Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2006/2007
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play OFF
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Thomas Kelati
PGE Turów Zgorzelec
13
42
3.23
84
6.46
50
2.
Donatas Slanina
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
16
33
2.06
85
5.31
38.8
3.
Christian Dalmau
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
16
29
1.81
89
5.56
32.6
4.
Andrzej Pluta
Anwil Włocławek
14
22
1.57
48
3.43
45.8
5.
Zbigniew Białek
Anwil Włocławek
14
20
1.43
52
3.71
38.5
6.
Dean Oliver
WKS Śląsk Wrocław
11
19
1.73
58
5.27
32.8
7.
Chris Thomas
Anwil Włocławek
14
19
1.36
51
3.64
37.3
8.
Andres Rodriguez
PGE Turów Zgorzelec
13
15
1.15
62
4.77
24.2
9.
Krzysztof Roszyk
PGE Turów Zgorzelec
13
13
1.00
34
2.62
38.2
10.
Brandun Hughes
Kotwica Kołobrzeg
,
WKS Śląsk Wrocław
11
13
1.18
46
4.18
28.3
11.
Tomas Pacesas
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
16
13
0.81
35
2.19
37.1
12.
Jasmin Hukić
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
16
13
0.81
44
2.75
29.5
13.
Robert Witka
PGE Turów Zgorzelec
13
12
0.92
50
3.85
24
14.
Dominik Tomczyk
WKS Śląsk Wrocław
11
10
0.91
25
2.27
40
15.
Łukasz Koszarek
PGE Turów Zgorzelec
13
10
0.77
31
2.38
32.3
16.
Goran Jagodnik
Anwil Włocławek
14
9
0.64
47
3.36
19.1
17.
Nikola Otasević
Anwil Włocławek
14
9
0.64
30
2.14
30
18.
David Logan
Polpharma Starogard Gdański
4
9
2.25
30
7.50
30
19.
Mantas Cesnauskis
Czarni Słupsk
4
8
2.00
15
3.75
53.3
20.
Jermaine Anderson
Polpak S.A. Świecie
3
8
2.67
16
5.33
50
21.
Marcin Stefański
WKS Śląsk Wrocław
11
7
0.64
23
2.09
30.4
22.
Przemysław Frasunkiewicz
Czarni Słupsk
4
7
1.75
28
7.00
25
23.
Kamil Zakrzewski
Polpharma Starogard Gdański
4
6
1.50
16
4.00
37.5
24.
Paweł Wiekiera
Polpharma Starogard Gdański
4
6
1.50
16
4.00
37.5
25.
Nate Erdmann
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3
6
2.00
14
4.67
42.9
26.
Aleksander Kudriawcew
Czarni Słupsk
4
6
1.50
10
2.50
60
27.
Marcin Kosiński
Polpharma Starogard Gdański
4
5
1.25
13
3.25
38.5
28.
Wojciech Szawarski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3
5
1.67
8
2.67
62.5
29.
Arturs Brunins
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3
4
1.33
14
4.67
28.6
30.
Howard Frier
Polpak S.A. Świecie
3
4
1.33
11
3.67
36.4
31.
Jermaine Bucknor
Polpak S.A. Świecie
3
4
1.33
16
5.33
25
32.
Tony Akins
Znicz Jarosław
,
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3
3
1.00
10
3.33
30
33.
Evaldas Jocys
Czarni Słupsk
4
2
0.50
10
2.50
20
34.
Marcin Sroka
Polpak S.A. Świecie
3
2
0.67
9
3.00
22.2
35.
Donald Williams
Polpak S.A. Świecie
3
2
0.67
13
4.33
15.4
36.
Robert Skibniewski
Polpak S.A. Świecie
3
1
0.33
8
2.67
12.5
37.
Miah Davis
Czarni Słupsk
4
1
0.25
13
3.25
7.7
Partnerzy