Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Andrzej Peciak MKS Elektret Limanowa 3 65 21.67
2. Adam Strzelec Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 50 16.67
3. Jakub Szubart AZS Politechnika Rzeszowska 3 49 16.33
4. Maksymilian Sławecki Maksymilian Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 47 15.67
5. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 3 46 15.33
6. Dawid Biegoń KS AGH Korona Kraków 2 44 22.00
7. Jakub Rybicki UKS Regis Wieliczka 3 43 14.33
8. Piotr Kwandrans MKS Elektret Limanowa 3 42 14.00
9. Kamil Jewuła KS AGH Korona Kraków 2 39 19.50
10. Dawid Szewczyk MUKS 1811 Unia Tarnów 2 39 19.50
11. Konrad Tyński SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 38 19.00
12. Grzegorz Berowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 36 12.00
13. Aleksander Jadaś ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 36 12.00
14. Marcin Strzelec Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 35 11.67
15. Wojciech Pabich MKS Skawa Wadowice 2 35 17.50
16. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 35 11.67
17. Patryk Kwandrans MKS Elektret Limanowa 2 34 17.00
18. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 34 17.00
19. Paweł Dobrzański AZS Politechnika Rzeszowska 3 33 11.00
20. Piotr Kindlik MKS Elektret Limanowa 2 33 16.50
21. Tomasz Obrzut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 32 16.00
22. Wojciech Rykała MKS Gorlice 2 30 15.00
23. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 30 10.00
24. Mateusz Skubiński SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 29 14.50
25. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 28 9.33
26. Michał Grządziel MKS Skawa Wadowice 2 27 13.50
27. Dominik Niemczura MUKS 1811 Unia Tarnów 3 27 9.00
28. Michał Jaworski MKS Gorlice 2 26 13.00
29. Sebastian Szabaciuk MKS Elektret Limanowa 3 26 8.67
30. Bartłomiej Knap SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 25 12.50
31. Daniel Stawarski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 24 8.00
32. Filip Rejowski MKS Skawa Wadowice 2 24 12.00
33. Miłosz Ziółkowski ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 24 8.00
34. Piotr Dawiec UKS Regis Wieliczka 2 21 10.50
35. Paweł Zaczkiewicz MUKS 1811 Unia Tarnów 2 21 10.50
36. Jacek Twaróg MKS Elektret Limanowa 2 21 10.50
37. Maciej Pietras ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 21 7.00
38. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 2 20 10.00
39. Maciej Flisiak SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 19 9.50
40. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 3 19 6.33
41. Michał Pieniążek KS AGH Korona Kraków 1 18 18.00
42. Paweł Federkiewicz AZS Politechnika Rzeszowska 2 18 9.00
43. Dawid Łazarz MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
44. Piotr Kunowski MKS Skawa Wadowice 2 18 9.00
45. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 17 5.67
46. Adam Żurek ZKS Stal Stalowa Wola (K) 2 17 8.50
47. Grzegorz Idziak KS AGH Korona Kraków 2 17 8.50
48. Miłosz Matyja KS AGH Korona Kraków 2 16 8.00
49. Michał Moskal MUKS 1811 Unia Tarnów 3 16 5.33
50. Jarosław Augustyniak MKS Elektret Limanowa 2 16 8.00
51. Hubert Kołtun KS AGH Korona Kraków 2 15 7.50
52. Sebastian Frączek MKS Elektret Limanowa 3 15 5.00
53. Filip Golecki KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 15 7.50
54. Jakub Janik MKS Gorlice 2 15 7.50
55. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 3 15 5.00
56. Mikołaj Stec MUKS 1811 Unia Tarnów 3 14 4.67
57. Jakub Latosiński SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 14 7.00
58. Paweł Fleszar UKS Regis Wieliczka 2 13 6.50
59. Jakub Zydroń KS AGH Korona Kraków 2 13 6.50
60. Paweł Gawin KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 13 6.50
61. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 2 13 6.50
62. Wiktor Banaś KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 13 6.50
63. Kamil Szostak KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 12 6.00
64. Sebastian Dynda KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 12 6.00
65. Jakub Wróbel MKS Skawa Wadowice 2 12 6.00
66. Kamil Barnuś ZKS Stal Stalowa Wola (K) 2 12 6.00
67. Kacper Rutkowski KS AGH Korona Kraków 2 11 5.50
68. Sebastian Skrok MKS Skawa Wadowice 2 11 5.50
69. Arkadiusz Konieczny Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 11 5.50
70. Piotr Szubart AZS Politechnika Rzeszowska 2 11 5.50
71. Dominik Korbiel KS AGH Korona Kraków 2 11 5.50
72. Maciej Ataman AZS Politechnika Rzeszowska 3 10 3.33
73. Paweł Puszkarek KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 9 4.50
74. Piotr Badełek MUKS 1811 Unia Tarnów 2 9 4.50
75. Mateusz Orłowski KS AGH Korona Kraków 1 9 9.00
76. Miłosz Stypiński KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 9 4.50
77. Jakub Leszega MKS Gorlice 2 8 4.00
78. Tomasz Windak UKS Regis Wieliczka 3 8 2.67
79. Grzegorz Lipiński AZS Politechnika Rzeszowska 2 8 4.00
80. Samuel Wronkowski KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 7 7.00
81. Jakub Owsiak SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 7 3.50
82. Maciej Kilian AZS Politechnika Rzeszowska 2 7 3.50
83. Dominik Wyka ZKS Stal Stalowa Wola (K) 2 7 3.50
84. Bartosz Sierp MKS Skawa Wadowice 2 7 3.50
85. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 1 6 6.00
86. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 2 6 3.00
87. Kamil Król KS AGH Korona Kraków 2 5 2.50
88. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola (K) 2 5 2.50
89. Kamil Rajca KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 5 5.00
90. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 2 5 2.50
91. Mateusz Fałowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 4 1.33
92. Dawid Potocki AZS Politechnika Rzeszowska 2 4 2.00
93. Artur Fejklowicz MKS Gorlice 2 4 2.00
94. Dawid Rzeźnik AZS Politechnika Rzeszowska 2 4 2.00
95. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 3 4 1.33
96. Adrian Kukuła MKS Gorlice 2 4 2.00
97. Bartosz Leśniak KS AGH Korona Kraków 2 4 2.00
98. Karol Macięga MKS Skawa Wadowice 1 4 4.00
99. Eryk Noszczyński KS AGH Korona Kraków 2 4 2.00
100. Adrian Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 2 3 1.50
101. Michał Guzik MKS Gorlice 2 3 1.50
102. Sebastian Gąsior MKS Gorlice 2 3 1.50
103. Krzysztof Warchoł AZS Politechnika Rzeszowska 3 3 1.00
104. Jakub Król SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 1 2 2.00
105. Paweł Tabaka SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 2 1.00
106. Mateusz Żuławski KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 2 2.00
107. Dominik Ignar MKS Gorlice 2 2 1.00
108. Aleksander Mac SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 1 2 2.00
109. Kacper Chamera ZKS Stal Stalowa Wola (K) 2 1 0.50
110. Tomasz Niskowski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
111. Adrian Hajdyła MKS Skawa Wadowice 1 0 0.00
112. Oskar Cop MKS Gorlice 1 0 0.00
113. Krzysztof Pachowicz MKS Elektret Limanowa 2 0 0.00
114. Aleksander Lipiec SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 1 0 0.00
115. Wojciech Świerkosz MKS Skawa Wadowice 1 0 0.00
116. Patryk Grybel MKS Gorlice 1 0 0.00
117. Stanisław Dryja SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 0 0.00
118. Kamil Chrapek SKF JURA BASKET ZABIERZÓW 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego