Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Kadeci B U-14 M
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Maksymilian Mirek
MUKS 1811 Unia Tarnów
7
0.00
2.
Hubert Sorokiewicz
MUKS 1811 Unia Tarnów
7
0.00
3.
Tymon Brzeski
MUKS 1811 Unia Tarnów
6
0.00
4.
Oskar Kozak
UKS Regis Wieliczka
5
0.00
5.
Piotr Niedźwiecki
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
0.00
6.
Stefan Socała
TS Wisła Kraków
9
0.00
7.
Mateusz Chłosta
UJK Kielce
9
0.00
8.
Filip Hryniszyn
UKS Regis Wieliczka
7
0.00
9.
Maciej Mazur
SKF Jura Basket Zabierzów
10
0.00
10.
Stanisław Gąciarz
TS Wisła Kraków
8
0.00
11.
Stanisław Kordas
KS Korona 1919 Kraków
9
0.00
12.
Bartłomiej Rępała
MUKS 1811 Unia Tarnów
11
0.00
13.
Mateusz Wilk
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
0.00
14.
Igor Gałecki
MUKS 1811 Unia Tarnów
9
0.00
15.
Kacper Nosal
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
16.
Patryk Poźniak
SKF Jura Basket Zabierzów
10
0.00
17.
Kamil Majka
SKF Jura Basket Zabierzów
5
0.00
18.
Leon Kopka
TS Wisła Kraków
8
0.00
19.
Bruno Sarnat
UJK Kielce
9
0.00
20.
Bartosz Kowalski
UJK Kielce
8
0.00
21.
Piotr Chorzępa
UJK Kielce
10
0.00
22.
Tomasz Ceynowa
UJK Kielce
11
0.00
23.
Aleksander Bręczewski
UJK Kielce
6
0.00
24.
Ignacy Grzyb
SKF Jura Basket Zabierzów
10
0.00
25.
Dzmitry Khaustovich
TS Wisła Kraków
6
0.00
26.
Bartosz Kułaga
UJK Kielce
9
0.00
27.
Zakhar Valko
TS Wisła Kraków
7
0.00
28.
Michał Jarząbek
UJK Kielce
7
0.00
29.
Filip Ziajka
UKS Regis Wieliczka
5
0.00
30.
Hubert Lebiest
UKS Regis Wieliczka
5
0.00
31.
Szymon Gaiński
UKS Regis Wieliczka
9
0.00
32.
Mateusz Krzyż
TS Wisła Kraków
9
0.00
33.
Kamil Nowakowski
SKF Jura Basket Zabierzów
8
0.00
34.
Wiktor Kurdziel
SKF Jura Basket Zabierzów
5
0.00
35.
Maciej Dumański
UKS Regis Wieliczka
9
0.00
36.
Oliwier Marczyk
UKS Regis Wieliczka
8
0.00
37.
Mikołaj Gębski
UJK Kielce
7
0.00
38.
Maksymilian Kopciara
UJK Kielce
9
0.00
39.
Szymon Caban
KS Korona 1919 Kraków
6
0.00
40.
Kasjan Balicki
KS Korona 1919 Kraków
10
0.00
41.
Szymon Łukowski
TS Wisła Kraków
10
0.00
42.
Bartłomiej Bugajski
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
43.
Antoni Drwal
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
44.
Karol Mól
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
45.
Michał Czajowski
TS Wisła Kraków
9
0.00
46.
Szymon Knapek
SKF Jura Basket Zabierzów
9
0.00
47.
Filip Jędrzejczak
UJK Kielce
9
0.00
48.
Aleksander Dymacz
KS Korona 1919 Kraków
9
0.00
49.
Adam Rogóż
UJK Kielce
10
0.00
50.
Szymon Wolski
KS Korona 1919 Kraków
7
0.00
51.
Marcel Wilk
KS Korona 1919 Kraków
7
0.00
52.
Kamil Skrzyniarz
KS Korona 1919 Kraków
6
0.00
53.
Aleksander Skoczylas
KS Korona 1919 Kraków
6
0.00
54.
Witold Michnik
KS Korona 1919 Kraków
9
0.00
55.
Franciszek Kordas
KS Korona 1919 Kraków
7
0.00
56.
Jan Nowak
KS Korona 1919 Kraków
5
0.00
57.
Stanisław Wójtowicz
UKS Regis Wieliczka
9
0.00
58.
Aleksander Tomalik
UJK Kielce
11
0.00
59.
Szymon Korbel
SKF Jura Basket Zabierzów
9
0.00
60.
Szymon Gwizdek
SKF Jura Basket Zabierzów
10
0.00
61.
Michał Kozień
SKF Jura Basket Zabierzów
6
0.00
62.
Iwo Rekel
SKF Jura Basket Zabierzów
8
0.00
63.
Gustaw Leonowicz
SKF Jura Basket Zabierzów
10
0.00
64.
Bartosz Dudek
SKF Jura Basket Zabierzów
9
0.00
65.
Adam Kondratowicz
SKF Jura Basket Zabierzów
5
0.00
66.
Bartosz Konik
UKS Regis Wieliczka
8
0.00
67.
Szymon Dębski
UKS Regis Wieliczka
9
0.00
68.
Tomasz Kołaczkowski
UKS Regis Wieliczka
8
0.00
69.
Jakub Frączek
MKS MOS PL Limanowa
7
0.00
70.
Franciszek Mrzygłód
UKS Regis Wieliczka
7
0.00
71.
Maximilian Fronc
TS Wisła Kraków
8
0.00
72.
Felix Rey
TS Wisła Kraków
8
0.00
73.
Nikodem Tąta
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
74.
Karol Strug
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
75.
Oskar Piechówka
MKS MOS PL Limanowa
6
0.00
76.
Jan Olczyk
MKS MOS PL Limanowa
8
0.00
77.
Krzysztof Jaworz-Dutka
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
78.
Jan Jańczy
MKS MOS PL Limanowa
8
0.00
79.
Krystian Golonka
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
80.
Jan Fiejdasz
KS Korona 1919 Kraków
8
0.00
81.
Dominik Czamara
MKS MOS PL Limanowa
6
0.00
82.
Jan Biernat
MKS MOS PL Limanowa
9
0.00
83.
Wojciech Znamirowski
MUKS 1811 Unia Tarnów
11
0.00
84.
Ksawery Smagłowski
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
0.00
85.
Eryk Michalski
MUKS 1811 Unia Tarnów
11
0.00
86.
Szymon Jacykiewicz
TS Wisła Kraków
9
0.00
87.
Antoni Bisping
TS Wisła Kraków
5
0.00
88.
Michał Kobylas
KS Korona 1919 Kraków
9
0.00
89.
Tymon Szczepaniec
TS Wisła Kraków
5
0.00
90.
Filip Siedlik
MUKS 1811 Unia Tarnów
9
0.00
Partnerzy