Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Zofia Kamińska UKS Żak Nowy Sącz 9 214 23.78
2. Anna Jędrzejewska TS Feniks Starachowice, TS Feniks Starachowice 8 157 19.63
3. Zuzanna Basta UKS Żak Nowy Sącz 9 117 13.00
4. Emilia Lichoń Wisła CanPack Kraków 8 110 13.75
5. Daria Siedlik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 108 13.50
6. Ewa Marcinkowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów, MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 101 12.63
7. Eliza Urban MKS Pałac Młodzieży Tarnów 7 101 14.43
8. Małgorzata Majewska MOSiR Bochnia 7 99 14.14
9. Patrycja Marek Wisła CanPack Kraków 8 95 11.88
10. Zuzanna Adamczyk MKS Pałac Młodzieży Tarnów, MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 7 93 13.29
11. Klaudia Studnicka Wisła CanPack Kraków 6 85 14.17
12. Natalia Czosnek MKS Pałac Młodzieży Tarnów, MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 82 10.25
13. Maja Rachwał Wisła CanPack Kraków 8 78 9.75
14. Magdalena Kozicka MKS Pałac Młodzieży Tarnów, MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 7 70 10.00
15. Liwia Winkowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 70 11.67
16. Aleksandra Kobyłecka MOSiR Bochnia 9 69 7.67
17. Karolina Szewczyk MKS Pałac Młodzieży Tarnów, MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 67 8.38
18. Blanka Sutkowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 66 11.00
19. Klaudia Maciąg TS Feniks Starachowice 6 63 10.50
20. Aleksandra Nowak TS Feniks Starachowice 8 60 7.50
21. Paulina Sacha MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 59 7.38
22. Olga Kopońka Wisła CanPack Kraków 8 56 7.00
23. Adrianna Kosno TS Feniks Starachowice 8 56 7.00
24. Emilia Mączko MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 51 10.20
25. Martyna Kantor UKS Żak Nowy Sącz 8 45 5.63
26. Lena Wójcikowska TS Feniks Starachowice 8 43 5.38
27. Maria Bohusław Podhorecka Wisła CanPack Kraków 7 42 6.00
28. Camila Duda MOSiR Bochnia 8 41 5.13
29. Milena Nalepa Wisła CanPack Kraków 8 37 4.63
30. Laura Gargula UKS Żak Nowy Sącz 9 37 4.11
31. Oliwia Wiśniewska TS Feniks Starachowice 8 35 4.38
32. Lena Januś MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 7 35 5.00
33. Zofia Łabędź MKS Pałac Młodzieży Tarnów 7 33 4.71
34. Arwena Sobaś MOSiR Bochnia 8 31 3.88
35. Wirginia Tyrka MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 5 31 6.20
36. Maja Tadel MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 30 3.75
37. Kaja Popadiak MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 26 3.25
38. Oliwia Hołda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 7 26 3.71
39. Milena Wolnik MOSiR Bochnia 9 22 2.44
40. Anna Wachulec Wisła CanPack Kraków 4 22 5.50
41. Maria Motyl Wisła CanPack Kraków 7 22 3.14
42. Emilia Kurzańska Wisła CanPack Kraków 8 21 2.63
43. Maria Sikora MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 19 2.38
44. Aleksandra Dogoda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 17 2.83
45. Sandra Wójs UKS Żak Nowy Sącz 9 15 1.67
46. Wiktoria Gądek UKS Żak Nowy Sącz 7 14 2.00
47. Alicja Witowska UKS Żak Nowy Sącz 9 14 1.56
48. Emilia Bogoń MOSiR Bochnia 8 11 1.38
49. Julia Jodłowska Wisła CanPack Kraków 5 11 2.20
50. Natalia Ściórka UKS Żak Nowy Sącz 8 11 1.38
51. ANASTASIIA PAVLENKO MOSiR Bochnia 5 8 1.60
52. Maja Sobieszczyk MOSiR Bochnia 8 8 1.00
53. Inga Gut MOSiR Bochnia 5 8 1.60
54. Justyna Hubisz UKS Żak Nowy Sącz 9 8 0.89
55. Anna Florczyk TS Feniks Starachowice, TS Feniks Starachowice 8 8 1.00
56. Izabela Hyży MOSiR Bochnia 6 8 1.33
57. Amanda Hajda MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 4 7 1.75
58. Łucja Ciapała UKS Żak Nowy Sącz 7 4 0.57
59. Patrycja Gozdek TS Feniks Starachowice, TS Feniks Starachowice 8 3 0.38
60. Angelika Pożoga TS Feniks Starachowice 5 2 0.40
61. Natalia Ciuruś MOSiR Bochnia 5 0 0.00
62. Anastasiia Rysak Wisła CanPack Kraków 4 0 0.00
63. Oliwia Musiał MOSiR Bochnia 9 0 0.00
64. Gabriela Dulak UKS Żak Nowy Sącz 8 0 0.00
65. Leah Bukowska MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 4 0 0.00
66. Joanna Piecuch TS Feniks Starachowice 8 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego