Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

23.09.2023 16:00 AZS AGH Kraków - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 70:88
23.09.2023 20:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - GKS Tychy 65:71
24.09.2023 20:00 KKS Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 67:92

2 kolejka

30.09.2023 20:00 Miasto Szkła Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 90:64
02.10.2023 16:00 AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 72:79

3 kolejka

07.10.2023 18:00 HydroTruck Radom - AZS AGH Kraków 76:74
07.10.2023 20:00 Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 78:68
08.10.2023 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 73:82

4 kolejka

11.10.2023 19:00 Miasto Szkła Krosno - WKK Active Hotel Wrocław 95:85
11.10.2023 19:00 AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 68:88
11.10.2023 20:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 74:90

5 kolejka

14.10.2023 16:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88:95
15.10.2023 18:00 Miasto Szkła Krosno - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 92:85
22.11.2023 19:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - SKS Fulimpex Starogard Gdański 57:81

6 kolejka

18.10.2023 17:00 Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 82:72
18.10.2023 18:00 AZS AGH Kraków - KKS Polonia Warszawa 78:85
26.10.2023 18:00 WKS Śląsk II Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 83:80

7 kolejka

21.10.2023 20:00 GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 93:87
22.10.2023 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AGH Kraków 77:73

8 kolejka

28.10.2023 20:00 Miasto Szkła Krosno - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 73:70
29.10.2023 18:00 MKKS Żak Koszalin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 88:78
29.10.2023 20:00 AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 79:92

9 kolejka

10.11.2023 19:00 Miasto Szkła Krosno - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 70:79
12.11.2023 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - HydroTruck Radom 97:91
12.11.2023 18:00 AZS AGH Kraków - WKK Active Hotel Wrocław 85:83

10 kolejka

15.11.2023 17:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Miasto Szkła Krosno 78:83
15.11.2023 18:00 AZS AGH Kraków - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 95:91
15.11.2023 20:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 97:83

11 kolejka

05.11.2023 17:00 Miasto Szkła Krosno - SKS Fulimpex Starogard Gdański 94:88
18.11.2023 14:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 61:86
18.11.2023 20:00 Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 85:67

12 kolejka

25.11.2023 18:00 AZS AGH Kraków - GKS Tychy 77:80
26.11.2023 18:00 WKS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 99:94
26.11.2023 20:00 KKS Polonia Warszawa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 77:94

13 kolejka

03.12.2023 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:98
03.12.2023 20:00 Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków 96:64

14 kolejka

09.12.2023 16:00 MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 84:83
09.12.2023 20:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Basket Poznań 101:89
10.12.2023 18:00 AZS AGH Kraków - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 85:92

15 kolejka

16.12.2023 16:00 WKK Active Hotel Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 84:102
16.12.2023 16:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - AZS AGH Kraków 78:65
16.12.2023 18:00 Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 85:62

16 kolejka

22.12.2023 19:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański - AZS AGH Kraków 86:63
23.12.2023 14:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 101:90
23.12.2023 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 98:82

17 kolejka

29.12.2023 17:00 Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 97:84
29.12.2023 18:00 WKS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków 87:80
30.12.2023 14:00 Decka Pelplin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 92:83

18 kolejka

06.01.2024 14:00 GKS Tychy - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 101:79
06.01.2024 18:00 Miasto Szkła Krosno - KKS Polonia Warszawa 93:74
07.01.2024 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 97:66

19 kolejka

13.01.2024 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Miasto Szkła Krosno 74:75
13.01.2024 20:00 MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 86:91

20 kolejka

17.01.2024 18:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 87:69
17.01.2024 18:00 Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 80:69
17.01.2024 20:00 AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom 81:86

21 kolejka

20.01.2024 14:00 WKK Active Hotel Wrocław - Miasto Szkła Krosno 71:77
20.01.2024 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 86:89
21.01.2024 14:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 89:78

22 kolejka

26.01.2024 19:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 93:87
27.01.2024 20:00 AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 83:72
27.01.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Miasto Szkła Krosno 86:89

23 kolejka

31.01.2024 17:00 Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 68:75
31.01.2024 18:00 KKS Polonia Warszawa - AZS AGH Kraków 108:83
04.03.2024 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKS Śląsk II Wrocław 101:89

24 kolejka

03.02.2024 16:00 Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 81:76
04.02.2024 20:00 AZS AGH Kraków - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 93:85

25 kolejka

10.02.2024 14:00 Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 85:78
10.02.2024 20:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 61:69
10.02.2024 20:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKKS Żak Koszalin 85:88

26 kolejka

14.02.2024 17:00 WKK Active Hotel Wrocław - AZS AGH Kraków 96:71
14.02.2024 18:00 HydroTruck Radom - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 84:77
14.02.2024 20:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 95:83

27 kolejka

18.02.2024 14:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - AZS AGH Kraków 95:88
18.02.2024 16:00 Miasto Szkła Krosno - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 93:68
18.02.2024 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Weegree AZS Politechnika Opolska 69:89

28 kolejka

24.02.2024 16:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 77:81
24.02.2024 18:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 78:73
24.02.2024 20:00 AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 72:106

29 kolejka

02.03.2024 14:00 GKS Tychy - AZS AGH Kraków 92:84
02.03.2024 18:00 Miasto Szkła Krosno - WKS Śląsk II Wrocław 82:68
02.03.2024 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - KKS Polonia Warszawa 73:76

30 kolejka

08.03.2024 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Niedźwiadki Chemart Przemyśl --:--
10.03.2024 20:00 AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno --:--

31 kolejka

16.03.2024 20:00 Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin --:--
16.03.2024 20:00 Enea Basket Poznań - Niedźwiadki Chemart Przemyśl --:--
20.03.2024 19:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych - AZS AGH Kraków --:--

32 kolejka

23.03.2024 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKK Active Hotel Wrocław --:--
23.03.2024 18:00 HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno --:--
23.03.2024 20:00 AZS AGH Kraków - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice --:--

33 kolejka

06.04.2024 14:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl --:--
07.04.2024 18:00 Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
07.04.2024 20:00 AZS AGH Kraków - SKS Fulimpex Starogard Gdański --:--

34 kolejka

13.04.2024 18:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno --:--
14.04.2024 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Decka Pelplin --:--
14.04.2024 18:00 AZS AGH Kraków - WKS Śląsk II Wrocław --:--

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego