Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

WGiD

22.05.2024

Komunikat WGiD KOZKosz SEZON 2024/2025

 W związku ze zbliżającym się zakończeniem sezonu 2023/2024 Wydział Gier i Dyscypliny Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki zwraca się do Państwa trenerów o propozycję do Regulaminu Rozgrywek na sezon 2024/2025, który rozpoczyna się już 1lipca 2024r.

Ewentualne uwagi proszę zgłaszać w formie pisemnej na adres e-mail: wgid@kozkosz.pl i/lub sekretariat@kozkosz.pl w nieprzekraczalnym terminie do 12.06.2024r.

Na podstawie Państwa uwag i sugestii zostanie opracowany nowy Regulamin Rozgrywek na zbliżający się sezon rozgrywkowy. 

04.04.2024

Komunikat WGiD KOZKosz nr 17/4/2023/2024 Dziewczęta U11K (2013 i młodsze)

 Wydział Gier i Dyscypliny Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki informuje, że po rozegraniu III kolejki turniejów w klasie dziewcząt U11K, do grupy C zakwalifikowały się drużyny MOSiR Bochnia, MKS Pałac Młodzieży II Tarnów i UKS Żak Nowy Sącz (awans). Do grupy D zakwalifikowały się drużyny Wisła CanPack Kraków (spadek), MKS Pałac Młodzieży Tarnów i Jura Basket Zabierzów (istnieje możliwość zmiany gospodarza turnieju, do uzgodnienia między zainteresowanymi klubami).

04.04.2024

Komunikat WGiD KOZKosz nr 10/5/2023/2024 Żacy U11M (2013 i młodsi)

 Wydział Gier i Dyscypliny Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki informuje, że po rozegraniu III rundy turniejów w klasie żaków U11M, do grupy 4. zakwalifikowały się następujące drużyny: UKS Regis Wieliczka, Oknoplast SP 100 Kraków i UKS Kadet Oświęcim (awans). Do grupy 5. zakwalifikowały się następujące drużyny: MUKS 1811 Unia Tarnów (spadek), Radwansport i UKS Gortat (awans). Do grupy 6. zakwalifikowały się następujące drużyny: TS Wisła Kraków (spadek), Cracovia 1906 i UPLKS Strzelec Oleśnica. 

28.03.2024

Komunikat WGiD KOZKosz nr 9/7/2023/2024 Młodzicy B U12M (2012 i młodsi)

 Wydział Gier i Dyscypliny Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki informuje,
że po rozegraniu IV rundy turniejów, do grupy 7. zakwalifikowały się następujące drużyny: UKS
Regis Wieliczka, KS Radwansport Kraków, TS Wisła Kraków i MKS Gorlice (awans). Do grupy 8.
zakwalifikowały się następujące drużyny: Oknoplast SP 100 (spadek), UKS Gortat, STK Nowy Sącz i
MUKS 1811 Unia Tarnów (awans). Do grupy 9. zakwalifikowały się następujące drużyny: UJK Kielce
(spadek), KS UKS Kadet Oświęcim, Jura Basket Zabierzów i UKS Regis II.

29.01.2024

Komunikat WGiD KOZKosz nr 17/2/2023/2024 Dziewczęta U11K (2013 i młodsze)

 Wydział Gier i Dyscypliny Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki informuje,
że na wniosek klubów uczestniczących w rozgrywkach w klasie dziewcząt – U11K, w związku ze zbiegiem terminów I kolejki rozgrywek z turniejem Junior NBA oraz rozpoczynającymi się feriami zimowymi w województwie małopolskim, I-a II-ga kolejka rozgrywek zostają przesunięte na
02-03.03.2024 r. i 09.03-10.03.2024 r.

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego
Obraz