Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2004/2005
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Adam Gołąb
Polpak S.A. Świecie
5
16
3.20
32
6.40
50
2.
Artur Gliszczyński
Viking Gdynia
6
17
2.83
32
5.33
53.1
3.
Jarosław Kalinowski
Polpak S.A. Świecie
5
14
2.80
33
6.60
42.4
4.
Grzegorz Kordas
Znicz Jarosław
4
11
2.75
23
5.75
47.8
5.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
15
2.50
39
6.50
38.5
6.
Marcin Malczyk
MTS Basket Kwidzyn
6
15
2.50
30
5.00
50
7.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
6
15
2.50
36
6.00
41.7
8.
Łukasz Majewski
AZS Politechnika Radomska
6
14
2.33
26
4.33
53.8
9.
Marcin Ecka
PTG Sokół Łańcut
6
12
2.00
36
6.00
33.3
10.
Rafał Partyka
MTS Basket Kwidzyn
6
12
2.00
22
3.67
54.5
11.
Bartłomiej Józefowicz
Victoria Górnik Wałbrzych
5
10
2.00
27
5.40
37
12.
Paweł Kosior
Siarka Tarnobrzeg
3
6
2.00
18
6.00
33.3
13.
Marcin Malcherczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
6
11
1.83
32
5.33
34.4
14.
Robert Morkowski
Polpak S.A. Świecie
5
9
1.80
18
3.60
50
15.
Tomasz Przewrocki
Znicz Jarosław
4
7
1.75
26
6.50
26.9
16.
Łukasz Pacocha
ŁKS Łódź
6
10
1.67
30
5.00
33.3
17.
Joachim Pawlik
Alba Chorzów
6
10
1.67
22
3.67
45.5
18.
Dariusz Szynkiel
Sportowiec Częstochowa
3
5
1.67
9
3.00
55.6
19.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
6
10
1.67
26
4.33
38.5
20.
Piotr Janowicz
PBG Basket Poznań
3
5
1.67
15
5.00
33.3
21.
Maciej Kowalczyk
Polpak S.A. Świecie
5
8
1.60
14
2.80
57.1
22.
Grzegorz Radwan
Kotwica Kołobrzeg
5
8
1.60
19
3.80
42.1
23.
Przemysław Łuszczewski
Viking Gdynia
6
9
1.50
23
3.83
39.1
24.
Bartłomiej Szczepaniak
ŁKS Łódź
6
9
1.50
31
5.17
29
25.
Roman Prawica
ZKS Stal Stalowa Wola
6
9
1.50
24
4.00
37.5
26.
Michał Baran
PTG Sokół Łańcut
5
7
1.40
22
4.40
31.8
27.
Arkadiusz Pelczar
Siarka Tarnobrzeg
3
4
1.33
13
4.33
30.8
28.
Piotr Romanek
PTG Sokół Łańcut
6
8
1.33
18
3.00
44.4
29.
Adam Goss
ŁKS Łódź
6
8
1.33
18
3.00
44.4
30.
Tomasz Nogalski
Sportowiec Częstochowa
3
4
1.33
12
4.00
33.3
31.
Kamil Piechucki
KS Spójnia Stargard
6
8
1.33
27
4.50
29.6
32.
Tomasz Fortuna
Znicz Jarosław
4
5
1.25
13
3.25
38.5
33.
Jacek Gibalski
Kotwica Kołobrzeg
5
6
1.20
22
4.40
27.3
34.
Piotr Kardaś
AZS Politechnika Radomska
6
7
1.17
37
6.17
18.9
35.
Łukasz Olejnik
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
7
1.17
31
5.17
22.6
36.
Sławomir Pytel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
7
1.17
22
3.67
31.8
37.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
6
7
1.17
28
4.67
25
38.
Maciej Miller
Siarka Tarnobrzeg
3
3
1.00
15
5.00
20
39.
Maciej Szymański
PBG Basket Poznań
3
3
1.00
10
3.33
30
40.
Kamil Wójciak
AZS Politechnika Radomska
6
6
1.00
30
5.00
20
41.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
6
1.00
13
2.17
46.2
42.
Marcin Środa
Alba Chorzów
6
5
0.83
19
3.17
26.3
43.
Radosław Basiński
Alba Chorzów
6
5
0.83
16
2.67
31.3
44.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
5
0.83
26
4.33
19.2
45.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
5
4
0.80
16
3.20
25
46.
Tomasz Świętoński
Viking Gdynia
3
2
0.67
13
4.33
15.4
47.
Łukasz Biela
KS Spójnia Stargard
6
4
0.67
25
4.17
16
48.
Marcin Rzegocki
Siarka Tarnobrzeg
3
2
0.67
10
3.33
20
49.
Jarosław Rusin
PTG Sokół Łańcut
6
4
0.67
12
2.00
33.3
50.
Maciej Grabiński
PBG Basket Poznań
3
2
0.67
13
4.33
15.4
51.
Henryk Bieleń
ZKS Stal Stalowa Wola
6
4
0.67
17
2.83
23.5
52.
Maciej Sterenga
Victoria Górnik Wałbrzych
5
3
0.60
13
2.60
23.1
53.
Andrzej Neumayer
Victoria Górnik Wałbrzych
5
3
0.60
10
2.00
30
54.
Marcin Twierdziński
Polpak S.A. Świecie
5
3
0.60
10
2.00
30
55.
Łukasz Wichniarz
Kotwica Kołobrzeg
5
3
0.60
11
2.20
27.3
56.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
3
1
0.33
10
3.33
10
57.
Maciej Raczyński
PBG Basket Poznań
2
0
0.00
6
3.00
0
Partnerzy