Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Filip Małgorzaciak
SKS Starogard Gdański
41
202
4.93
238
5.80
84.9
2.
Filip Zegzuła
HydroTruck Radom
43
170
3.95
221
5.14
76.9
3.
Kaheem Ransom
HydroTruck Radom
35
154
4.40
210
6.00
73.3
4.
Piotr Niedźwiedzki
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
39
151
3.87
282
7.23
53.5
5.
Patryk Kędel
GKS Tychy
36
141
3.92
171
4.75
82.5
6.
Jakub Motylewski
SKS Starogard Gdański
43
138
3.21
211
4.91
65.4
7.
Wojciech Czerlonko
SKS Starogard Gdański
43
134
3.12
184
4.28
72.8
8.
Tomasz Ochońko
WKK Active Hotel Wrocław
33
129
3.91
145
4.39
89
9.
Thomas Davis
Decka Pelplin
34
124
3.65
181
5.32
68.5
10.
Szymon Pawlak
PGE GiEK Turów Zgorzelec
34
121
3.56
169
4.97
71.6
11.
Piotr Lis
SKS Starogard Gdański
43
121
2.81
141
3.28
85.8
12.
Mateusz Bartosz
Dziki Warszawa
40
119
2.98
201
5.03
59.2
13.
Artur Łabinowicz
MKKS Żak Koszalin
25
113
4.52
148
5.92
76.4
14.
James Washington
Sensation Kotwica Kołobrzeg
36
112
3.11
132
3.67
84.8
15.
Jakub Kobel
Weegree AZS Politechnika Opolska
34
111
3.26
139
4.09
79.9
16.
Alphonso Willis
BS Polonia Bytom
22
108
4.91
170
7.73
63.5
17.
Szymon Kiwilsza
WKK Active Hotel Wrocław
33
106
3.21
191
5.79
55.5
18.
Wojciech Fraś
Enea Basket Poznań
34
101
2.97
148
4.35
68.2
19.
Maciej Koperski
GKS Tychy
37
100
2.70
122
3.30
82
20.
Dominik Rutkowski
WKK Active Hotel Wrocław
33
99
3.00
126
3.82
78.6
21.
Maksymilian Zagórski
Miasto Szkła Krosno
34
97
2.85
133
3.91
72.9
22.
Michał Kierlewicz
KKS Polonia Warszawa
37
97
2.62
139
3.76
69.8
23.
Przemysław Kuźkow
Dziki Warszawa
36
97
2.69
123
3.42
78.9
24.
Alan Czujkowski
Dziki Warszawa
43
96
2.23
115
2.67
83.5
25.
Damian Jeszke
HydroTruck Radom
42
95
2.26
128
3.05
74.2
26.
Piotr Wieloch
GKS Tychy
36
94
2.61
107
2.97
87.9
27.
Maksymilian Wilczek
WKK Active Hotel Wrocław
34
92
2.71
113
3.32
81.4
28.
Wojciech Pisarczyk
MKKS Żak Koszalin
34
89
2.62
111
3.26
80.2
29.
Damian Ciesielski
Decka Pelplin
37
88
2.38
124
3.35
71
30.
Rafał Komenda
Dziki Warszawa
42
85
2.02
220
5.24
38.6
31.
Krzysztof Jakóbczyk
PGE GiEK Turów Zgorzelec
34
84
2.47
93
2.74
90.3
32.
Mateusz Kaszowski
MKKS Żak Koszalin
32
84
2.63
96
3.00
87.5
33.
Michał Aleksandrowicz
Dziki Warszawa
43
83
1.93
101
2.35
82.2
34.
Adam Linowski
KKS Polonia Warszawa
37
83
2.24
104
2.81
79.8
35.
Marcin Dymała
Enea Basket Poznań
30
82
2.73
113
3.77
72.6
36.
Adam Kaczmarzyk
Weegree AZS Politechnika Opolska
26
81
3.12
91
3.50
89
37.
Michał Lis
AZS AGH Kraków
31
80
2.58
96
3.10
83.3
38.
Damian Durski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
42
78
1.86
113
2.69
69
39.
Sebastian Bożenko
WKS Śląsk II Wrocław
27
78
2.89
117
4.33
66.7
40.
Michał Jankowski
Miasto Szkła Krosno
34
77
2.26
95
2.79
81.1
41.
Mikołaj Stopierzyński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
36
75
2.08
97
2.69
77.3
42.
Mateusz Itrich
MKKS Żak Koszalin
32
74
2.31
122
3.81
60.7
43.
Jakub Fiszer
Enea Basket Poznań
34
72
2.12
100
2.94
72
44.
Karol Nowakowski
GKS Tychy
38
71
1.87
103
2.71
68.9
45.
Klavs Dubults
Miasto Szkła Krosno
33
71
2.15
116
3.52
61.2
46.
Karol Kamiński
GKS Tychy
38
71
1.87
93
2.45
76.3
47.
Jakub Dłoniak
MKKS Żak Koszalin
29
70
2.41
83
2.86
84.3
48.
Norbert Ziółko
Start Lublin
30
68
2.27
89
2.97
76.4
49.
Michał Sitnik
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
29
67
2.31
111
3.83
60.4
50.
Hubert Pabian
Weegree AZS Politechnika Opolska
27
67
2.48
77
2.85
87
51.
Damian Szczepanik
BS Polonia Bytom
34
64
1.88
111
3.26
57.7
52.
Marcin Kowalczyk
Weegree AZS Politechnika Opolska
32
64
2.00
97
3.03
66
53.
Michał Chrabota
BS Polonia Bytom
34
64
1.88
91
2.68
70.3
54.
Wojciech Leszczyński
AZS AGH Kraków
22
62
2.82
85
3.86
72.9
55.
Kacper Mąkowski
GKS Tychy
38
62
1.63
77
2.03
80.5
56.
Patryk Pełka
KKS Polonia Warszawa
32
61
1.91
81
2.53
75.3
57.
Andrzej Krajewski
GKS Tychy
36
61
1.69
131
3.64
46.6
58.
Aleksander Leńczuk
WKS Śląsk II Wrocław
31
60
1.94
71
2.29
84.5
59.
Maciej Bender
WKS Śląsk II Wrocław
32
59
1.84
99
3.09
59.6
60.
Patryk Gospodarek
KKS Polonia Warszawa
31
59
1.90
82
2.65
72
61.
Karol Obarek
Decka Pelplin
33
59
1.79
79
2.39
74.7
62.
Arnold Sanders Ii
MKKS Żak Koszalin
34
58
1.71
81
2.38
71.6
63.
Szymon Sobiech
AZS AGH Kraków
34
58
1.71
119
3.50
48.7
64.
Michał Gabiński
WKK Active Hotel Wrocław
34
56
1.65
76
2.24
73.7
65.
Wiktor Kępka
Start Lublin
24
54
2.25
75
3.13
72
66.
Miłosz Góreńczyk
WKS Śląsk II Wrocław
24
53
2.21
75
3.13
70.7
67.
Mateusz Kulis
Decka Pelplin
36
53
1.47
74
2.06
71.6
68.
Aleksander Wiśniewski
WKS Śląsk II Wrocław
20
53
2.65
72
3.60
73.6
69.
Michał Grzesiak
Start Lublin
24
53
2.21
78
3.25
67.9
70.
Arkadiusz Adamczyk
PGE GiEK Turów Zgorzelec
34
52
1.53
72
2.12
72.2
71.
Bartosz Ciechociński
Enea Basket Poznań
31
52
1.68
81
2.61
64.2
72.
Paweł Dzierżak
Sensation Kotwica Kołobrzeg
37
51
1.38
85
2.30
60
73.
Marcin Tomaszewski
Enea Basket Poznań
33
50
1.52
71
2.15
70.4
74.
Stanisław Heliński
Miasto Szkła Krosno
33
49
1.48
70
2.12
70
75.
Piotr Śmigielski
Sensation Kotwica Kołobrzeg
37
48
1.30
81
2.19
59.3
76.
Paweł Zmarlak
AZS AGH Kraków
33
47
1.42
88
2.67
53.4
77.
Filip Pruefer
PGE GiEK Turów Zgorzelec
29
43
1.48
94
3.24
45.7
78.
Darrell Harris
Miasto Szkła Krosno
31
43
1.39
84
2.71
51.2
79.
Damian Cechniak
KKS Polonia Warszawa
36
37
1.03
88
2.44
42
Partnerzy