Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 12 265 22.08
2. Patryk Grybel MKS Gorlice 11 261 23.73
3. Filip Rerak UKS Regis Wieliczka 13 247 19.00
4. Karol Zieliński TS Wisła Kraków 11 242 22.00
5. Mateusz Pochroń MUKS 1811 Unia Tarnów 12 239 19.92
6. Paweł Trela Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 11 231 21.00
7. Michał Moskal MUKS 1811 Unia Tarnów 12 223 18.58
8. Mateusz Łopatkiewicz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 12 223 18.58
9. Kamil Król KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 12 222 18.50
10. Michał Szandurski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 11 217 19.73
11. Dawid Biegoń KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 12 209 17.42
12. Filip Janas TS Wisła Kraków 11 201 18.27
13. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 13 201 15.46
14. Michał Jaworski MKS Gorlice 9 194 21.56
15. Mikołaj Nadczuk KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 12 183 15.25
16. Mateusz Przęczek UKS Regis Wieliczka 13 181 13.92
17. Dominik Korbiel KS Korona AGH II Kraków 11 179 16.27
18. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Unia Tarnów 13 174 13.38
19. Filip Grad Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 10 171 17.10
20. Grzegorz Idziak KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 163 14.82
21. Mikołaj Ciesielski MUKS 1811 Unia Tarnów 13 163 12.54
22. Piotr Korczyński KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 129 11.73
23. Adrian Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 13 127 9.77
24. Jakub Zydroń KS Korona AGH II Kraków 11 127 11.55
25. Miłosz Matyja KS Korona AGH II Kraków 10 119 11.90
26. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 11 116 10.55
27. Kacper Maniawski MUKS 1811 Unia Tarnów 13 106 8.15
28. Maksymilian Wiech KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 9 104 11.56
29. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 13 96 7.38
30. Filip Golecki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 12 93 7.75
31. Wiktor Banaś Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 12 93 7.75
32. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 9 93 10.33
33. Jakub Kawalec UKS Regis Wieliczka 12 79 6.58
34. Jan Suchenia Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 10 78 7.80
35. Michał Ślusarczyk TS Wisła Kraków 12 76 6.33
36. Bartłomiej Wesołowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 12 75 6.25
37. Filip Schindler MKS Gorlice 11 75 6.82
38. Michał Świąder KS Korona AGH Kraków 10 75 7.50
39. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 13 72 5.54
40. Maurycy Skorulski KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 10 72 7.20
41. Paweł Gawin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 10 70 7.00
42. Hubert Kołtun Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 11 69 6.27
43. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 13 65 5.00
44. Adrian Kukuła MKS Gorlice 11 60 5.45
45. Daniel Nowak TS Wisła Kraków 10 59 5.90
46. Jan Bonar KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 10 59 5.90
47. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 9 53 5.89
48. Piotr Dawiec UKS Regis Wieliczka 12 53 4.42
49. Patryk Sztandarski TS Wisła Kraków 13 53 4.08
50. Kacper Tylek TS Wisła Kraków 12 52 4.33
51. Jakub Pilipczuk Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 8 51 6.38
52. Bartłomiej Łokas UKS Regis Wieliczka 8 51 6.38
53. Michał Świgoń TS Wisła Kraków 12 49 4.08
54. Szymon Tabiś KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 7 49 7.00
55. Eryk Noszczyński KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 9 48 5.33
56. Konstanty Michaluk KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 10 46 4.60
57. Mateusz Mularczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 10 46 4.60
58. Szymon Nowacki TS Wisła Kraków 7 45 6.43
59. Oleksandr Dobrotvorskyi Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 10 35 3.50
60. Sebastian Dynda Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 9 33 3.67
61. Kacper Rutkowski KS Korona AGH II Kraków, KS Korona AGH Kraków 10 31 3.10
62. Dominik Machala MUKS 1811 Unia Tarnów 11 27 2.45
63. Maciej Prokop TS Wisła Kraków 8 27 3.38
64. Michał Guzik MKS Gorlice 11 26 2.36
65. Paweł Marczewski MKS Gorlice 11 24 2.18
66. Michał Walnik MUKS 1811 Unia Tarnów 12 23 1.92
67. Yevhenii Berenchan Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 11 22 2.00
68. Paweł Meus TS Wisła Kraków 8 21 2.63
69. Vladyslav Strii Młodzieżowy Klub Koszykówki MDK Kielce 6 19 3.17
70. Paweł Puszkarek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 8 15 1.88
71. Karol Krzeczek TS Wisła Kraków 7 15 2.14
72. Wiktor Bielański TS Wisła Kraków 11 15 1.36
73. Maksymilian Kłapsa MKS Gorlice 8 12 1.50
74. Jakub Budzyński KS Korona AGH II Kraków 7 11 1.57
75. Michał Kłaput UKS Regis Wieliczka 7 8 1.14
76. Paweł Podolski MKS Gorlice 8 7 0.88
77. Karol Zębala TS Wisła Kraków 8 7 0.88
78. Kamil Rajca Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 4 0.67
79. Jakub Krzystek TS Wisła Kraków 13 3 0.23

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego