Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Play OUT
II Runda
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Tomasz Krzywdziński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
14
4.67
4
1.33
2.
Hubert Kruszczyński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
12
4.00
9
3.00
3.
Bartłomiej Podworski
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
12
4.00
6
2.00
4.
Marcin Wróbel
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
12
4.00
8
2.67
5.
Sebastian Dusiło
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
12
4.00
5
1.67
6.
Michał Kwiatkowski
Syntex Księżak Łowicz
3
11
3.67
11
3.67
7.
Damian Durski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
11
3.67
15
5.00
8.
Maciej Cukierda
Syntex Księżak Łowicz
3
11
3.67
4
1.33
9.
Rafał Glapiński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
10
3.33
13
4.33
10.
Emil Podkowiński
MCKiS Jaworzno
3
10
3.33
12
4.00
11.
Bartłomiej Bojko
Syntex Księżak Łowicz
3
10
3.33
8
2.67
12.
Daniel Goldammer
MCKiS Jaworzno
3
10
3.33
7
2.33
13.
Damian Tokarski
Syntex Księżak Łowicz
3
9
3.00
17
5.67
14.
Sebastian Dąbek
MCKiS Jaworzno
3
9
3.00
8
2.67
15.
Jacek Wróblewski
MCKiS Jaworzno
3
9
3.00
4
1.33
16.
Michał Świderski
Syntex Księżak Łowicz
3
9
3.00
6
2.00
17.
Bartłomiej Ratajczak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
8
2.67
6
2.00
18.
Michał Borówka
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
8
2.67
7
2.33
19.
Bartosz Czerwonka
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
7
2.33
5
1.67
20.
Maciej Koperski
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
7
2.33
11
3.67
21.
Maciej Maj
MCKiS Jaworzno
2
7
3.50
9
4.50
22.
Iwan Wasyl
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
6
2.00
5
1.67
23.
Wojciech Zub
MCKiS Jaworzno
3
6
2.00
10
3.33
24.
Daniel Nieporęcki
Syntex Księżak Łowicz
3
6
2.00
2
0.67
25.
Krzysztof Spała
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
6
2.00
11
3.67
26.
Damian Dyrda
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
5
1.67
2
0.67
27.
Rafał Zgłobicki
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
5
1.67
7
2.33
28.
Miguel Zamora
AZS AGH Oknoplast Kraków
2
5
2.50
8
4.00
29.
Karol Dębski
Syntex Księżak Łowicz
3
5
1.67
14
4.67
30.
Kamil Michalski
MCKiS Jaworzno
3
4
1.33
3
1.00
31.
Bartosz Włuczyński
Syntex Księżak Łowicz
3
4
1.33
9
3.00
32.
Przemysław Gworek
MCKiS Jaworzno
3
4
1.33
5
1.67
33.
Dawid Grochowski
MCKiS Jaworzno
3
3
1.00
6
2.00
34.
Dawid Weiss
MCKiS Jaworzno
3
3
1.00
4
1.33
35.
Michał Kaczuga
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
2
2
1.00
0
0.00
36.
Konrad Mamcarczyk
AZS AGH Oknoplast Kraków
2
2
1.00
1
0.50
37.
Radosław Lemański
MCKiS Jaworzno
3
2
0.67
0
0.00
38.
Marcin Jeziorowski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
2
1
0.50
0
0.00
39.
Wiktor Majka
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
0
0.00
9
3.00
40.
Michał Roszkowski
MCKiS Jaworzno
2
0
0.00
0
0.00
41.
Piotr Łucka
Syntex Księżak Łowicz
3
0
0.00
1
0.33
42.
Michał Medes
AZS AGH Oknoplast Kraków
,
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
2
0
0.00
1
0.50
Partnerzy