Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Leśniak KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 409 37.18
2. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 12 262 21.83
3. Kamil Król KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 12 241 20.08
4. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 12 230 19.17
5. Jakub Kundera AZS UJK Kielce 12 220 18.33
6. Grzegorz Idziak KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 219 19.91
7. Marcel Hościłowicz KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 12 217 18.08
8. Paweł Meus TS Wisła Kraków 12 203 16.92
9. Konrad Bryja Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 190 15.83
10. Igor Michalski Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 12 178 14.83
11. Maciej Cichoń TS Wisła Kraków 11 173 15.73
12. Jakub Więckowski Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 12 169 14.08
13. Mikołaj Wróbel Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 12 166 13.83
14. Piotr Korczyński KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 155 14.09
15. Mateusz Kękuś KS Korona Oknoplast II Kraków 12 142 11.83
16. Mateusz Orłowski KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 8 142 17.75
17. Sebastian Dynda Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 9 138 15.33
18. Maciej Suwaluk AZS UJK Kielce 12 137 11.42
19. Sebastian Szabaciuk Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 10 125 12.50
20. Mateusz Baziak Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 12 122 10.17
21. Bartosz Sommer Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 121 11.00
22. Mikołaj Nadczuk KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 118 10.73
23. Franciszek Usydus KS Korona AGH Kraków 12 117 9.75
24. Kamil Rajca Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 12 112 9.33
25. Szymon Tabiś TS Wisła Kraków, KS Korona AGH Kraków 6 111 18.50
26. Maciej Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 10 110 11.00
27. Oskar Lesisz AZS UJK Kielce 11 106 9.64
28. Dominik Basa AZS UJK Kielce 11 99 9.00
29. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 12 95 7.92
30. Igor Augustyn AZS UJK Kielce 12 92 7.67
31. Kacper Rutkowski KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 11 87 7.91
32. Robert Hoffmann KS Korona Oknoplast II Kraków 12 82 6.83
33. Filip Pitra TS Wisła Kraków 11 82 7.45
34. Mikołaj Kleszcz KS Korona Oknoplast II Kraków 12 81 6.75
35. Igor Krzystek TS Wisła Kraków 12 78 6.50
36. Antoni Łuczak UKS Regis Wieliczka 12 77 6.42
37. Adam Jankowski TS Wisła Kraków 10 68 6.80
38. Eryk Noszczyński KS Korona Oknoplast II Kraków, KS Korona AGH Kraków 7 65 9.29
39. Mikołaj Wrona UKS Regis Wieliczka 11 54 4.91
40. Jakub Malesza AZS UJK Kielce 11 52 4.73
41. Jan Klocek TS Wisła Kraków 12 47 3.92
42. Mateusz Dziedzic Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 47 4.70
43. Igor Wierzbicki AZS UJK Kielce 7 46 6.57
44. Jonasz Łukaszczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 45 3.75
45. Maciej Lelito Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 45 4.09
46. Kacper Pasek UKS Regis Wieliczka 7 43 6.14
47. Dominik Wesołek AZS UJK Kielce 7 41 5.86
48. Mikołaj Nowak UKS Regis Wieliczka 8 40 5.00
49. Adrian Szumlański Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 7 39 5.57
50. Rafał Miotła TS Wisła Kraków 7 38 5.43
51. Cezary Wilk TS Wisła Kraków 12 34 2.83
52. Wojciech Gancarz Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 11 34 3.09
53. Jan Bonar KS Korona AGH Kraków 10 29 2.90
54. Mikołaj Liszka Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 10 28 2.80
55. Szymon Połomski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 27 2.70
56. Nikodem Mazur KS Korona Oknoplast II Kraków 12 27 2.25
57. Igor Gaca AZS UJK Kielce 10 22 2.20
58. Jakub Czop Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 19 1.58
59. Krzysztof Korczyński KS Korona AGH Kraków 6 19 3.17
60. Piotr Grzybek AZS UJK Kielce 9 19 2.11
61. Michał Golański TS Wisła Kraków 6 16 2.67
62. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 6 16 2.67
63. Mateusz Pękala KS Korona AGH Kraków 7 16 2.29
64. Mateusz Stojda Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 15 1.25
65. Maciej Maj KS Korona Oknoplast II Kraków 6 15 2.50
66. Wojciech Rzeźnik KS Korona Oknoplast II Kraków 6 15 2.50
67. Jarosław Łyko KS Korona AGH Kraków 9 14 1.56
68. Łukasz Siemieniec UKS Regis Wieliczka 10 13 1.30
69. Lucjan Syktus Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 11 1.57
70. Tymoteusz Pogorzelski UKS Regis Wieliczka 6 11 1.83
71. Jan Walaszek KS Korona Oknoplast II Kraków 9 10 1.11
72. Filip Bulanda Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 10 1.43
73. Adrian Sporysz UKS Regis Wieliczka 7 9 1.29
74. Tymon Stecki TS Wisła Kraków 6 8 1.33
75. Jan Krupa UKS Regis Wieliczka 8 7 0.88
76. Szymon Skrzypek Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 11 6 0.55
77. Wiktor Sułkowski TS Wisła Kraków 7 4 0.57
78. Igor Sadowski AZS UJK Kielce 7 2 0.29

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego