Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2013/2014
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Damian Kulig
PGE Turów Zgorzelec
44
173
3.93
208
4.73
83.2
2.
J.P. Prince
PGE Turów Zgorzelec
44
144
3.27
201
4.57
71.6
3.
Adam Waczyński
Trefl Sopot
45
125
2.78
153
3.40
81.7
4.
A.J. Walton
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
36
122
3.39
151
4.19
80.8
5.
Kirk Archibeque
HydroTruck Radom
33
122
3.70
172
5.21
70.9
6.
LaceDarius Dunn
AZS Koszalin
33
121
3.67
138
4.18
87.7
7.
Przemysław Zamojski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
43
121
2.81
133
3.09
91
8.
Chaisson Allen
Siarka Tarnobrzeg
31
113
3.65
155
5.00
72.9
9.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
47
110
2.34
127
2.70
86.6
10.
Garrett Stutz
Czarni Słupsk
35
108
3.09
129
3.69
83.7
11.
Korie Lucious
HydroTruck Radom
43
101
2.35
127
2.95
79.5
12.
Christian Eyenga
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
47
99
2.11
166
3.53
59.6
13.
Jordan Callahan
Anwil Włocławek
35
97
2.77
117
3.34
82.9
14.
Yemi Gadri-Nicholson
Trefl Sopot
45
90
2.00
98
2.18
91.8
15.
Lance Jeter
Trefl Sopot
45
89
1.98
119
2.64
74.8
16.
Paweł Leończyk
Trefl Sopot
45
86
1.91
112
2.49
76.8
17.
Andrew Fitzgerald
Siarka Tarnobrzeg
32
86
2.69
119
3.72
72.3
18.
Michael Hicks
Polpharma Starogard Gdański
28
84
3.00
96
3.43
87.5
19.
Šarunas Vasiliauskas
Trefl Sopot
43
82
1.91
96
2.23
85.4
20.
Łukasz Majewski
HydroTruck Radom
41
78
1.90
89
2.17
87.6
21.
Dominique Johnson
WKS Śląsk Wrocław
32
74
2.31
86
2.69
86
22.
Vladimir Dragičević
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
44
73
1.66
118
2.68
61.9
23.
Adam Hrycaniuk
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
47
73
1.55
100
2.13
73
24.
Michał Sokołowski
Anwil Włocławek
33
70
2.12
99
3.00
70.7
25.
Mateusz Kostrzewski
Anwil Włocławek
37
68
1.84
99
2.68
68.7
26.
Ovidijus Varanauskas
Polpharma Starogard Gdański
32
68
2.13
80
2.50
85
27.
Fiodor Dmitriew
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
36
67
1.86
99
2.75
67.7
28.
Seid Hajrić
Anwil Włocławek
36
67
1.86
90
2.50
74.4
29.
Paul Miller
WKS Śląsk Wrocław
22
67
3.05
87
3.95
77
30.
Darrell Harris
AZS Koszalin
31
66
2.13
85
2.74
77.6
31.
Tomasz Śnieg
Czarni Słupsk
37
65
1.76
84
2.27
77.4
32.
Paweł Kikowski
WKS Śląsk Wrocław
32
63
1.97
76
2.38
82.9
33.
Piotr Szczotka
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
36
58
1.61
95
2.64
61.1
34.
Robert Skibniewski
WKS Śląsk Wrocław
31
56
1.81
65
2.10
86.2
35.
Grzegorz Arabas
Kotwica Kołobrzeg
30
55
1.83
65
2.17
84.6
36.
Marcin Nowakowski
Siarka Tarnobrzeg
26
54
2.08
73
2.81
74
37.
Terrell Parks
Kotwica Kołobrzeg
24
54
2.25
93
3.88
58.1
38.
Cezary Trybański
AZS Koszalin
35
53
1.51
87
2.49
60.9
39.
Ivan Žigeranović
PGE Turów Zgorzelec
44
52
1.18
89
2.02
58.4
40.
Nikola Jeftić
Polpharma Starogard Gdański
32
45
1.41
84
2.63
53.6
41.
Marcin Stefański
Trefl Sopot
45
33
0.73
91
2.02
36.3
Partnerzy