Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michael Ansley UNIA Tarnów 28 647 23.11
2. Otis Hill Polonia Warszawa 33 643 19.48
3. Goran Jagodnik Asseco Arka Gdynia 31 566 18.26
4. Gintaras Kadziulis Anwil Włocławek 36 492 13.67
5. Adam Wójcik Asseco Arka Gdynia 35 487 13.91
6. Eric Elliott Polonia Warszawa 33 468 14.18
7. Yann Mollinari PGE Turów Zgorzelec 30 462 15.40
8. Michał Ignerski WKS Śląsk Wrocław 29 456 15.72
9. George Reese Polpharma Starogard Gdański 26 432 16.62
10. Wojciech Szawarski PGE Turów Zgorzelec 33 417 12.64
11. Nerijus Karlikanovas BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28 403 14.39
12. Radosław Hyży WKS Śląsk Wrocław 29 393 13.55
13. John Thomas Polpharma Starogard Gdański 26 390 15.00
14. Greg Harrington Astoria Bydgoszcz 25 385 15.40
15. Łukasz Koszarek Polonia Warszawa 33 382 11.58
16. Tomasz Mrożek Noteć Inowrocław 25 360 14.40
17. Rafał Frank Czarni Słupsk 26 357 13.73
18. Eric Taylor Polonia Warszawa 33 352 10.67
19. Aleksander Kudriawcew Astoria Bydgoszcz 29 343 11.83
20. Charles Bennett PGE Turów Zgorzelec 33 338 10.24
21. Marcin Sroka AZS Koszalin 27 333 12.33
22. Uldis Rudzitis BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28 332 11.86
23. Grzegorz Arabas Astoria Bydgoszcz 29 328 11.31
24. Krzysztof Szubarga Noteć Inowrocław 25 308 12.32
25. Istvan Nemeth Asseco Arka Gdynia 33 305 9.24
26. Marek Miszczuk AZS Koszalin 28 299 10.68
27. Chris Young PGE Turów Zgorzelec 32 294 9.19
28. Jeff Nordgaard Polonia Warszawa 19 292 15.37
29. Willie Anderson UNIA Tarnów 26 288 11.08
30. Tomasz Cielebąk Polpharma Starogard Gdański 29 288 9.93
31. Mujo Tuljković UNIA Tarnów 22 280 12.73
32. Adrian Penland Noteć Inowrocław 16 275 17.19
33. Joe Crispin Anwil Włocławek 19 270 14.21
34. Jovan Zdravković AZS Koszalin 28 270 9.64
35. Ryan Randle WKS Śląsk Wrocław 26 270 10.38
36. Paweł Kowalczuk AZS Koszalin 28 267 9.54
37. Mark Miller Asseco Arka Gdynia 27 265 9.81
38. Wojciech Majchrzak Czarni Słupsk 28 259 9.25
39. Tomas Masiulis Asseco Arka Gdynia 34 258 7.59
40. Przemysław Lewandowski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28 257 9.18
41. Artur Robak Noteć Inowrocław 27 255 9.44
42. Jacek Sulowski UNIA Tarnów 28 254 9.07
43. Dusan Jelić Anwil Włocławek 23 251 10.91
44. Paweł Wiekiera Astoria Bydgoszcz 28 246 8.79
45. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 26 244 9.38
46. Antawn Dobie AZS Koszalin 14 243 17.36
47. Robert Witka Anwil Włocławek 30 238 7.93
48. Gatis Jahovics Anwil Włocławek 32 234 7.31
49. Krzysztof Wilangowski Astoria Bydgoszcz 28 231 8.25
50. Marko Djurić Noteć Inowrocław 23 227 9.87
51. Robert Skibniewski WKS Śląsk Wrocław 30 226 7.53
52. Ed Scott Anwil Włocławek 19 219 11.53
53. Sebastian Machowski PGE Turów Zgorzelec 18 214 11.89
54. Tomas Pacesas Asseco Arka Gdynia 33 208 6.30
55. Paweł Szcześniak UNIA Tarnów 21 207 9.86
56. Łukasz Seweryn Czarni Słupsk 27 206 7.63
57. Ted Berry Czarni Słupsk 14 206 14.71
58. Wojciech Żurawski UNIA Tarnów 25 199 7.96
59. Mirosław Łopatka PGE Turów Zgorzelec 32 199 6.22
60. Andrija Sola BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14 198 14.14
61. Dragan Vukcević Anwil Włocławek 19 196 10.32
62. Leszek Karwowski Polonia Warszawa 30 190 6.33
63. Tomasz Briegmann AZS Koszalin 27 189 7.00
64. Darius Maskoliunas Asseco Arka Gdynia 36 186 5.17
65. Wiktor Grudziński Czarni Słupsk 26 186 7.15
66. Piotr Szybilski AZS Koszalin, UNIA Tarnów 19 179 9.42
67. Piotr Szczotka Noteć Inowrocław, Astoria Bydgoszcz 26 178 6.85
68. Raitis Grafs WKS Śląsk Wrocław 30 176 5.87
69. Aleksy Olszewski Polpharma Starogard Gdański 29 169 5.83
70. Aleksandar Avlijas PGE Turów Zgorzelec 17 165 9.71
71. Zbigniew Marculewicz Polpharma Starogard Gdański 27 163 6.04
72. Maciej Zieliński WKS Śląsk Wrocław 28 162 5.79
73. Hubert Radke Anwil Włocławek 35 162 4.63
74. Andrija Cirić Asseco Arka Gdynia 28 159 5.68
75. Srdjan Lalić BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 17 157 9.24
76. Grzegorz Kukiełka Polpharma Starogard Gdański 28 156 5.57
77. Joe McNaull Polpharma Starogard Gdański 15 151 10.07
78. Dusan Radović Noteć Inowrocław 24 151 6.29
79. Tomas Nagys Anwil Włocławek 30 146 4.87
80. Dariusz Parzeński BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28 145 5.18
81. Łukasz Jagoda Polpharma Starogard Gdański 26 141 5.42
82. Aivaras Kiausas WKS Śląsk Wrocław 28 130 4.64
83. Jason Allen BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14 129 9.21
84. Krzysztof Roszyk Polonia Warszawa 19 128 6.74
85. Matt Crenshaw Czarni Słupsk 14 126 9.00
86. Jacek Rybczyński Polpharma Starogard Gdański 26 121 4.65
87. Kestutis Marciulionis Anwil Włocławek 22 119 5.41
88. Tomasz Zabłocki PGE Turów Zgorzelec 25 112 4.48
89. Adrian Czerwonka PGE Turów Zgorzelec 31 110 3.55
90. Matija Cesković Czarni Słupsk 14 104 7.43
91. Krzysztof Dryja Astoria Bydgoszcz 23 103 4.48
92. Mariusz Bacik Asseco Arka Gdynia 19 103 5.42
93. Bartosz Sarzało Polpharma Starogard Gdański 29 103 3.55
94. Jacek Krzykała BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 23 103 4.48
95. Tomasz Celej AZS Koszalin 14 99 7.07
96. Rusłan Bajdakow Czarni Słupsk 16 99 6.19
97. Tomasz Świętoński Noteć Inowrocław, Asseco Arka Gdynia 21 98 4.67
98. Kamil Chanas WKS Śląsk Wrocław 29 96 3.31
99. Aleksandar Radojević Asseco Arka Gdynia 20 91 4.55
100. Tomasz Dąbrowski AZS Koszalin 24 90 3.75
101. Łukasz Żytko Czarni Słupsk 14 88 6.29
102. Piotr Pluta Czarni Słupsk 25 83 3.32
103. Rinalds Sirsnins Anwil Włocławek 32 82 2.56
104. Sebastian Balcerzak AZS Koszalin 25 80 3.20
105. Denis Korszuk Astoria Bydgoszcz 16 76 4.75
106. Grzegorz Małecki BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19 74 3.89
107. Krzysztof Sidor Polonia Warszawa 19 69 3.63
108. Jacek Olejniczak Astoria Bydgoszcz, UNIA Tarnów 24 65 2.71
109. Maciej Szlachtowicz WKS Śląsk Wrocław 17 64 3.76
110. Robert Pacocha Polonia Warszawa 18 55 3.06
111. Michał Exner Polpharma Starogard Gdański 20 45 2.25
112. Michał Krajewski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 17 37 2.18
113. Grzegorz Mordzak PGE Turów Zgorzelec 23 27 1.17

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego