Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marta Konczalska KS Oknoplast Korona Kraków 12 218 18.17
2. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 212 19.27
3. Weronika Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 212 19.27
4. Karolina Chrząszcz UMKS Gracz Starachowice 10 187 18.70
5. Julia Adamczyk UMKS Gracz Starachowice 10 177 17.70
6. Sara Dolenc KS Oknoplast Korona Kraków 11 172 15.64
7. Julia Chudy UKS Basket Dąbrówka 10 162 16.20
8. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 11 157 14.27
9. Magdalena Cabała TS MOSiR Bochnia 11 141 12.82
10. Kornelia Jaworska UKS Basket Dąbrówka 9 113 12.56
11. Martyna Oracz UKS Żak Nowy Sącz 10 113 11.30
12. Karolina Barnaś UKS Basket Dąbrówka 12 112 9.33
13. Nikola Gałek TS MOSiR Bochnia 11 107 9.73
14. Aleksandra Michalczyk UKS Żak Nowy Sącz 10 106 10.60
15. Katarzyna Mroczek TS MOSiR Bochnia 11 105 9.55
16. Emilia Cepuchowicz Wisła CanPack Kraków 10 105 10.50
17. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 11 103 9.36
18. Olga Kaźmirek UKS Basket Dąbrówka 11 98 8.91
19. Paulina Matoga Wisła CanPack Kraków 11 97 8.82
20. Wiktoria Zając TS MOSiR Bochnia 7 89 12.71
21. Martyna Sommer UKS Żak Nowy Sącz 11 86 7.82
22. Julia Owca Wisła CanPack Kraków 9 84 9.33
23. Gabriela Kubala TS MOSiR Bochnia 8 83 10.38
24. Natalia Ficek TS MOSiR Bochnia 11 76 6.91
25. Klaudia Mojek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 72 6.55
26. Laura Koral UKS Żak Nowy Sącz 10 70 7.00
27. Magdalena Matrac Wisła CanPack Kraków 11 67 6.09
28. Łucja Dziadowiec UKS Basket Dąbrówka 11 65 5.91
29. Aleksandra Kasperska UMKS Gracz Starachowice 10 64 6.40
30. Zuzanna Jarosz UKS Basket Dąbrówka 12 62 5.17
31. Aleksandra Okulicka UKS Basket Dąbrówka 11 62 5.64
32. Gabriela Ramian MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 61 6.78
33. Magdalena Bieniek UKS Basket Dąbrówka 12 59 4.92
34. Katarzyna Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 59 6.56
35. Julia Jurkowska UKS Żak Nowy Sącz 11 56 5.09
36. Gabriela Wajda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 7 55 7.86
37. Emilia Bartoszek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 54 4.91
38. Oliwia Smółka UKS Żak Nowy Sącz 7 51 7.29
39. Julia Bartosz Wisła CanPack Kraków 11 51 4.64
40. Wiktoria Filipowska KS Oknoplast Korona Kraków 11 51 4.64
41. Aleksandra Staś UMKS Gracz Starachowice 10 46 4.60
42. Beata Koroszec KS Oknoplast Korona Kraków 10 41 4.10
43. Gabriela Koczwara TS MOSiR Bochnia 11 40 3.64
44. Zuzanna Dudek KS Oknoplast Korona Kraków 10 37 3.70
45. Kaja Woźniak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 37 3.36
46. Klaudia Gulba UMKS Gracz Starachowice 10 35 3.50
47. Maja Zębala KS Oknoplast Korona Kraków 11 32 2.91
48. Barbara Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 31 3.44
49. Julia Szymkowicz Wisła CanPack Kraków 9 30 3.33
50. Sylwia Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 11 30 2.73
51. Aleksandra Jagieła UMKS Gracz Starachowice 10 29 2.90
52. Emanuela Despet TS MOSiR Bochnia 11 29 2.64
53. Julia Gadowska UKS Basket Dąbrówka 7 27 3.86
54. Iga Florkiewicz KS Oknoplast Korona Kraków 12 27 2.25
55. Julia Wałach UKS Basket Dąbrówka 8 27 3.38
56. Aleksandra Kosiarska UMKS Gracz Starachowice 9 26 2.89
57. Nicole Woźniak UKS Żak Nowy Sącz 10 24 2.40
58. Justyna Kural TS MOSiR Bochnia 11 24 2.18
59. Aleksandra Zemła Wisła CanPack Kraków 8 23 2.88
60. Klaudia Zaczyńska UKS Basket Dąbrówka 10 16 1.60
61. Karolina Strąg UKS Basket Dąbrówka 8 16 2.00
62. Patrycja Czaja TS MOSiR Bochnia 8 15 1.88
63. Patrycja Krawczyk UKS Basket Dąbrówka 8 14 1.75
64. Aleksandra Kosińska Wisła CanPack Kraków 6 14 2.33
65. Nikola Więcek TS MOSiR Bochnia 9 13 1.44
66. Sylwia Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 12 2.00
67. Oliwia Król MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 12 1.50
68. Paula Poniży Wisła CanPack Kraków 11 12 1.09
69. Aleksandra Krygowska KS Oknoplast Korona Kraków 10 12 1.20
70. Wiktoria Fudalej UMKS Gracz Starachowice 9 9 1.00
71. Karolina Górka Wisła CanPack Kraków 7 7 1.00
72. Roksana Pocheć UMKS Gracz Starachowice 8 7 0.88
73. Oliwia Starma TS MOSiR Bochnia 9 7 0.78
74. Maja Kot KS Oknoplast Korona Kraków 9 6 0.67
75. Martyna Sekuła UKS Żak Nowy Sącz 6 4 0.67
76. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 7 4 0.57
77. Julia Nowak UKS Żak Nowy Sącz 6 4 0.67
78. Aleksandra Strąg UKS Basket Dąbrówka 7 4 0.57
79. Julia Baczyńska UKS Żak Nowy Sącz 7 3 0.43
80. Weronika Gałka UMKS Gracz Starachowice 10 2 0.20
81. Oliwia Sipczyńska KS Oknoplast Korona Kraków 9 1 0.11
82. Karolina Głazowska UMKS Gracz Starachowice 6 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego