Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

2LM

ŁKS Coolpack Łódź Sienkiewicza 59
90-009 Łódź tel. 426630368
fax. --- http://www.lkskm.pl
biuro@lkskm.pl

ARENA

Zatoka Sportu, 93-590 Łódź, Politechniki 10

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
23.09.2023 17:45 Wiara Lecha Poznań (d) 88 : 67 W 88 25 37 67.6 10 27 37.0 35 64 54.7 8 17 47.1 10 21 31 28 24 18 17 15 4 0 111
30.09.2023 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń (w) 73 : 70 P 70 17 46 37.0 7 33 21.2 24 79 30.4 15 27 55.6 12 31 43 13 22 22 16 13 5 1 61
04.10.2023 19:30 PKK 99 Pabianice (d) 102 : 46 W 102 29 43 67.4 10 29 34.5 39 72 54.2 14 19 73.7 11 35 46 26 21 21 15 14 2 0 137
08.10.2023 18:30 PGE Spójnia II Stargard (w) 65 : 100 W 100 29 44 65.9 7 26 26.9 36 70 51.4 21 32 65.6 14 26 40 20 18 26 12 15 3 2 121
14.10.2023 17:45 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) 131 : 48 W 131 35 53 66.0 11 33 33.3 46 86 53.5 28 38 73.7 23 34 57 42 23 27 11 19 6 1 194
18.10.2023 19:30 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) 102 : 48 W 102 25 42 59.5 10 31 32.3 35 73 47.9 22 27 81.5 12 37 49 19 20 21 18 17 6 4 132
21.10.2023 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) 81 : 96 W 96 15 30 50.0 14 39 35.9 29 69 42.0 24 33 72.7 11 34 45 17 23 27 14 10 1 2 106
28.10.2023 17:45 SMS PZKosz Władysławowo (d) 89 : 60 W 89 21 42 50.0 10 29 34.5 31 71 43.7 17 22 77.3 13 34 47 24 18 21 12 3 2 1 108
11.11.2023 17:45 KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) 77 : 70 W 77 20 35 57.1 7 25 28.0 27 60 45.0 16 27 59.3 9 26 35 14 22 26 14 8 3 0 79
15.11.2023 19:30 Enea Basket Poznań (d) 104 : 77 W 104 33 49 67.3 11 36 30.6 44 85 51.8 5 8 62.5 15 23 38 26 23 10 12 15 1 4 128
18.11.2023 16:00 Trefl II Sopot (w) 87 : 88 W 88 23 40 57.5 7 33 21.2 30 73 41.1 21 35 60.0 13 24 37 21 20 24 15 19 1 4 94
20.11.2023 15:00 Energa GAK Gdynia (w) 54 : 93 W 93 19 35 54.3 12 31 38.7 31 66 47.0 19 25 76.0 10 22 32 22 18 23 10 16 1 0 113
25.11.2023 17:45 AMW Flota Gdynia (d) 88 : 54 W 88 21 37 56.8 11 42 26.2 32 79 40.5 13 25 52.0 26 32 58 15 19 19 13 11 1 1 101
03.12.2023 13:00 Sklep Polski MKK Gniezno (w) 70 : 64 P 64 19 44 43.2 5 30 16.7 24 74 32.4 11 23 47.8 19 25 44 19 21 20 13 13 0 5 65
09.12.2023 17:45 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 96 : 68 W 96 28 49 57.1 9 33 27.3 37 82 45.1 13 24 54.2 20 24 44 24 23 23 13 9 1 3 105
07.01.2024 13:00 Wiara Lecha Poznań (w) 84 : 92 W 92 24 38 63.2 7 20 35.0 31 58 53.4 23 31 74.2 9 27 36 19 22 26 18 12 4 1 110
13.01.2024 17:45 AZS UMK Transbruk Toruń (d) 110 : 75 W 110 37 58 63.8 8 23 34.8 45 81 55.6 12 15 80.0 15 30 45 28 18 17 10 6 3 1 143
17.01.2024 21:00 PKK 99 Pabianice (w) 61 : 73 W 73 16 41 39.0 7 26 26.9 23 67 34.3 20 31 64.5 14 31 45 16 25 26 18 16 1 3 78
20.01.2024 17:45 PGE Spójnia II Stargard (d) 91 : 54 W 91 26 47 55.3 7 25 28.0 33 72 45.8 18 22 81.8 13 40 53 26 18 26 22 7 7 4 119
27.01.2024 19:00 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) 64 : 102 W 102 22 39 56.4 13 34 38.2 35 73 47.9 19 25 76.0 14 35 49 25 22 20 16 11 4 3 131
31.01.2024 20:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) 60 : 108 W 108 27 45 60.0 12 29 41.4 39 74 52.7 18 24 75.0 16 41 57 22 12 19 16 7 2 7 139
04.02.2024 16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) 93 : 66 W 93 21 37 56.8 11 39 28.2 32 76 42.1 18 25 72.0 16 33 49 19 21 24 11 9 0 1 108
10.02.2024 17:00 SMS PZKosz Władysławowo (w) 66 : 100 W 100 25 34 73.5 10 29 34.5 35 63 55.6 20 27 74.1 7 32 39 19 19 20 14 8 4 0 121
14.02.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) 70 : 80 W 80 14 31 45.2 7 20 35.0 21 51 41.2 31 37 83.8 9 23 32 14 23 28 18 11 1 2 84

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego