Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 11 288 26.18
2. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 11 266 24.18
3. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 11 239 21.73
4. Karol Wantuch KS Korona Kraków 9 220 24.44
5. Szymon Wiszniewski Oknoplast SP 100 Kraków 10 216 21.60
6. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 11 196 17.82
7. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 11 196 17.82
8. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 11 189 17.18
9. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 185 16.82
10. Hubert Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 11 160 14.55
11. Mikołaj Polek KS Korona Kraków 11 159 14.45
12. Hubert Przydatek Oknoplast SP 100 Kraków 11 159 14.45
13. Jakub Operacz KS Korona Kraków 9 135 15.00
14. Szymon Skowron MUKS 1811 Unia II Tarnów 10 127 12.70
15. Mateusz Zgrajek KS UKS Kadet Oświęcim 5 120 24.00
16. Piotr Dura MUKS 1811 Unia Tarnów 11 116 10.55
17. Michał Zygmunt Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 111 12.33
18. Mikołaj Kawalec KS Korona Kraków 10 99 9.90
19. Daniel Sikora MUKS 1811 Unia II Tarnów 11 96 8.73
20. Filip Broda Oknoplast SP 100 Kraków 10 93 9.30
21. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 92 8.36
22. Adam Nowakowski MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 8 88 11.00
23. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 10 85 8.50
24. Mateusz Starowicz TS Wisła Kraków 11 85 7.73
25. Tomasz Goebel Oknoplast SP 100 Kraków 11 83 7.55
26. Patryk Kącki Oknoplast SP 100 Kraków 7 82 11.71
27. Stanisław Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 7 81 11.57
28. Krzysztof Porwit KS UKS Kadet Oświęcim 5 79 15.80
29. Hubert Meers TS Wisła Kraków 7 77 11.00
30. Jakub Bącela TS Wisła Kraków 11 71 6.45
31. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia II Tarnów 8 68 8.50
32. Sebastian Wardziukiewicz KS Korona Kraków 9 64 7.11
33. Jakub Świąder KS Korona Kraków 8 60 7.50
34. Krystian Bzdyl UKS Regis Wieliczka 11 57 5.18
35. Kacper Pabijan KS Korona Kraków 6 53 8.83
36. Igor Miler KS UKS Kadet Oświęcim 5 53 10.60
37. Sebastian Sokól TS Wisła Kraków 10 49 4.90
38. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów, MUKS 1811 Unia II Tarnów 9 48 5.33
39. Szymon Bednarz UKS Regis Wieliczka 9 41 4.56
40. Jan Joniec TS Wisła Kraków 11 41 3.73
41. Mateusz Skrzek KS Korona Kraków 9 40 4.44
42. Jakub Leski KS Korona Kraków 9 38 4.22
43. Hubert Kasperski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 37 4.11
44. Jarosław Pasek MUKS 1811 Unia Tarnów 7 37 5.29
45. Dominik Huber KS UKS Kadet Oświęcim 5 36 7.20
46. Jakub Fritz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 30 3.33
47. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 11 30 2.73
48. Antoni Sikora MUKS 1811 Unia Tarnów 7 29 4.14
49. Sławomir Szczerkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 28 2.55
50. Mateusz Berdysz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 28 4.00
51. Adam Peksa TS Wisła Kraków 11 28 2.55
52. Patryk Ebo KS Korona Kraków 8 27 3.38
53. Oliwier Olesik MUKS 1811 Unia Tarnów 11 27 2.45
54. Patryk McGlynn TS Wisła Kraków 8 27 3.38
55. Jan Kordas KS Korona Kraków 8 27 3.38
56. Patryk Bartkowski MUKS 1811 Unia II Tarnów 11 24 2.18
57. Jan Link MUKS 1811 Unia Tarnów 9 24 2.67
58. Filip Wojnarowski Oknoplast SP 100 Kraków 11 23 2.09
59. Franciszek Mosur UKS Regis Wieliczka 9 22 2.44
60. Oskar Tomasik MUKS 1811 Unia Tarnów 6 22 3.67
61. Aleksander Kunicki Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 20 2.00
62. Jakub Dura TS Wisła Kraków 8 20 2.50
63. Wiktor Cetnarski KS UKS Kadet Oświęcim 5 19 3.80
64. Piotr Gurdek KS UKS Kadet Oświęcim 4 18 4.50
65. Dominik Kubiela Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 17 2.43
66. Miłosz Jóźwiak MUKS 1811 Unia II Tarnów 9 17 1.89
67. Bartosz Radłowski Oknoplast SP 100 Kraków 11 17 1.55
68. Mateusz Gawroński KS UKS Kadet Oświęcim 5 15 3.00
69. Bartosz Florkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 15 1.36
70. Jakub Palonek UKS Regis Wieliczka 9 14 1.56
71. Ignacy Ekiert UKS Regis Wieliczka 9 13 1.44
72. Jan Jarosz KS UKS Kadet Oświęcim 5 12 2.40
73. Mieszko Czech Oknoplast SP 100 Kraków 7 11 1.57
74. Bartosz Kosiński Oknoplast SP 100 Kraków 11 11 1.00
75. Marcel Czarnecki KS Korona Kraków 8 10 1.25
76. Jakub Ciapała UKS Regis Wieliczka 9 10 1.11
77. Maciej Tischner TS Wisła Kraków 8 8 1.00
78. Jakub Korzeniowski UKS Regis Wieliczka 6 8 1.33
79. Jakub Łapin Oknoplast SP 100 Kraków 9 7 0.78
80. Vincent Lach KS UKS Kadet Oświęcim 5 6 1.20
81. Krzysztof Rosiński Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 5 0.56
82. Norbert Wolanin Oknoplast SP 100 Kraków 10 5 0.50
83. Michał Kusy UKS Regis Wieliczka 8 4 0.50
84. Damian Grzyb Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 2 0.22
85. Albert Bratek KS UKS Kadet Oświęcim 4 2 0.50
86. Filip Grzywa KS UKS Kadet Oświęcim 4 2 0.50
87. Borys Kądzioła KS UKS Kadet Oświęcim 4 2 0.50
88. Szymon Lewandowski MUKS 1811 Unia Tarnów 7 1 0.14

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego