Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 31 608 19.61
2. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 34 582 17.12
3. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 32 520 16.25
4. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 32 497 15.53
5. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 29 484 16.69
6. Piotr Śmigielski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 33 469 14.21
7. Adam Brenk Weegree AZS Politechnika Opolska 34 460 13.53
8. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31 451 14.55
9. Maciej Bojanowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 33 441 13.36
10. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 30 440 14.67
11. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 33 438 13.27
12. Tomasz Prostak WKK Wrocław 32 427 13.34
13. Karol Nowakowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30 422 14.07
14. Marcin Dutkiewicz Decka Pelplin 28 420 15.00
15. Nick Madray Decka Pelplin 30 418 13.93
16. Radosław Trubacz GKS Tychy 34 413 12.15
17. Patryk Gospodarek Dziki Warszawa 26 411 15.81
18. Piotr Robak Energa Kotwica Kołobrzeg 30 410 13.67
19. Tomasz Ochońko Górnik Trans.eu Wałbrzych 32 406 12.69
20. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 30 402 13.40
21. Piotr Wieloch Miasto Szkła Krosno 31 401 12.94
22. Hubert Pabian Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 33 396 12.00
23. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 32 394 12.31
24. Bartosz Jankowski Weegree AZS Politechnika Opolska 28 388 13.86
25. Łukasz Bodych KS Księżak Łowicz 30 381 12.70
26. Wojciech Fraś Rawlplug Sokół Łańcut 33 381 11.55
27. Filip Stryjewski GKS Tychy 34 376 11.06
28. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 32 370 11.56
29. Paweł Krefft Dziki Warszawa 29 368 12.69
30. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 29 368 12.69
31. Michał Chrabota TS Wisła Chemart Kraków 28 366 13.07
32. Damian Pieloch Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 33 365 11.06
33. Przemysław Wrona GKS Tychy 33 363 11.00
34. Patryk Kędel GKS Tychy 32 363 11.34
35. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 29 362 12.48
36. Paweł Śpica GKS Tychy 31 354 11.42
37. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 34 345 10.15
38. Michał Jankowski Rawlplug Sokół Łańcut 22 341 15.50
39. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 33 338 10.24
40. Marcin Woroniecki GKS Tychy 34 337 9.91
41. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 30 337 11.23
42. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 25 331 13.24
43. Jakub Koelner WKK Wrocław 30 330 11.00
44. Mateusz Szczypiński Miasto Szkła Krosno 33 330 10.00
45. Patryk Pełka Rawlplug Sokół Łańcut 31 327 10.55
46. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 20 322 16.10
47. Jakub Musiał Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 23 322 14.00
48. Paweł Dzierżak Decka Pelplin 26 321 12.35
49. Adrian Suliński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29 319 11.00
50. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 29 319 11.00
51. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 33 312 9.45
52. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 27 312 11.56
53. Artur Łabinowicz Weegree AZS Politechnika Opolska 25 307 12.28
54. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 26 304 11.69
55. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 32 299 9.34
56. Maciej Kucharek KS Księżak Łowicz 21 296 14.10
57. Karol Kutta Pogoń Prudnik 28 294 10.50
58. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 33 290 8.79
59. January Sobczak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 33 287 8.70
60. Bartosz Ciechociński Miasto Szkła Krosno 32 284 8.88
61. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 25 284 11.36
62. Norbert Kulon Energa Kotwica Kołobrzeg 23 281 12.22
63. Wojciech Jakubiak KS Księżak Łowicz 29 279 9.62
64. Karol Dębski Dziki Warszawa 30 277 9.23
65. Tomasz Madziar Pogoń Prudnik 28 274 9.79
66. Kacper Mąkowski GKS Tychy 33 273 8.27
67. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24 272 11.33
68. Rafał Zgłobicki TS Wisła Chemart Kraków 29 271 9.34
69. Stanferd Sanny Pogoń Prudnik 30 268 8.93
70. Szymon Pawlak Energa Kotwica Kołobrzeg 29 263 9.07
71. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 34 263 7.74
72. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 21 261 12.43
73. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 261 8.16
74. Jakub Patoka WKK Wrocław 31 259 8.35
75. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 25 258 10.32
76. Michał Sitnik WKK Wrocław 33 258 7.82
77. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 32 257 8.03
78. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 28 257 9.18
79. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 26 255 9.81
80. Michał Wojtyński Dziki Warszawa 30 254 8.47
81. Jakub Żaczek TS Wisła Chemart Kraków 29 254 8.76
82. Wiktor Rajewicz TS Wisła Chemart Kraków 30 254 8.47
83. Krzysztof Krajniewski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28 252 9.00
84. Jan Wójcik TBS Śląsk II Wrocław 26 250 9.62
85. Przemysław Szymański Weegree AZS Politechnika Opolska 29 250 8.62
86. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 19 248 13.05
87. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 33 246 7.45
88. Piotr Pamuła Dziki Warszawa 17 241 14.18
89. Hubert Wyszkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 29 241 8.31
90. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 34 239 7.03
91. Maciej Maj TS Wisła Chemart Kraków 30 236 7.87
92. Tomasz Żeleźniak TBS Śląsk II Wrocław 25 236 9.44
93. Aleksander Załucki Decka Pelplin 26 233 8.96
94. Krystian Tyszka Elektrobud-Investment ZB Pruszków 33 232 7.03
95. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 33 232 7.03
96. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 29 230 7.93
97. Filip Struski Energa Kotwica Kołobrzeg 25 228 9.12
98. Dawid Sączewski Decka Pelplin 24 223 9.29
99. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 33 217 6.58
100. Kacper Majka Rawlplug Sokół Łańcut 31 212 6.84
101. Andrzej Krajewski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 207 6.47
102. Bartosz Majewski Decka Pelplin 18 204 11.33
103. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 34 197 5.79
104. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 25 197 7.88
105. Artur Włodarczyk TS Wisła Chemart Kraków 30 197 6.57
106. Paweł Pawłowski Decka Pelplin 18 192 10.67
107. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 32 192 6.00
108. Michał Sadło Energa Kotwica Kołobrzeg 30 188 6.27
109. Paweł Bogdanowicz TS Wisła Chemart Kraków 26 184 7.08
110. Krystian Koźluk Dziki Warszawa 30 181 6.03
111. Piotr Karpacz GKS Tychy 34 180 5.29
112. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 169 5.28
113. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 33 169 5.12
114. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 34 169 4.97
115. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 29 165 5.69
116. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 165 5.69
117. Wojciech Gorgoń TS Wisła Chemart Kraków 30 158 5.27
118. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 156 5.38
119. Mikołaj Czyż TS Wisła Chemart Kraków 30 156 5.20
120. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 148 7.79
121. Daniel Dawdo Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27 141 5.22
122. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 27 140 5.19
123. Mikołaj Kurpisz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 22 139 6.32
124. Dawid Grochowski GKS Tychy 32 138 4.31
125. Bartłomiej Pietras Decka Pelplin 29 134 4.62
126. Patryk Przyborowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 27 132 4.89
127. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 25 131 5.24
128. Damian Tokarski Dziki Warszawa 27 128 4.74
129. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 33 127 3.85
130. Maciej Leszczyński KS Księżak Łowicz 17 127 7.47
131. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 125 6.94
132. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 22 124 5.64
133. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 24 124 5.17
134. Patryk Stankowski Energa Kotwica Kołobrzeg 21 114 5.43
135. Wojciech Wątroba Energa Kotwica Kołobrzeg 27 106 3.93
136. Patryk Nowerski Dziki Warszawa 19 104 5.47
137. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 28 103 3.68
138. Kacper Marchewka TBS Śląsk II Wrocław 17 103 6.06
139. Tymon Szymański Decka Pelplin 18 102 5.67
140. Jakub Pawlak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20 101 5.05
141. Kacper Burczyk Decka Pelplin 24 91 3.79
142. Dominik Krakowiak TS Wisła Chemart Kraków 29 87 3.00
143. Kamil Czosnowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31 85 2.74
144. Szymon Długosz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 22 81 3.68
145. Marcin Marchoff Dziki Warszawa 25 81 3.24
146. Łukasz Uberna WKK Wrocław 31 80 2.58
147. Jakub Wojciechowski TS Wisła Chemart Kraków 21 72 3.43
148. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 25 71 2.84
149. Bartosz Proczek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 28 65 2.32
150. Artur Szymański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 23 62 2.70
151. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 23 51 2.22
152. Marcel Kapuściński Pogoń Prudnik 22 43 1.95
153. Maciej Czemerys Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23 37 1.61
154. Igor Kozłowski TBS Śląsk II Wrocław 15 37 2.47
155. Fryderyk Dalkowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21 30 1.43
156. Filip Drewniak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 29 1.21
157. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 23 22 0.96
158. Artur Ziaja GKS Tychy 18 7 0.39
159. Kacper Kramarz KS Księżak Łowicz 15 4 0.27

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego