Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Unia Tarnów 6 105 17.50
2. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 102 20.40
3. Paweł Gawin KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 72 18.00
4. Michał Moskal MUKS 1811 Unia Tarnów 5 71 14.20
5. Michał Jaworski MKS Gorlice 3 70 23.33
6. Mikołaj Ciesielski MUKS 1811 Unia Tarnów 4 68 17.00
7. Mateusz Pochroń MUKS 1811 Unia Tarnów 6 68 11.33
8. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 3 68 22.67
9. Szymon Frojdenfal Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 63 12.60
10. Samuel Wronkowski KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 60 15.00
11. Maciej Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 2 56 28.00
12. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 3 56 18.67
13. Wiktor Banaś KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 53 10.60
14. Patryk Grybel MKS Gorlice 3 51 17.00
15. Filip Rerak TS Wisła Kraków 3 49 16.33
16. Filip Janas TS Wisła Kraków 3 49 16.33
17. Jakub Zydroń KS AGH Korona Kraków 3 47 15.67
18. Filip Golecki KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 43 8.60
19. Kamil Szostak KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 42 10.50
20. Igor Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 5 40 8.00
21. Jakub Robert Ruchała Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 40 10.00
22. Kacper Liśkiewicz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 39 9.75
23. Dawid Biegoń KS AGH Korona Kraków 2 37 18.50
24. Sebastian Dynda KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 36 7.20
25. Grzegorz Idziak KS AGH Korona Kraków 3 36 12.00
26. Mateusz Orłowski KS AGH Korona Kraków 3 35 11.67
27. Mikołaj Wróbel MUKS 1811 Unia Tarnów 6 33 5.50
28. Adrian Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 6 31 5.17
29. Paweł Puszkarek KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 31 6.20
30. Jakub Kawalec TS Wisła Kraków 3 30 10.00
31. Dominik Korbiel KS AGH Korona Kraków 3 30 10.00
32. Paweł Meus TS Wisła Kraków 3 29 9.67
33. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 3 29 9.67
34. Mateusz Przęczek TS Wisła Kraków 3 28 9.33
35. Miłosz Matyja KS AGH Korona Kraków 2 26 13.00
36. Sebastian Szabaciuk MUKS 1811 Unia Tarnów 3 24 8.00
37. Bartosz Leśniak KS AGH Korona Kraków 2 24 12.00
38. Patryk Sztandarski TS Wisła Kraków 3 23 7.67
39. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 3 22 7.33
40. Oskar Cop MKS Gorlice 3 22 7.33
41. Piotr Dawiec UKS Regis Wieliczka 3 20 6.67
42. Kamil Król KS AGH Korona Kraków 2 20 10.00
43. Mikołaj Liszka MUKS 1811 Unia Tarnów 4 20 5.00
44. Konrad Bryja Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 19 6.33
45. Hubert Kołtun KS AGH Korona Kraków 2 19 9.50
46. Jakub Więckowski MUKS 1811 Unia Tarnów 5 17 3.40
47. Michał Walnik MUKS 1811 Unia Tarnów 6 17 2.83
48. Maciej Lelito Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 15 3.00
49. Bartosz Sommer Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 15 3.75
50. Bartosz Czop Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 14 4.67
51. Kamil Rajca KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 14 4.67
52. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 2 13 6.50
53. Mateusz Ruchała Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 12 2.40
54. Michał Guzik MKS Gorlice 3 11 3.67
55. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 3 10 3.33
56. Jakub Szachowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 10 2.50
57. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 3 10 3.33
58. Jonasz Łukaszczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 9 1.80
59. Mateusz Żuławski KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 9 2.25
60. Eryk Noszczyński KS AGH Korona Kraków 3 8 2.67
61. Wiktor Bielański TS Wisła Kraków 3 8 2.67
62. Filip Pitra TS Wisła Kraków 3 7 2.33
63. Jakub Czop Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 6 2.00
64. Piotr Korczyński KS AGH Korona Kraków 2 6 3.00
65. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 2 6 3.00
66. Kacper Rutkowski KS AGH Korona Kraków 2 6 3.00
67. Adrian Gajek MKS Gorlice 2 4 2.00
68. Jakub Ruchała Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 4 4 1.00
69. Michał Świgoń TS Wisła Kraków 2 3 1.50
70. Marcel Hościłowicz KS AGH Korona Kraków 2 3 1.50
71. Karol Krzeczek TS Wisła Kraków 2 2 1.00
72. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
73. Michał Kłaput UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
74. Paweł Marczewski MKS Gorlice 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego