Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Kaheem Ransom HydroTruck Radom 13 457:4735:13
2. Wojciech Pisarczyk MKKS Żak Koszalin 13 449:1634:34
3. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 13 425:0332:42
4. Filip Małgorzaciak SKS Starogard Gdański 13 421:5532:27
5. Szymon Pawlak PGE Turów Zgorzelec 13 420:1132:19
6. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 13 408:0831:24
7. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 13 401:4030:54
8. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 13 394:5530:23
9. Alan Czujkowski Dziki Warszawa 12 391:1632:36
10. Piotr Wieloch GKS Tychy 13 391:1230:06
11. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 13 387:5529:50
12. Damian Jeszke HydroTruck Radom 13 387:2229:48
13. Bartosz Majewski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 13 386:0129:42
14. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 13 382:3929:26
15. Szymon Walski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 13 381:2429:20
16. Karol Kamiński GKS Tychy 13 378:5529:09
17. Artur Łabinowicz MKKS Żak Koszalin 13 378:2429:06
18. James Washington Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 377:0929:01
19. Damian Szczepanik BS Polonia Bytom 13 375:0728:51
20. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 368:4628:22
21. Wojciech Czerlonko SKS Starogard Gdański 13 367:4328:17
22. Mateusz Kaszowski MKKS Żak Koszalin 11 359:4132:42
23. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 13 356:5327:27
24. Thomas Davis Decka Pelplin 12 356:4529:44
25. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 13 353:0427:10
26. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 13 351:3827:03
27. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 12 351:1429:16
28. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 13 348:0126:46
29. Mikołaj Stopierzyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 13 347:2326:43
30. Michał Gabiński WKK Wrocław 13 342:0826:19
31. Jakub Patoka HydroTruck Radom 13 342:0726:19
32. Sebastian Bożenko WKS Śląsk II Wrocław 13 341:4126:17
33. Kacper Mąkowski GKS Tychy 13 341:4026:17
34. Patryk Kędel GKS Tychy 13 341:1526:15
35. Wiktor Kępka Start II Lublin 11 337:2530:40
36. Michał Kroczak Weegree AZS Politechnika Opolska 13 336:0425:51
37. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 13 335:0325:46
38. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 334:3925:45
39. Michał Chrabota BS Polonia Bytom 13 334:1625:43
40. Piotr Lis SKS Starogard Gdański 13 333:2925:39
41. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 13 333:2125:39
42. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 332:2325:34
43. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 12 332:1427:41
44. Szymon Szmit AZS AGH Kraków 13 331:2525:30
45. Damian Janiak SKS Starogard Gdański 13 330:5625:27
46. Adrian Kordalski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 330:0630:01
47. Marcin Tomaszewski Enea Basket Poznań 13 329:1825:20
48. Maciej Koperski GKS Tychy 12 327:4027:18
49. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 12 327:2027:17
50. Michał Lis AZS AGH Kraków 12 326:5627:15
51. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 12 326:5527:15
52. Szymon Sobiech AZS AGH Kraków 13 326:2225:06
53. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 12 322:5526:55
54. Hubert Pabian Weegree AZS Politechnika Opolska 10 322:1932:14
55. Daniel Ziółkowski SKS Starogard Gdański 13 320:0924:38
56. Michał Aleksandrowicz Dziki Warszawa 11 318:5729:00
57. Arnold Sanders II MKKS Żak Koszalin 13 318:4224:31
58. Krzysztof Jakóbczyk PGE Turów Zgorzelec 13 315:3324:16
59. Maksymilian Motel Dziki Warszawa 12 314:4026:13
60. Arkadiusz Adamczyk PGE Turów Zgorzelec 13 309:2523:48
61. Stanisław Heliński Miasto Szkła Krosno 13 308:3123:44
62. Jan Piliszczuk KKS Polonia Warszawa 13 308:1723:43
63. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 13 307:3523:40
64. Norbert Ziółko Start II Lublin 9 301:5533:33
65. Jakub Motylewski SKS Starogard Gdański 13 299:5223:04
66. Miłosz Ziółkowski Start II Lublin 11 299:3027:14
67. Damian Ciesielski Decka Pelplin 12 297:4524:49
68. Patryk Pułkotycki Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 296:2322:48
69. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 11 295:1126:50
70. Krzysztof Wąsowicz PGE Turów Zgorzelec 13 292:0522:28
71. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 13 292:0022:28
72. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 13 291:5622:27
73. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 10 290:4729:05
74. Klavs Dubults Miasto Szkła Krosno 13 289:3522:17
75. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 13 287:4922:08
76. Marcin Kowalczyk Weegree AZS Politechnika Opolska 13 286:4122:03
77. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 13 282:5721:46
78. Damian Durski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 13 282:3221:44
79. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk II Wrocław 11 280:3425:30
80. Mateusz Czempiel WKS Śląsk II Wrocław 13 278:5621:27
81. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 13 277:2521:20
82. Michał Samolak PGE Turów Zgorzelec 13 275:4821:13
83. Andrzej Krajewski GKS Tychy 11 270:4124:36
84. Roman Janik Decka Pelplin 11 269:5024:32
85. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 11 266:4424:15
86. Paweł Kopycki Decka Pelplin 12 265:2022:07
87. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 13 265:0320:23
88. Maciej Bender WKS Śląsk II Wrocław 12 264:4422:04
89. Andrii Cherepanov Start II Lublin 12 260:4121:43
90. Mateusz Bartosz Dziki Warszawa 11 259:2023:35
91. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 9 257:4228:38
92. Mateusz Itrich MKKS Żak Koszalin 12 257:3921:28
93. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 13 251:5619:23
94. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 13 249:3919:12
95. Patryk Wieczorek BS Polonia Bytom 10 249:1224:55
96. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 10 244:4824:29
97. Kacper Traczyk Miasto Szkła Krosno 13 244:4118:49
98. Karol Obarek Decka Pelplin 11 243:5222:10
99. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 13 240:1618:29
100. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 13 240:0518:28
101. Rafał Komenda Dziki Warszawa 12 239:0119:55
102. Łukasz Klawa Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 233:3417:58
103. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 13 232:3117:53
104. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 13 229:4017:40
105. Kamil Zywert WKK Wrocław 13 227:0917:28
106. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 13 225:2817:21
107. Jakub Koelner WKK Wrocław 12 221:2318:27
108. Błażej Sowa HydroTruck Radom 13 221:1017:01
109. Krystian Tyszka Decka Pelplin 12 216:0318:00
110. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 13 215:5916:37
111. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Kołobrzeg 12 213:0217:45
112. Bartosz Ciechociński Enea Basket Poznań 10 212:4521:17
113. Karol Jagoda BS Polonia Bytom 11 210:2519:08
114. Mikołaj Ratajczak Weegree AZS Politechnika Opolska 11 208:0218:55
115. Dawid Sączewski Decka Pelplin 11 205:5618:43
116. Cezary Karpik MKKS Żak Koszalin 13 205:1515:47
117. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 12 202:0116:50
118. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 9 201:5322:26
119. Kacper Majchrowicz Start II Lublin 12 201:3616:48
120. Oskar Życzkowski SKS Starogard Gdański 13 200:1515:24
121. Daniel Wall HydroTruck Radom 13 195:1515:01
122. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 8 193:0324:08
123. Patryk Stankowski GKS Tychy 9 192:4921:25
124. Darrell Harris Miasto Szkła Krosno 12 192:1216:01
125. Maksymilian Formella HydroTruck Radom 9 185:1320:35
126. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 12 183:3115:18
127. Artur Ziaja GKS Tychy 13 182:2814:02
128. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 13 181:5013:59
129. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 12 177:5814:50
130. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 12 174:1314:31
131. Mateusz Kulis Decka Pelplin 11 172:0515:39
132. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 9 170:3918:58
133. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 10 170:2317:02
134. Wojciech Nojszewski Start II Lublin 8 169:1521:09
135. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 13 168:2812:58
136. Karol Nowakowski GKS Tychy 13 167:2612:53
137. Iwo Olender HydroTruck Radom 12 162:1413:31
138. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 13 158:5312:13
139. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 9 154:5017:12
140. Adrian Sobkowiak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 13 150:5911:37
141. Jakub Ciemiński PGE Turów Zgorzelec 12 147:5412:20
142. Maciej Marcinkowski MKKS Żak Koszalin 12 145:1512:06
143. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 12 143:0611:56
144. Jakub Simon Enea Basket Poznań 13 142:2710:57
145. Edis Korman WKS Śląsk II Wrocław 9 141:5415:46
146. Jakub Janik Dziki Warszawa 10 141:3414:09
147. Michał Sadło HydroTruck Radom 7 138:3619:48
148. Mikołaj Styczeń PGE Turów Zgorzelec 13 138:2910:39
149. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 12 138:2011:32
150. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 12 135:4611:19
151. Radosław Chorab BS Polonia Bytom 11 132:0912:01
152. Kacper Świtacz Start II Lublin 10 131:1713:08
153. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 12 130:5910:55
154. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 11 129:2911:46
155. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 10 129:1312:55
156. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 9 126:3314:04
157. Szymon Ćwikliński SKS Starogard Gdański 13 123:3009:30
158. Antoni Michalski Dziki Warszawa 11 123:2811:13
159. Michał Mindowicz WKS Śląsk II Wrocław 11 123:0511:11
160. Mohamed Abdelaal AZS AGH Kraków 10 122:2912:15
161. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 13 114:1008:47
162. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 11 113:2710:19
163. Michał Turewicz Start II Lublin 9 111:4212:25
164. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 12 111:1609:16
165. Miłosz Góreńczyk WKS Śląsk II Wrocław 10 106:5510:42
166. Bartłomiej Pietras HydroTruck Radom 10 105:3010:33
167. Michał Marek Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 7 102:1714:37
168. Przemysław Zygmunciak BS Polonia Bytom 8 99:1712:25
169. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 11 97:1708:51
170. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 7 90:1712:54
171. Jakub Nowak GKS Tychy 12 88:5507:25
172. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 12 86:0307:10
173. Maciej Kucharek Sensation Kotwica Kołobrzeg 8 84:2410:33
174. Ignacy Grochowski PGE Turów Zgorzelec 7 81:3811:40
175. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 7 80:5111:33
176. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 8 67:5608:30
177. Mateusz Żebrok Decka Pelplin 9 64:5107:12
178. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 8 56:5307:07
179. Maksymilian Estkowski PGE Turów Zgorzelec 7 54:0007:43
180. Szymon Kirwiel Start II Lublin 7 40:0005:43
181. Filip Cebula SKS Starogard Gdański 9 23:0202:34
182. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 8 16:2102:03