Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2003/2004
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O utrzymanie
Przechwyty
Przechwyty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Rafał Frank
Czarni Słupsk
6
12
2.00
2.
Earl Brown
Olimp MKS Start Lublin
6
12
2.00
3.
Łukasz Żytko
Czarni Słupsk
6
11
1.83
4.
Tomasz Briegmann
AZS Koszalin
6
11
1.83
5.
Roland Miller
KS Spójnia Stargard
6
10
1.67
6.
Tomasz Dąbrowski
AZS Koszalin
6
10
1.67
7.
Paul Reed
Czarni Słupsk
5
9
1.80
8.
Robert Morkowski
KS Spójnia Stargard
6
9
1.50
9.
Gintaras Stulga
KS Spójnia Stargard
6
9
1.50
10.
Sebastian Balcerzak
AZS Koszalin
6
8
1.33
11.
Maciej Bielak
Olimp MKS Start Lublin
6
8
1.33
12.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
6
7
1.17
13.
Tomasz Celej
Olimp MKS Start Lublin
6
7
1.17
14.
Brant Darby
AZS Koszalin
,
KS Spójnia Stargard
5
7
1.40
15.
Bartłomiej Tomaszewski
AZS Koszalin
6
7
1.17
16.
Dariusz Parzeński
Czarni Słupsk
6
7
1.17
17.
Davor Kurilić
Olimp MKS Start Lublin
,
Anwil Włocławek
5
6
1.20
18.
Arkadiusz Pelczar
Olimp MKS Start Lublin
6
6
1.00
19.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
6
6
1.00
20.
Andrzej Karaś
AZS Koszalin
6
5
0.83
21.
Denis Vrsaljko
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
,
Olimp MKS Start Lublin
6
5
0.83
22.
Piotr Pluta
Czarni Słupsk
6
5
0.83
23.
Souleymane Wane
AZS Koszalin
4
5
1.25
24.
Zbigniew Białek
Czarni Słupsk
5
5
1.00
25.
Michał Marciniak
Olimp MKS Start Lublin
6
4
0.67
26.
Paweł Kowalczuk
AZS Koszalin
6
4
0.67
27.
Greg Harrington
KS Spójnia Stargard
6
3
0.50
28.
Michał Sikora
Olimp MKS Start Lublin
5
3
0.60
29.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
5
3
0.60
30.
Maciej Sudowski
KS Spójnia Stargard
6
3
0.50
31.
Paweł Bogdan
AZS Koszalin
4
3
0.75
32.
Daniel Blumczyński
Czarni Słupsk
6
3
0.50
33.
Michał Fijałka
Olimp MKS Start Lublin
3
2
0.67
34.
Robert Klocek
AZS Koszalin
3
2
0.67
35.
Przemysław Łuszczewski
Olimp MKS Start Lublin
6
2
0.33
36.
Chris Jackson
Olimp MKS Start Lublin
6
2
0.33
37.
Jacek Olejniczak
Olimp MKS Start Lublin
6
1
0.17
38.
Mirosław Rajkowski
AZS Koszalin
5
1
0.20
39.
Alvydas Tenys
Czarni Słupsk
6
1
0.17
40.
Dariusz Cywiński
Czarni Słupsk
3
1
0.33
41.
Michał Kowalik
Czarni Słupsk
3
0
0.00
42.
Adam Hrycaniuk
KS Spójnia Stargard
4
0
0.00
43.
Piotr Wiliński
KS Spójnia Stargard
3
0
0.00
Partnerzy