Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dominik Wesołek AZS UJK Kielce 3 109 36.33
2. Maciej Cichoń TS Wisła Kraków 3 109 36.33
3. Jan Klocek TS Wisła Kraków 3 73 24.33
4. Paweł Czubek MKS Gorlice 2 65 32.50
5. Szymon Opoka Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 64 21.33
6. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 3 61 20.33
7. Mateusz Baziak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 61 20.33
8. Bartłomiej Roman Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 59 19.67
9. Kacper Sabura MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 52 26.00
10. Krzysztof Korczyński KS Korona Kraków 3 50 16.67
11. Wojciech Gancarz MUKS 1811 Unia Tarnów 3 47 15.67
12. Piotr Łosiak AZS UJK Kielce 3 47 15.67
13. Szymon Kubaka MUKS 1811 Unia Tarnów 3 44 14.67
14. Jakub Kasiński MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 42 21.00
15. Bartosz Malik KS Cracovia 1906 Kraków 2 40 20.00
16. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 3 38 12.67
17. Michał Majewski AZS UJK Kielce 3 37 12.33
18. Igor Krzystek TS Wisła Kraków 3 36 12.00
19. Radosław Mączeński KS Korona Kraków 3 33 11.00
20. Mikołaj Nowak UKS Regis Wieliczka 1 32 32.00
21. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 2 32 16.00
22. Hubert Kulka MKS Gorlice 2 31 15.50
23. Rafał Miotła TS Wisła Kraków 3 31 10.33
24. Mateusz Makola KS Cracovia 1906 Kraków 2 30 15.00
25. Aleksander Turecki KS Korona Kraków 3 29 9.67
26. Tymoteusz Niedziółka TS Wisła Kraków 2 26 13.00
27. Wiktor Krupczak MKS Gorlice 2 26 13.00
28. Jarosław Łyko KS Korona Kraków 3 26 8.67
29. Mateusz Pękala KS Korona Kraków 2 25 12.50
30. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 25 12.50
31. Michał Stępień MKS Gorlice 1 21 21.00
32. Mikołaj Ochwat MUKS 1811 Unia Tarnów 3 20 6.67
33. Kuba Pitra TS Wisła Kraków 3 20 6.67
34. Michał Golański TS Wisła Kraków 3 20 6.67
35. Hubert Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 19 6.33
36. Filip Kawa MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
37. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
38. Wiktor Hankus UKS Regis Wieliczka 2 16 8.00
39. Karol Smagur UKS Regis Wieliczka 1 16 16.00
40. Mateusz Scherautz KS Cracovia 1906 Kraków 2 15 7.50
41. Mikołaj Rosiński Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 15 7.50
42. Adam Nowakowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 15 5.00
43. Konrad Golonka MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 13 6.50
44. Krzysztof Porwit KS UKS Kadet Oświęcim 1 13 13.00
45. Miłosz Smorąg AZS UJK Kielce 3 12 4.00
46. Arkadiusz Lenartowicz AZS UJK Kielce 3 12 4.00
47. Kacper Bobola MKS Gorlice 2 12 6.00
48. Mateusz Sacha KS Cracovia 1906 Kraków 2 12 6.00
49. Maciej Filipowski KS Cracovia 1906 Kraków 1 11 11.00
50. Jonasz Puła UKS Regis Wieliczka 2 11 5.50
51. Igor Miler KS UKS Kadet Oświęcim 1 10 10.00
52. Jakub Michalik MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 10 5.00
53. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 3 9 3.00
54. Jakub Czapka AZS UJK Kielce 3 9 3.00
55. Kacper Pabijan KS Korona Kraków 3 9 3.00
56. Igor Zborowski KS Korona Kraków 2 9 4.50
57. Piotr Gurdek KS UKS Kadet Oświęcim 1 9 9.00
58. Jakub Augustyn MKS Gorlice 2 8 4.00
59. Korneliusz Siemek KS UKS Kadet Oświęcim 1 8 8.00
60. Aleksander Repski TS Wisła Kraków 3 8 2.67
61. Franciszek Stachura KS UKS Kadet Oświęcim 1 8 8.00
62. Alan Gas KS Cracovia 1906 Kraków 1 7 7.00
63. Aleksander Krukar MUKS 1811 Unia Tarnów 2 7 3.50
64. Igor Stec KS Cracovia 1906 Kraków 2 7 3.50
65. Jakub Michalski TS Wisła Kraków 3 7 2.33
66. Kacper Zapała KS Cracovia 1906 Kraków 1 7 7.00
67. Mateusz Zgrajek KS UKS Kadet Oświęcim 1 6 6.00
68. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 1 6 6.00
69. Tomasz Bugajski MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 6 3.00
70. Tomasz Wilk KS Korona Kraków 3 6 2.00
71. Maciej Pięta Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 5 2.50
72. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 2 5 2.50
73. Charles Korabik UKS Regis Wieliczka 1 5 5.00
74. Dominik Dyląg KS UKS Kadet Oświęcim 1 4 4.00
75. Krystian Bzdyl UKS Regis Wieliczka 2 4 2.00
76. Maciej Pazera AZS UJK Kielce 3 4 1.33
77. Paweł Kądziołka MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 4 2.00
78. Paweł Bartosz TS Wisła Kraków 2 3 1.50
79. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 2 3 1.50
80. Artur Janik KS UKS Kadet Oświęcim 1 3 3.00
81. Mikołaj Kawalec KS Korona Kraków 2 3 1.50
82. Dawid Brzęk MKS Gorlice 2 3 1.50
83. Hubert Kasperski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 2 1.00
84. Jakub Bojarzyn KS UKS Kadet Oświęcim 1 2 2.00
85. Sławomir Szczerkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 2 1.00
86. Jan Rachwał KS Korona Kraków 3 2 0.67
87. Jakub Świąder KS Korona Kraków 2 2 1.00
88. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów 3 2 0.67
89. Kacper Hećko Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 2 1.00
90. Borys Chudy MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 2 2 1.00
91. Aleksander Kunicki Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 2 1.00
92. Daniel Sikora MUKS 1811 Unia Tarnów 3 2 0.67
93. Alex Terczyński AZS UJK Kielce 2 2 1.00
94. Benjamin Słota MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 1 2 2.00
95. Maksymilian Ryś TS Wisła Kraków 2 2 1.00
96. Adam Wódka MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
97. Oliwier Konieczny MKS Gorlice 2 2 1.00
98. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 1 0.50
99. Hubert Tylek TS Wisła Kraków 2 0 0.00
100. Wiktor Gawin KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00
101. Piotr Dyląg MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 1 0 0.00
102. Jeremi Wokurka MKS Gorlice 2 0 0.00
103. Franciszek Mosur UKS Regis Wieliczka 1 0 0.00
104. Dawid Gubała MKS Gorlice 1 0 0.00
105. Filip Strug MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 1 0 0.00
106. Jędrzej Pyrc MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 1 0 0.00
107. Patryk Pilch MKS Gorlice 2 0 0.00
108. Ignacy Ekiert UKS Regis Wieliczka 1 0 0.00
109. Igor Muzyk KS Cracovia 1906 Kraków 1 0 0.00
110. Jakub Baluta MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 1 0 0.00
111. Michał Mróz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 0 0.00
112. Łukasz Lisowski AZS UJK Kielce 3 0 0.00
113. Patryk Przybylski MKS Gorlice 2 0 0.00
114. Filip Włodarczyk MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 1 0 0.00
115. Tomasz Smajdor Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 0 0.00
116. Ksawery Leszczyński AZS UJK Kielce 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego