Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 9 242 26.89
2. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 9 225 25.00
3. Piotr Łosiak AZS UJK Kielce 7 200 28.57
4. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 7 140 20.00
5. Artur Janik KS UKS Kadet Oświęcim 8 125 15.63
6. Alex Terczyński AZS UJK Kielce 7 123 17.57
7. Mateusz Zgrajek KS UKS Kadet Oświęcim 8 122 15.25
8. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 121 15.13
9. Leon Czopik Radwansport-Korona Kraków 9 117 13.00
10. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 8 112 14.00
11. Michał Zygmunt Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 106 13.25
12. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 102 14.57
13. Igor Miler KS UKS Kadet Oświęcim 7 101 14.43
14. Szymon Wiszniewski Oknoplast SP 100 Kraków 8 96 12.00
15. Paweł Judka Oknoplast SP 100 Kraków 8 95 11.88
16. Krzysztof Porwit KS UKS Kadet Oświęcim 8 92 11.50
17. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 9 82 9.11
18. Arkadiusz Lenartowicz AZS UJK Kielce 7 78 11.14
19. Łukasz Lisowski AZS UJK Kielce 7 71 10.14
20. Szymon Skowron MUKS 1811 Unia Tarnów 5 69 13.80
21. Hubert Przydatek Oknoplast SP 100 Kraków 9 66 7.33
22. Mateusz Berdysz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 59 7.38
23. Adam Peksa TS Wisła Kraków 9 59 6.56
24. Mateusz Starowicz TS Wisła Kraków 8 58 7.25
25. Wiktor Cetnarski KS UKS Kadet Oświęcim 7 58 8.29
26. Jakub Operacz Radwansport-Korona Kraków 7 57 8.14
27. Dominik Huber KS UKS Kadet Oświęcim 7 55 7.86
28. Mateusz Skrzek Radwansport-Korona Kraków 7 55 7.86
29. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 9 53 5.89
30. Patryk Kącki Oknoplast SP 100 Kraków 8 49 6.13
31. Tomasz Goebel Oknoplast SP 100 Kraków 8 48 6.00
32. Mikołaj Polek Radwansport-Korona Kraków 7 48 6.86
33. Filip Broda Oknoplast SP 100 Kraków 7 46 6.57
34. Antoni Filipów UKS Regis Wieliczka 6 42 7.00
35. Sławomir Szczerkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 40 5.00
36. Stanisław Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 8 38 4.75
37. Filip Wojnarowski Oknoplast SP 100 Kraków 9 37 4.11
38. Jakub Dura TS Wisła Kraków 9 35 3.89
39. Rafał Mateja Radwansport-Korona Kraków 7 34 4.86
40. Filip Grzywa KS UKS Kadet Oświęcim 6 32 5.33
41. Jakub Pieczyrak AZS UJK Kielce 7 32 4.57
42. Jan Jarosz KS UKS Kadet Oświęcim 8 30 3.75
43. Marcel Czarnecki Radwansport-Korona Kraków 9 28 3.11
44. Jakub Ciapała UKS Regis Wieliczka 7 28 4.00
45. Ignacy Ekiert UKS Regis Wieliczka 8 27 3.38
46. Krystian Bzdyl UKS Regis Wieliczka 5 27 5.40
47. Tymoteusz Dawiec TS Wisła Kraków 8 26 3.25
48. Jakub Świąder Radwansport-Korona Kraków 7 25 3.57
49. Maciej Pazera AZS UJK Kielce 7 24 3.43
50. Jakub Fritz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 24 3.00
51. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 6 24 4.00
52. Jan Joniec TS Wisła Kraków 9 19 2.11
53. Jakub Ferenczak UKS Regis Wieliczka 6 18 3.00
54. Jakub Habryło Oknoplast SP 100 Kraków 7 17 2.43
55. Paweł Olchawa AZS UJK Kielce 6 16 2.67
56. Dominik Kubiela Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 15 2.50
57. Alex Swacha Oknoplast SP 100 Kraków 6 14 2.33
58. Szymon Piórkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 5 14 2.80
59. Maksymilian Preisner UKS Regis Wieliczka 5 13 2.60
60. Hubert Kasperski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 13 2.17
61. Piotr Dura MUKS 1811 Unia Tarnów 8 13 1.63
62. Sebastian Wardziukiewicz Radwansport-Korona Kraków 6 12 2.00
63. Albert Bratek KS UKS Kadet Oświęcim 8 12 1.50
64. Mikołaj Wydmański Radwansport-Korona Kraków 6 11 1.83
65. Filip Sobieraj TS Wisła Kraków 7 11 1.57
66. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 8 11 1.38
67. Patryk Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 7 11 1.57
68. Jarosław Pasek MUKS 1811 Unia Tarnów 6 10 1.67
69. Bartosz Gończowski TS Wisła Kraków 7 10 1.43
70. Mikołaj Kmiecik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 9 1.50
71. Jan Kordas Radwansport-Korona Kraków 8 9 1.13
72. Norbert Haluch TS Wisła Kraków 6 8 1.33
73. Oskar Brzeziński MUKS 1811 Unia Tarnów 5 8 1.60
74. Tomasz Kras MUKS 1811 Unia Tarnów 9 8 0.89
75. Mieszko Czech Oknoplast SP 100 Kraków 6 8 1.33
76. Borys Kądzioła KS UKS Kadet Oświęcim 4 7 1.75
77. Jan Fiejdasz TS Wisła Kraków 7 7 1.00
78. Oliwier Olesik MUKS 1811 Unia Tarnów 8 7 0.88
79. Filip Widłak AZS UJK Kielce 5 7 1.40
80. Bartosz Radłowski Oknoplast SP 100 Kraków 5 6 1.20
81. Kacper Walus KS UKS Kadet Oświęcim 4 6 1.50
82. Nikodem Kuźma Oknoplast SP 100 Kraków 7 6 0.86
83. Mikołaj Klimczyk UKS Regis Wieliczka 7 6 0.86
84. Michał Gorczowski MUKS 1811 Unia Tarnów 7 6 0.86
85. Teodor Dawiec TS Wisła Kraków 8 5 0.63
86. Tomasz Rutkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 4 0.80
87. Aleksander Kunicki Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 4 1.00
88. Jan Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 8 4 0.50
89. Wojciech Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 5 3 0.60
90. Vincent Lach KS UKS Kadet Oświęcim 6 2 0.33
91. Maciej Janiak TS Wisła Kraków 6 2 0.33
92. Igor Kubuś AZS UJK Kielce 5 2 0.40
93. Marcel Kmiecik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 0 0.00
94. Wojciech Jaworski AZS UJK Kielce 6 0 0.00
95. Klaudiusz Mieczkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 0 0.00
96. Michał Mazur MUKS 1811 Unia Tarnów 5 0 0.00
97. Michał Kaczmarczyk KS UKS Kadet Oświęcim 5 0 0.00
98. Mikołaj Chmielewski UKS Regis Wieliczka 6 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego