Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Walter Hodge Enea Zastal BC Zielona Góra 45 873 19.40
2. Łukasz Koszarek Trefl Sopot 49 761 15.53
3. Filip Dylewicz Trefl Sopot 44 696 15.82
4. John Turek Trefl Sopot 48 679 14.15
5. Daniel Kickert PGE Turów Zgorzelec 43 637 14.81
6. Damian Kulig PBG Basket Poznań, PGE Turów Zgorzelec 48 629 13.10
7. Stanley Burrell Czarni Słupsk 39 607 15.56
8. Paul Graham WKS Śląsk Wrocław 42 594 14.14
9. Djordje Micić PBG Basket Poznań 37 582 15.73
10. Aleksandar Mladenović WKS Śląsk Wrocław 43 565 13.14
11. Josh Miller Siarka Tarnobrzeg 35 546 15.60
12. Kirk Archibeque ŁKS Łódź, Enea Zastal BC Zielona Góra 44 543 12.34
13. Adam Waczyński Trefl Sopot 49 540 11.02
14. J.J. Montgomery AZS Koszalin 41 522 12.73
15. Corsley Edwards Anwil Włocławek 35 514 14.69
16. George Reese AZS Koszalin 40 510 12.75
17. Slaviša Bogavac WKS Śląsk Wrocław 43 506 11.77
18. J.T. Tiller Siarka Tarnobrzeg 38 501 13.18
19. David Jackson PGE Turów Zgorzelec 45 499 11.09
20. Piotr Pamuła AZS Koszalin, AZS Politechnika Warszawska 39 495 12.69
21. Kamil Chanas Enea Zastal BC Zielona Góra 45 492 10.93
22. Łukasz Wiśniewski Trefl Sopot 49 491 10.02
23. Robert Skibniewski WKS Śląsk Wrocław 43 489 11.37
24. Nicchaeus Doaks Siarka Tarnobrzeg 38 488 12.84
25. Darrell Harris Kotwica Kołobrzeg 38 473 12.45
26. Michael Hicks Polpharma Starogard Gdański 36 464 12.89
27. Krzysztof Szubarga Anwil Włocławek 38 451 11.87
28. Oded Brandwein Kotwica Kołobrzeg 37 450 12.16
29. Mateusz Ponitka Asseco Arka Gdynia, AZS Politechnika Warszawska 46 448 9.74
30. Żarko Comagić PBG Basket Poznań 38 446 11.74
31. Darnell Hinson Czarni Słupsk 37 442 11.95
32. Igor Milicic AZS Koszalin 42 423 10.07
33. Jermaine Mallett ŁKS Łódź, Trefl Sopot 50 407 8.14
34. Dardan Berisha Anwil Włocławek 34 405 11.91
35. Scott Morrison Czarni Słupsk 38 404 10.63
36. Piotr Stelmach Enea Zastal BC Zielona Góra 43 400 9.30
37. Donatas Motiejunas Asseco Arka Gdynia 25 392 15.68
38. Jerel Blassingame Asseco Arka Gdynia 25 391 15.64
39. Jeremy Simmons Polpharma Starogard Gdański 36 389 10.81
40. Konrad Wysocki PGE Turów Zgorzelec 43 387 9.00
41. LaMarshall Corbett Siarka Tarnobrzeg 24 386 16.08
42. Marek Piechowicz Siarka Tarnobrzeg 38 382 10.05
43. John Allen Anwil Włocławek 38 378 9.95
44. Michał Nowakowski AZS Politechnika Warszawska 35 370 10.57
45. Jakub Dłuski ŁKS Łódź 34 361 10.62
46. Michał Michalak ŁKS Łódź, AZS Politechnika Warszawska 32 361 11.28
47. Mantas Cesnauskis Czarni Słupsk 39 359 9.21
48. Łukasz Wichniarz Kotwica Kołobrzeg 38 357 9.39
49. Przemysław Karnowski Siarka Tarnobrzeg 35 352 10.06
50. Krzysztof Sulima ŁKS Łódź 37 351 9.49
51. Marcin Dutkiewicz AZS Koszalin 38 348 9.16
52. Jessie Sapp Kotwica Kołobrzeg 24 337 14.04
53. Aleksander Lichodzijewski PBG Basket Poznań 28 335 11.96
54. Uroš Mirković Enea Zastal BC Zielona Góra 45 334 7.42
55. David Weaver Czarni Słupsk 36 330 9.17
56. Ronald Moore PGE Turów Zgorzelec 45 324 7.20
57. Callistus Eziukwu AZS Koszalin 31 318 10.26
58. Aaron Cel PGE Turów Zgorzelec 45 316 7.02
59. Giedrius Gustas PGE Turów Zgorzelec 44 311 7.07
60. Tony Weeden Polpharma Starogard Gdański 20 308 15.40
61. Grzegorz Arabas Polpharma Starogard Gdański 37 306 8.27
62. Qa'rraan Calhoun WKS Śląsk Wrocław 24 302 12.58
63. Michał Chyliński PGE Turów Zgorzelec 43 294 6.84
64. Jarosław Mokros AZS Politechnika Warszawska 37 290 7.84
65. Patryk Pełka AZS Politechnika Warszawska 37 284 7.68
66. Rafał Bigus AZS Koszalin 35 276 7.89
67. Nick Lewis Anwil Włocławek 34 275 8.09
68. Tomasz Śnieg Polpharma Starogard Gdański 35 268 7.66
69. Daniel Wall Polpharma Starogard Gdański 37 265 7.16
70. Marcin Sroka Enea Zastal BC Zielona Góra 45 260 5.78
71. Wojciech Barycz Siarka Tarnobrzeg 33 245 7.42
72. Marcin Flieger Enea Zastal BC Zielona Góra 41 242 5.90
73. Reginald Holmes Kotwica Kołobrzeg 20 242 12.10
74. Bartłomiej Szczepaniak ŁKS Łódź 37 240 6.49
75. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 25 238 9.52
76. Jakub Parzeński PBG Basket Poznań 38 237 6.24
77. Paweł Kikowski Czarni Słupsk 36 227 6.31
78. Paweł Leończyk Czarni Słupsk 36 226 6.28
79. Seid Hajrić Anwil Włocławek 25 225 9.00
80. Akselis Vairogs WKS Śląsk Wrocław 27 223 8.26
81. Łukasz Wilczek AZS Politechnika Warszawska 34 220 6.47
82. Marcin Stefański Trefl Sopot 50 220 4.40
83. Jakub Dłoniak Enea Zastal BC Zielona Góra 29 210 7.24
84. Łukasz Diduszko Kotwica Kołobrzeg 38 207 5.45
85. Zbigniew Białek Czarni Słupsk 30 204 6.80
86. Piotr Dąbrowski Polpharma Starogard Gdański 37 202 5.46
87. Leszek Karwowski AZS Politechnika Warszawska 22 201 9.14
88. Krzysztof Roszyk Czarni Słupsk 38 199 5.24
89. Marek Popiołek AZS Politechnika Warszawska 37 196 5.30
90. Adam Wójcik WKS Śląsk Wrocław 22 196 8.91
91. Marcin Nowakowski Anwil Włocławek, Polpharma Starogard Gdański 36 191 5.31
92. Łukasz Majewski Anwil Włocławek 34 191 5.62
93. Kamil Łączyński AZS Koszalin 38 190 5.00
94. Paweł Buczak WKS Śląsk Wrocław 38 190 5.00
95. Jarosław Zyskowski ŁKS Łódź, WKS Śląsk Wrocław 24 189 7.88
96. Marko Djurić Kotwica Kołobrzeg 37 182 4.92
97. Lawrence Kinnard Anwil Włocławek 26 181 6.96
98. Mateusz Bartosz AZS Koszalin, PBG Basket Poznań 32 180 5.63
99. Niksa Nikolić PBG Basket Poznań 29 170 5.86
100. Bartosz Diduszko WKS Śląsk Wrocław 33 166 5.03
101. Adam Metelski Polpharma Starogard Gdański 37 160 4.32
102. Przemysław Frasunkiewicz Asseco Arka Gdynia 25 159 6.36
103. Piotr Trepka ŁKS Łódź 32 158 4.94
104. John Edwards PGE Turów Zgorzelec 23 158 6.87
105. Tomasz Smorawiński PBG Basket Poznań 36 148 4.11
106. Grzegorz Surmacz AZS Koszalin 29 147 5.07
107. Dariusz Wyka Siarka Tarnobrzeg 38 139 3.66
108. Vonteego Cummings Trefl Sopot 48 139 2.90
109. Przemysław Zamojski Asseco Arka Gdynia 14 138 9.86
110. Tomasz Kęsicki Kotwica Kołobrzeg 19 138 7.26
111. Michael Kuebler Asseco Arka Gdynia 24 130 5.42
112. Bartłomiej Wołoszyn Anwil Włocławek 32 129 4.03
113. Dallas Lauderdale PGE Turów Zgorzelec 42 122 2.90
114. Filip Kenig ŁKS Łódź 32 116 3.63
115. Dariusz Kalinowski ŁKS Łódź 21 115 5.48
116. Lorinza Harrington Anwil Włocławek 21 115 5.48
117. Mateusz Jarmakowicz AZS Koszalin 32 111 3.47
118. Łukasz Seweryn Asseco Arka Gdynia 21 110 5.24
119. Piotr Szczotka Asseco Arka Gdynia 25 110 4.40
120. Fiodor Dmitriew Asseco Arka Gdynia 20 110 5.50
121. Bartosz Bochno WKS Śląsk Wrocław 39 103 2.64
122. Piotr Niedźwiedzki WKS Śląsk Wrocław 32 102 3.19
123. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS Łódź 28 97 3.46
124. Michał Gabiński PGE Turów Zgorzelec 30 91 3.03
125. Marcin Kolowca AZS Politechnika Warszawska 20 90 4.50
126. Michał Kwiatkowski Kotwica Kołobrzeg 33 90 2.73
127. Adam Łapeta Asseco Arka Gdynia 24 85 3.54
128. Michał Jankowski PGE Turów Zgorzelec 25 85 3.40
129. Artur Mielczarek PGE Turów Zgorzelec 36 80 2.22
130. Quinton Day Asseco Arka Gdynia 23 77 3.35
131. Rafał Rajewicz Enea Zastal BC Zielona Góra 28 69 2.46
132. Szymon Rduch Kotwica Kołobrzeg 28 66 2.36
133. Michał Rabka Siarka Tarnobrzeg 29 59 2.03
134. Wojciech Złoty Kotwica Kołobrzeg 20 35 1.75
135. Łukasz Paul Polpharma Starogard Gdański 22 23 1.05

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego