Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Młodzicy U-13 M
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Hubert Olszówka
MUKS 1811 Unia Tarnów
9
0.00
2.
Jakub Krzemiński
AZS UJK Kielce
10
0.00
3.
Dawid Gruszka
AZS UJK Kielce
6
0.00
4.
Maciej Bulski
AZS UJK Kielce
8
0.00
5.
Aleksander Łabędź
UKS Regis Wieliczka
6
0.00
6.
Sebastian Żółtowski
UKS Regis Wieliczka
5
0.00
7.
Igor Rogoziński
UKS Regis Wieliczka
6
0.00
8.
Miłosz Palonek
UKS Regis Wieliczka
7
0.00
9.
Jakub Huszno
UKS Regis Wieliczka
7
0.00
10.
Iwo Bednarski
UKS Regis Wieliczka
10
0.00
11.
Szymon Minta
AZS UJK Kielce
10
0.00
12.
Daniel Łazarz
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
13.
Dawid Zaranek
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
14.
Eryk Pokorny
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
15.
Bartosz Podgórski
TS Wisła-Jura Basket Kraków
8
0.00
16.
Mikołaj Strzała
TS Wisła-Jura Basket Kraków
9
0.00
17.
Stanisław Smoleński
KS Korona Kraków
10
0.00
18.
Antoni Żybura
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
0.00
19.
Julian Smulski
KS Korona Kraków
6
0.00
20.
Adam Wieścieciński
MKS Gorlice
9
0.00
21.
Mikołaj Podrzucek
AZS UJK Kielce
7
0.00
22.
Michał Belczyk
TS Wisła-Jura Basket Kraków
8
0.00
23.
Antoni Kuszewski
TS Wisła-Jura Basket Kraków
9
0.00
24.
Henryk Osiecki
TS Wisła-Jura Basket Kraków
5
0.00
25.
Jan Penczek
TS Wisła-Jura Basket Kraków
8
0.00
26.
Jan Cichowlas
TS Wisła-Jura Basket Kraków
10
0.00
27.
Dominik Golański
TS Wisła-Jura Basket Kraków
9
0.00
28.
Konrad Łaś
MKS Gorlice
8
0.00
29.
Patryk Ebo
KS Korona Kraków
8
0.00
30.
Tomasz Tomasik
MKS Gorlice
5
0.00
31.
Bartłomiej Osikowicz
MKS Gorlice
6
0.00
32.
Mikołaj Mól
MKS Gorlice
9
0.00
33.
Mikołaj Michalak
MKS Gorlice
7
0.00
34.
Maksym Michalak
MKS Gorlice
8
0.00
35.
Szymon Janik
MKS Gorlice
9
0.00
36.
Oliwier Hajduk
MKS Gorlice
10
0.00
37.
Tadeusz Siudak
AZS UJK Kielce
10
0.00
38.
Mateusz Skrzek
KS Korona Kraków
10
0.00
39.
Filip Karczmarczyk
KS Korona Kraków
5
0.00
40.
Sebastian Wardziukiewicz
KS Korona Kraków
10
0.00
41.
Konstantinos Aravidis
KS Korona Kraków
6
0.00
42.
Jakub Dzurik
KS Korona Kraków
5
0.00
43.
Franciszek Mosur
UKS Regis Wieliczka
9
0.00
44.
Jakub Ferenczak
UKS Regis Wieliczka
8
0.00
45.
Jakub Ciapała
UKS Regis Wieliczka
10
0.00
46.
Jakub Świąder
KS Korona Kraków
10
0.00
47.
Jakub Leski
KS Korona Kraków
9
0.00
48.
Marcel Czarnecki
KS Korona Kraków
10
0.00
49.
Maciej Pazera
AZS UJK Kielce
10
0.00
50.
Patryk Bartkowski
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
51.
Erwin Przybylski
MKS Gorlice
10
0.00
52.
Miłosz Oleksy
MKS Gorlice
10
0.00
53.
Szymon Boczoń
MKS Gorlice
10
0.00
54.
Szymon Skowron
MUKS 1811 Unia Tarnów
6
0.00
55.
Łukasz Lisowski
AZS UJK Kielce
10
0.00
56.
Wojciech Jaworski
AZS UJK Kielce
9
0.00
57.
Michał Widuch
UKS Regis Wieliczka
7
0.00
58.
Bartosz Stępski
UKS Regis Wieliczka
10
0.00
59.
Maksymilian Preisner
UKS Regis Wieliczka
8
0.00
60.
Wojciech Kołaczkowski
UKS Regis Wieliczka
8
0.00
61.
Jan Fiejdasz
TS Wisła-Jura Basket Kraków
10
0.00
62.
Wojciech Zachara
TS Wisła-Jura Basket Kraków
9
0.00
63.
Szymon Nowak
AZS UJK Kielce
10
0.00
64.
Igor Kubuś
AZS UJK Kielce
10
0.00
65.
Piotr Łosiak
AZS UJK Kielce
9
0.00
66.
Szymon Witek
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
67.
Jarosław Pasek
MUKS 1811 Unia Tarnów
7
0.00
68.
Oliwier Olesik
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
0.00
69.
Michał Mazur
MUKS 1811 Unia Tarnów
9
0.00
70.
Jan Boduch
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
0.00
71.
Hubert Przydatek
KS Korona Kraków
9
0.00
72.
Leon Czopik
KS Korona Kraków
6
0.00
73.
Jan Kordas
KS Korona Kraków
10
0.00
Partnerzy