Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2011/2012
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Etap II (1-6)
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-14)
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Filip Dylewicz
Trefl Sopot
10
22
2.20
55
5.50
40
2.
Łukasz Seweryn
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
10
22
2.20
43
4.30
51.2
3.
Dardan Berisha
Anwil Włocławek
7
17
2.43
42
6.00
40.5
4.
Łukasz Koszarek
Trefl Sopot
9
16
1.78
35
3.89
45.7
5.
Krzysztof Szubarga
Anwil Włocławek
10
16
1.60
45
4.50
35.6
6.
Piotr Stelmach
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
8
16
2.00
39
4.88
41
7.
Kamil Chanas
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
15
1.50
27
2.70
55.6
8.
Jerel Blassingame
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
10
15
1.50
47
4.70
31.9
9.
Adam Waczyński
Trefl Sopot
9
15
1.67
40
4.44
37.5
10.
Michał Chyliński
PGE Turów Zgorzelec
10
14
1.40
38
3.80
36.8
11.
Uroš Mirković
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
14
1.40
30
3.00
46.7
12.
Walter Hodge
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
14
1.40
48
4.80
29.2
13.
David Jackson
PGE Turów Zgorzelec
10
14
1.40
31
3.10
45.2
14.
Paweł Kikowski
Czarni Słupsk
7
13
1.86
35
5.00
37.1
15.
Mantas Cesnauskis
Czarni Słupsk
10
12
1.20
35
3.50
34.3
16.
Przemysław Zamojski
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
7
12
1.71
33
4.71
36.4
17.
Darnell Hinson
Czarni Słupsk
8
12
1.50
26
3.25
46.2
18.
Przemysław Frasunkiewicz
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
10
11
1.10
24
2.40
45.8
19.
Zbigniew Białek
Czarni Słupsk
10
11
1.10
36
3.60
30.6
20.
Konrad Wysocki
PGE Turów Zgorzelec
8
10
1.25
20
2.50
50
21.
Donatas Motiejunas
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
10
10
1.00
28
2.80
35.7
22.
Marcin Sroka
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
9
0.90
31
3.10
29
23.
Michael Kuebler
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
9
9
1.00
20
2.22
45
24.
Ronald Moore
PGE Turów Zgorzelec
10
8
0.80
26
2.60
30.8
25.
Jermaine Mallett
ŁKS Łódź
,
Trefl Sopot
10
8
0.80
24
2.40
33.3
26.
Quinton Day
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
10
5
0.50
30
3.00
16.7
27.
Krzysztof Roszyk
Czarni Słupsk
10
5
0.50
22
2.20
22.7
28.
John Allen
Anwil Włocławek
10
5
0.50
23
2.30
21.7
29.
Daniel Kickert
PGE Turów Zgorzelec
10
5
0.50
20
2.00
25
30.
Łukasz Wiśniewski
Trefl Sopot
9
3
0.33
22
2.44
13.6
Partnerzy