Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 6 189 31.50
2. Szymon Wiszniewski Oknoplast SP 100 Kraków 6 147 24.50
3. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 6 139 23.17
4. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 6 136 22.67
5. Karol Wantuch KS Korona Kraków 5 123 24.60
6. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 6 111 18.50
7. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 6 109 18.17
8. Hubert Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 6 97 16.17
9. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 90 15.00
10. Szymon Skowron MUKS 1811 Unia II Tarnów 6 88 14.67
11. Jakub Operacz KS Korona Kraków 5 83 16.60
12. Mikołaj Polek KS Korona Kraków 6 78 13.00
13. Hubert Przydatek Oknoplast SP 100 Kraków 6 77 12.83
14. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 6 74 12.33
15. Michał Zygmunt Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 64 16.00
16. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 6 64 10.67
17. Daniel Sikora MUKS 1811 Unia II Tarnów 6 62 10.33
18. Tomasz Goebel Oknoplast SP 100 Kraków 6 58 9.67
19. Mateusz Starowicz TS Wisła Kraków 6 58 9.67
20. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 57 9.50
21. Piotr Dura MUKS 1811 Unia Tarnów 6 57 9.50
22. Adam Nowakowski MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 5 56 11.20
23. Patryk Kącki Oknoplast SP 100 Kraków 5 55 11.00
24. Mikołaj Kawalec KS Korona Kraków 5 51 10.20
25. Filip Broda Oknoplast SP 100 Kraków 5 48 9.60
26. Kacper Pabijan KS Korona Kraków 5 43 8.60
27. Jakub Bącela TS Wisła Kraków 6 39 6.50
28. Szymon Bednarz UKS Regis Wieliczka 6 33 5.50
29. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 4 32 8.00
30. Jakub Świąder KS Korona Kraków 4 28 7.00
31. Sebastian Wardziukiewicz KS Korona Kraków 5 27 5.40
32. Antoni Sikora MUKS 1811 Unia Tarnów 5 27 5.40
33. Jan Joniec TS Wisła Kraków 6 25 4.17
34. Sebastian Sokól TS Wisła Kraków 5 25 5.00
35. Krystian Bzdyl UKS Regis Wieliczka 6 25 4.17
36. Jakub Fritz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 24 4.80
37. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 6 23 3.83
38. Jakub Leski KS Korona Kraków 5 21 4.20
39. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia II Tarnów 3 21 7.00
40. Mateusz Berdysz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 19 4.75
41. Jan Kordas KS Korona Kraków 4 18 4.50
42. Aleksander Kunicki Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 18 3.00
43. Oliwier Olesik MUKS 1811 Unia Tarnów 6 17 2.83
44. Hubert Kasperski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 17 4.25
45. Jakub Dura TS Wisła Kraków 6 17 2.83
46. Patryk McGlynn TS Wisła Kraków 4 16 4.00
47. Patryk Bartkowski MUKS 1811 Unia II Tarnów 6 15 2.50
48. Patryk Ebo KS Korona Kraków 4 15 3.75
49. Dominik Kubiela Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 15 5.00
50. Adam Peksa TS Wisła Kraków 6 14 2.33
51. Jarosław Pasek MUKS 1811 Unia Tarnów 5 14 2.80
52. Mateusz Skrzek KS Korona Kraków 4 13 3.25
53. Franciszek Mosur UKS Regis Wieliczka 5 12 2.40
54. Bartosz Florkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 11 1.83
55. Błażej Bartuś MUKS 1811 Unia Tarnów 4 10 2.50
56. Nikodem Kuźma Oknoplast SP 100 Kraków 4 10 2.50
57. Bartosz Kosiński Oknoplast SP 100 Kraków 6 10 1.67
58. Filip Wojnarowski Oknoplast SP 100 Kraków 6 10 1.67
59. Jan Link MUKS 1811 Unia Tarnów 5 8 1.60
60. Bartosz Radłowski Oknoplast SP 100 Kraków 6 8 1.33
61. Teodor Dawiec TS Wisła Kraków 5 8 1.60
62. Sławomir Szczerkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 7 1.17
63. Jakub Korzeniowski UKS Regis Wieliczka 4 6 1.50
64. Maciej Tischner TS Wisła Kraków 4 6 1.50
65. Klaudiusz Mieczkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 5 1.67
66. Krzysztof Rosiński Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 5 1.00
67. Miłosz Jóźwiak MUKS 1811 Unia II Tarnów 5 4 0.80
68. Patryk Kasperek MUKS 1811 Unia Tarnów 3 4 1.33
69. Bartosz Gończowski TS Wisła Kraków 5 4 0.80
70. Jakub Ciapała UKS Regis Wieliczka 4 4 1.00
71. Ignacy Ekiert UKS Regis Wieliczka 6 4 0.67
72. Antoni Żybura MUKS 1811 Unia Tarnów 3 4 1.33
73. Norbert Wolanin Oknoplast SP 100 Kraków 6 3 0.50
74. Marcel Czarnecki KS Korona Kraków 5 2 0.40
75. Michał Kusy UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
76. Jakub Dzurik KS Korona Kraków 3 0 0.00
77. Jakub Łapin Oknoplast SP 100 Kraków 5 0 0.00
78. Damian Grzyb Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 0 0.00
79. Jakub Palonek UKS Regis Wieliczka 4 0 0.00
80. Maciej Ptak MUKS 1811 Unia Tarnów 5 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego