Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Gołas MOSiR Bochnia 3 98 32.67
2. Natalia Przybycień Wisła CanPack Kraków 4 86 21.50
3. Maria Burliga Wisła CanPack Kraków 3 56 18.67
4. Patrycja Dudek MOSiR Bochnia 3 54 18.00
5. Nadia Klimek UKS Żak Nowy Sącz 3 52 17.33
6. Oliwia Biniek UMKS Gracz Starachowice 3 43 14.33
7. Magdalena Psonak Wisła CanPack Kraków 3 40 13.33
8. Martyna Strońska MOSiR Bochnia 3 39 13.00
9. Wiktoria Mróz UKS Żak Nowy Sącz 3 38 12.67
10. Patrycja Orlicka Wisła CanPack Kraków 4 36 9.00
11. Maria Góral Wisła CanPack Kraków 4 34 8.50
12. Aleksandra Bania UKS Żak Nowy Sącz 3 33 11.00
13. Emilia Wawrzon MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 33 16.50
14. Łucja Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 2 29 14.50
15. Karolina Jacak MOSiR Bochnia 3 28 9.33
16. Iga Mazurkiewicz UMKS Gracz Starachowice 3 26 8.67
17. Wiktoria Zegzda UKS Żak Nowy Sącz 3 25 8.33
18. Magdalena Legin MOSiR Bochnia 3 23 7.67
19. Dominika Oleksy UKS Żak Nowy Sącz 3 22 7.33
20. Tola Wróblewska Wisła CanPack Kraków 4 21 5.25
21. Oliwia Cyrkowicz Wisła CanPack Kraków 4 21 5.25
22. Iga Dziura MOSiR Bochnia 3 17 5.67
23. Karolina Góźdź UMKS Gracz Starachowice 3 16 5.33
24. Julia Mączeńska Wisła CanPack Kraków 4 14 3.50
25. Natalia Dadej Wisła CanPack Kraków 2 13 6.50
26. Wiktoria Kowalska Wisła CanPack Kraków 4 12 3.00
27. Anna Olchawa UKS Żak Nowy Sącz 3 12 4.00
28. Karolina Olchawa UKS Żak Nowy Sącz 3 12 4.00
29. Marta Dziubanowska UKS Żak Nowy Sącz 3 10 3.33
30. Julia Wędzińska UMKS Gracz Starachowice 3 9 3.00
31. Klaudia Dylowicz MOSiR Bochnia 3 8 2.67
32. Wiktoria Załęska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 8 2.67
33. Julia Zagata MOSiR Bochnia 2 7 3.50
34. Zofia Chrupek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 7 2.33
35. Tatiana Stepek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 6 3.00
36. Wiktoria Pałka UMKS Gracz Starachowice 2 6 3.00
37. Aleksandra Jacak MOSiR Bochnia 2 6 3.00
38. Martyna Juszczyk MOSiR Bochnia 2 5 2.50
39. Julia Gierczak UMKS Gracz Starachowice 3 5 1.67
40. Wiktoria Szpet UMKS Gracz Starachowice 3 4 1.33
41. Nadia Gądek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 4 1.33
42. Oliwia Hońca MOSiR Bochnia 2 4 2.00
43. Maja Reczek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 4 1.33
44. Magdalena Kleczaj UMKS Gracz Starachowice 3 4 1.33
45. Nikola Łazarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 4 2.00
46. Iga Chodorowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 2 0.67
47. Zuzanna Bańcerowska UMKS Gracz Starachowice 3 2 0.67
48. Martyna Kurzydło UKS Żak Nowy Sącz 2 2 1.00
49. Maja Lenartowicz Wisła CanPack Kraków 2 2 1.00
50. Liliana Mazgaj Wisła CanPack Kraków 2 2 1.00
51. Nina Kuchno MOSiR Bochnia 2 2 1.00
52. Kinga Murdzek Wisła CanPack Kraków 3 2 0.67
53. Aneta Wójcik MOSiR Bochnia 2 2 1.00
54. Oliwia Grudzień UMKS Gracz Starachowice 3 1 0.33
55. Vanessa Wąż MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 0 0.00
56. Paulina Pawlik UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
57. Amelia Drelicharz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
58. Karolina Puchała MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
59. Zofia Szczygieł UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
60. Klaudia Bies UMKS Gracz Starachowice 3 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego