Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Play OUT
II Runda
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Marcin Malczyk
Politechnika Gdańska
2
4603
20301.50
2.
Krzysztof Chmielarz
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
4180
20090.00
3.
Łukasz Wojciechowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
4137
20068.50
4.
Adam Cichoń
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
4116
20058.00
5.
Bartłomiej Wróblewski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
4105
20052.50
6.
Marcin Kowalski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
4061
20030.50
7.
Karol Kutta
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
3980
10990.00
8.
Jarosław Bartkowiak
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
3961
10980.50
9.
Krzysztof Krajniewski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
3949
10974.50
10.
Michał Wielechowski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
3893
10946.50
11.
Patryk Wilk
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
3837
10918.50
12.
Przemysław Szymański
Politechnika Gdańska
2
3835
10917.50
13.
Rafał Wojciechowski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
3725
10862.50
14.
Kamil Czosnowski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
3721
10860.50
15.
Łukasz Lewiński
Politechnika Gdańska
2
3256
10628.00
16.
Wojciech Leszczyński
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
3206
10603.00
17.
Piotr Karpacz
Politechnika Gdańska
2
3125
10562.50
18.
Adam Skiba
Politechnika Gdańska
2
3091
10545.50
19.
Mateusz Szlachetka
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
2881
10440.50
20.
Andrzej Misiewicz
Żubry Leo-Sped Białystok
2
2658
10329.00
21.
Michał Weiss
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
2626
10313.00
22.
Arkadiusz Zabielski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
2588
10294.00
23.
Adrian Warszawski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
2260
10130.00
24.
Maciej Parszewski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
2094
10047.00
25.
Stefan Marchlewski
Politechnika Gdańska
2
1709
854.50
26.
Patryk Piszczatowski
Politechnika Gdańska
2
1597
798.50
27.
Jakub Lewandowski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
1556
778.00
28.
Aleksander Załucki
Politechnika Gdańska
2
1290
645.00
29.
Oleksandr Shcherbatiuk
Żubry Leo-Sped Białystok
2
1125
562.50
30.
Jarosław Pawłowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
856
428.00
31.
Danyil Mishchenko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
1
844
844.00
32.
Łukasz Jaśkiewicz
Politechnika Gdańska
2
585
292.50
33.
Kamil Hanke
Politechnika Gdańska
2
468
234.00
34.
Mateusz Trębowicz
Politechnika Gdańska
1
440
440.00
35.
Artur Szymański
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
1
408
408.00
36.
Daniel Dawdo
Weegree AZS Politechnika Opolska
1
394
394.00
37.
Damian Orębski
Weegree AZS Politechnika Opolska
1
393
393.00
38.
Bartosz Zubik
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
1
249
249.00
39.
Tomasz Włodarczyk
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
1
197
197.00
Partnerzy