Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

2LM

ORLEN Akademia BM Stal Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski tel. 606 863 963
fax. --- http://www.bmslamstal.pl
biuro@bmslamstal.pl

ARENA

Szkoła Podstawowa numer 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 51

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
28.09.2023 19:30 Basket Club Obra Kościan (w) 77 : 85 W 85 14 32 43.8 9 30 30.0 23 62 37.1 30 46 65.2 7 31 38 16 25 32 18 8 1 1 75
30.09.2023 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) 85 : 80 W 85 18 33 54.5 10 26 38.5 28 59 47.5 19 35 54.3 11 29 40 20 20 29 19 8 6 0 93
04.10.2023 18:30 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) 98 : 56 P 56 14 29 48.3 4 21 19.0 18 50 36.0 16 26 61.5 3 15 18 6 15 17 19 9 0 4 28
08.10.2023 16:30 WKK II Active Hotel Wrocław (d) 71 : 77 P 71 26 48 54.2 5 28 17.9 31 76 40.8 4 14 28.6 14 27 41 13 18 11 15 8 4 6 67
18.10.2023 19:45 WrapMania.eu KK Oleśnica (d) 80 : 77 W 80 14 32 43.8 13 29 44.8 27 61 44.3 13 19 68.4 9 23 32 17 19 14 18 5 3 1 79
22.10.2023 15:30 CM Magnolia KKS Siechnice (d) 99 : 55 W 99 34 58 58.6 7 23 30.4 41 81 50.6 10 15 66.7 12 31 43 21 9 15 14 20 4 5 128
28.10.2023 16:00 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) 88 : 93 P 88 18 35 51.4 13 35 37.1 31 70 44.3 13 25 52.0 12 20 32 16 26 17 18 11 4 2 82
07.11.2023 19:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec (d) 57 : 87 P 57 10 31 32.3 10 37 27.0 20 68 29.4 7 9 77.8 12 22 34 15 13 12 17 7 1 2 47
11.11.2023 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław (w) 75 : 55 P 55 9 22 40.9 8 36 22.2 17 58 29.3 13 24 54.2 6 29 35 13 25 20 17 3 1 3 38
15.11.2023 19:45 TKM Włocławek (d) 83 : 71 W 83 22 43 51.2 7 20 35.0 29 63 46.0 18 27 66.7 18 29 47 17 19 19 14 8 3 4 101
18.11.2023 17:30 KS Sudety Jelenia Góra (d) 90 : 76 W 90 24 54 44.4 7 18 38.9 31 72 43.1 21 28 75.0 15 29 44 16 21 24 21 16 2 3 99
26.11.2023 19:00 Röben Gimbasket Wrocław (w) 60 : 76 W 76 10 20 50.0 16 36 44.4 26 56 46.4 8 14 57.1 13 32 45 21 16 17 30 9 2 2 87
03.12.2023 20:15 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (d) 81 : 84 P 81 20 32 62.5 8 29 27.6 28 61 45.9 17 30 56.7 10 19 29 13 16 23 15 11 2 0 75
10.12.2023 17:00 Pogoń Prudnik (w) 108 : 75 P 75 25 46 54.3 6 24 25.0 31 70 44.3 7 8 87.5 12 16 28 19 12 15 16 10 1 7 77
17.12.2023 17:30 EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) 66 : 85 P 66 17 36 47.2 8 32 25.0 25 68 36.8 8 21 38.1 15 26 41 16 22 19 23 8 2 4 54
06.01.2024 17:00 Basket Club Obra Kościan (d) 84 : 68 W 84 24 34 70.6 9 24 37.5 33 58 56.9 9 16 56.3 5 27 32 15 24 17 26 7 7 2 87
13.01.2024 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 99 : 52 P 52 16 35 45.7 4 22 18.2 20 57 35.1 8 15 53.3 7 20 27 9 15 16 13 6 1 1 38
17.01.2024 20:00 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (d) 71 : 96 P 71 7 27 25.9 14 32 43.8 21 59 35.6 15 23 65.2 9 15 24 16 22 21 20 9 0 7 54
21.01.2024 16:00 WKK II Active Hotel Wrocław (w) 84 : 64 P 64 21 48 43.8 5 19 26.3 26 67 38.8 7 10 70.0 14 26 40 17 20 14 18 5 5 7 69
24.01.2024 20:00 WrapMania.eu KK Oleśnica (w) 120 : 61 P 61 17 38 44.7 6 26 23.1 23 64 35.9 9 15 60.0 9 18 27 7 18 14 22 7 0 0 33
27.01.2024 17:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) 108 : 68 P 68 12 29 41.4 11 41 26.8 23 70 32.9 11 13 84.6 8 24 32 16 14 16 13 5 0 3 59
07.02.2024 20:00 KS Sudety Jelenia Góra (w) 97 : 72 P 72 29 57 50.9 2 15 13.3 31 72 43.1 8 17 47.1 11 25 36 12 23 20 18 9 1 5 62
11.02.2024 17:00 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) 107 : 84 P 84 19 27 70.4 11 32 34.4 30 59 50.8 13 19 68.4 4 21 25 14 18 20 16 7 0 2 79
14.02.2024 17:00 Exact Systems Śląsk Wrocław (d) 48 : 78 P 48 13 42 31.0 6 30 20.0 19 72 26.4 4 6 66.7 8 23 31 12 17 14 15 6 3 7 30
17.02.2024 14:00 TKM Włocławek (w) 77 : 70 P 70 12 27 44.4 12 39 30.8 24 66 36.4 10 13 76.9 14 23 37 9 14 16 24 12 0 2 59
28.02.2024 18:00 CM Magnolia KKS Siechnice (w) 97 : 96 P 96 13 19 68.4 19 54 35.2 32 73 43.8 13 14 92.9 9 24 33 21 23 15 14 3 2 0 99
02.03.2024 15:00 Röben Gimbasket Wrocław (d) 66 : 63 W 66 16 30 53.3 7 35 20.0 23 65 35.4 13 15 86.7 17 24 41 16 19 15 19 13 1 0 74

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego