Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2004/2005
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Tomasz Mrożek
Noteć Inowrocław
21
71
3.38
163
7.76
43.6
2.
Eric Elliott
Polonia Warszawa
22
53
2.41
117
5.32
45.3
3.
Grzegorz Arabas
Astoria Bydgoszcz
22
42
1.91
116
5.27
36.2
4.
Wojciech Majchrzak
Czarni Słupsk
22
40
1.82
134
6.09
29.9
5.
Jacek Sulowski
UNIA Tarnów
21
39
1.86
97
4.62
40.2
6.
Michael Ansley
UNIA Tarnów
21
38
1.81
96
4.57
39.6
7.
Robert Skibniewski
WKS Śląsk Wrocław
22
38
1.73
86
3.91
44.2
8.
Dante Swanson
Anwil Włocławek
17
37
2.18
88
5.18
42
9.
Wojciech Szawarski
PGE Turów Zgorzelec
22
37
1.68
101
4.59
36.6
10.
George Reese
Polpharma Starogard Gdański
22
37
1.68
92
4.18
40.2
11.
Marcin Sroka
AZS Koszalin
22
36
1.64
109
4.95
33
12.
Yann Mollinari
PGE Turów Zgorzelec
19
35
1.84
87
4.58
40.2
13.
John Thomas
Polpharma Starogard Gdański
22
34
1.55
93
4.23
36.6
14.
Nerijus Karlikanovas
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
22
33
1.50
83
3.77
39.8
15.
Gintaras Kadziulis
Anwil Włocławek
21
32
1.52
107
5.10
29.9
16.
Istvan Nemeth
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
19
32
1.68
84
4.42
38.1
17.
Paweł Wiekiera
Astoria Bydgoszcz
21
32
1.52
94
4.48
34
18.
Goran Jagodnik
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
19
32
1.68
87
4.58
36.8
19.
Darius Maskoliunas
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
22
31
1.41
57
2.59
54.4
20.
Łukasz Koszarek
Polonia Warszawa
22
30
1.36
72
3.27
41.7
21.
Michael Watson
WKS Śląsk Wrocław
11
27
2.45
74
6.73
36.5
22.
Greg Harrington
Astoria Bydgoszcz
18
26
1.44
57
3.17
45.6
23.
Robert Witka
Anwil Włocławek
18
25
1.39
75
4.17
33.3
24.
Willie Anderson
UNIA Tarnów
19
25
1.32
80
4.21
31.3
25.
Walter Jeklin
Polonia Warszawa
13
25
1.92
71
5.46
35.2
26.
Rafał Frank
Czarni Słupsk
21
25
1.19
70
3.33
35.7
27.
Michał Ignerski
WKS Śląsk Wrocław
21
24
1.14
67
3.19
35.8
28.
Aleksander Kudriawcew
Astoria Bydgoszcz
22
23
1.05
69
3.14
33.3
29.
Adrian Penland
Noteć Inowrocław
15
23
1.53
90
6.00
25.6
30.
Tomasz Zabłocki
PGE Turów Zgorzelec
21
23
1.10
67
3.19
34.3
31.
Marek Miszczuk
AZS Koszalin
22
23
1.05
62
2.82
37.1
32.
Andrija Sola
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
14
22
1.57
62
4.43
35.5
33.
Łukasz Seweryn
Czarni Słupsk
21
22
1.05
73
3.48
30.1
34.
Uldis Rudzitis
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
22
21
0.95
62
2.82
33.9
35.
Przemysław Lewandowski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
22
21
0.95
67
3.05
31.3
36.
Mark Miller
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
18
19
1.06
50
2.78
38
37.
Paweł Szcześniak
UNIA Tarnów
18
19
1.06
61
3.39
31.1
38.
Jovan Zdravković
AZS Koszalin
22
19
0.86
67
3.05
28.4
39.
Tomasz Celej
AZS Koszalin
14
18
1.29
44
3.14
40.9
40.
Brandun Hughes
PGE Turów Zgorzelec
13
17
1.31
62
4.77
27.4
41.
Tomasz Briegmann
AZS Koszalin
22
17
0.77
52
2.36
32.7
42.
Tomas Pacesas
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
19
17
0.89
70
3.68
24.3
43.
Maciej Zieliński
WKS Śląsk Wrocław
21
17
0.81
57
2.71
29.8
44.
Przemysław Frasunkiewicz
Anwil Włocławek
17
16
0.94
68
4.00
23.5
45.
Jason Allen
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
14
14
1.00
58
4.14
24.1
46.
Krzysztof Szubarga
Noteć Inowrocław
19
14
0.74
68
3.58
20.6
47.
Wiktor Grudziński
Czarni Słupsk
20
11
0.55
48
2.40
22.9
48.
Kestutis Marciulionis
Anwil Włocławek
17
11
0.65
48
2.82
22.9
49.
Mujo Tuljković
UNIA Tarnów
19
11
0.58
48
2.53
22.9
50.
Grzegorz Kukiełka
Polpharma Starogard Gdański
21
9
0.43
47
2.24
19.1
Partnerzy