Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Play OUT
II Runda
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Krzysztof Chmielarz
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
14
7.00
25
12.50
56
2.
Przemysław Szymański
Politechnika Gdańska
2
13
6.50
32
16.00
40.6
3.
Jarosław Bartkowiak
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
13
6.50
28
14.00
46.4
4.
Kamil Czosnowski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
13
6.50
28
14.00
46.4
5.
Łukasz Wojciechowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
12
6.00
25
12.50
48
6.
Piotr Karpacz
Politechnika Gdańska
2
10
5.00
17
8.50
58.8
7.
Marcin Malczyk
Politechnika Gdańska
2
10
5.00
27
13.50
37
8.
Mateusz Szlachetka
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
9
4.50
22
11.00
40.9
9.
Andrzej Misiewicz
Żubry Leo-Sped Białystok
2
9
4.50
18
9.00
50
10.
Patryk Wilk
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
9
4.50
20
10.00
45
11.
Arkadiusz Zabielski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
9
4.50
14
7.00
64.3
12.
Krzysztof Krajniewski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
8
4.00
25
12.50
32
13.
Bartłomiej Wróblewski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
8
4.00
16
8.00
50
14.
Adrian Warszawski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
8
4.00
17
8.50
47.1
15.
Maciej Parszewski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
8
4.00
14
7.00
57.1
16.
Rafał Wojciechowski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
8
4.00
21
10.50
38.1
17.
Wojciech Leszczyński
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
7
3.50
17
8.50
41.2
18.
Adam Cichoń
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
7
3.50
14
7.00
50
19.
Łukasz Lewiński
Politechnika Gdańska
2
7
3.50
14
7.00
50
20.
Patryk Piszczatowski
Politechnika Gdańska
2
6
3.00
9
4.50
66.7
21.
Marcin Kowalski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
6
3.00
18
9.00
33.3
22.
Karol Kutta
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
6
3.00
23
11.50
26.1
23.
Michał Wielechowski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
5
2.50
18
9.00
27.8
24.
Aleksander Załucki
Politechnika Gdańska
2
4
2.00
9
4.50
44.4
25.
Adam Skiba
Politechnika Gdańska
2
4
2.00
13
6.50
30.8
26.
Michał Weiss
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
2
4
2.00
13
6.50
30.8
27.
Jarosław Pawłowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
2
3
1.50
7
3.50
42.9
28.
Jakub Lewandowski
Żubry Leo-Sped Białystok
2
3
1.50
7
3.50
42.9
29.
Mateusz Trębowicz
Politechnika Gdańska
1
2
2.00
4
4.00
50
30.
Oleksandr Shcherbatiuk
Żubry Leo-Sped Białystok
2
1
0.50
4
2.00
25
Partnerzy