Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

2LM

TKM Włocławek Chopina 12
87-800 Włocławek tel. 607 265 263
fax. --- http://tkm.wloclawek.pl
tkm@tkm.wloclawek.pl

ARENA

Hala Mistrzów, 87-800 Włocławek, Chopina 8

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
27.09.2023 18:30 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (w) 75 : 61 P 61 21 43 48.8 4 17 23.5 25 60 41.7 7 22 31.8 11 29 40 12 18 21 27 7 1 0 44
30.09.2023 18:00 WrapMania.eu KK Oleśnica (w) 95 : 61 P 61 20 34 58.8 3 26 11.5 23 60 38.3 12 27 44.4 6 18 24 8 24 18 14 7 1 1 35
04.10.2023 18:30 Pogoń Prudnik (w) 93 : 69 P 69 24 46 52.2 4 22 18.2 28 68 41.2 9 17 52.9 12 25 37 17 18 14 15 3 2 2 65
07.10.2023 14:00 CM Magnolia KKS Siechnice (d) 83 : 51 W 83 25 34 73.5 8 25 32.0 33 59 55.9 9 20 45.0 4 37 41 15 15 16 12 4 1 0 95
15.10.2023 16:00 EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) 79 : 63 P 63 21 37 56.8 5 31 16.1 26 68 38.2 6 13 46.2 11 21 32 19 18 17 21 11 2 1 57
21.10.2023 14:00 Basket Club Obra Kościan (d) 82 : 85 P 82 25 43 58.1 9 24 37.5 34 67 50.7 5 9 55.6 4 20 24 7 24 16 6 6 2 0 78
25.10.2023 18:30 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) 62 : 75 P 62 9 30 30.0 10 31 32.3 19 61 31.1 14 20 70.0 12 26 38 15 17 19 21 7 9 2 62
29.10.2023 18:30 Exact Systems Śląsk Wrocław (d) 44 : 77 P 44 10 36 27.8 4 22 18.2 14 58 24.1 12 14 85.7 4 33 37 5 13 12 20 6 1 3 27
11.11.2023 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 85 : 64 P 64 14 37 37.8 7 21 33.3 21 58 36.2 15 24 62.5 5 25 30 6 19 21 13 6 1 2 48
15.11.2023 19:45 ORLEN Akademia BM Stal (w) 83 : 71 P 71 23 46 50.0 5 17 29.4 28 63 44.4 10 20 50.0 9 19 28 12 19 19 11 8 4 3 67
18.11.2023 18:30 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) 85 : 68 P 68 16 36 44.4 10 26 38.5 26 62 41.9 6 10 60.0 5 21 26 18 13 12 9 5 1 3 69
25.11.2023 16:30 KS Sudety Jelenia Góra (w) 100 : 78 P 78 26 56 46.4 7 18 38.9 33 74 44.6 5 7 71.4 6 24 30 13 19 9 14 6 4 6 74
03.12.2023 16:30 WKK II Active Hotel Wrocław (d) 74 : 95 P 74 17 37 45.9 11 28 39.3 28 65 43.1 7 9 77.8 9 22 31 12 23 11 15 4 1 0 68
10.12.2023 19:00 Röben Gimbasket Wrocław (d) 105 : 64 W 105 27 46 58.7 9 24 37.5 36 70 51.4 24 36 66.7 17 28 45 16 12 23 14 15 1 0 122
17.12.2023 18:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec (d) 72 : 86 P 72 21 39 53.8 9 30 30.0 30 69 43.5 3 9 33.3 5 27 32 13 16 11 16 8 0 3 64
06.01.2024 18:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (d) 71 : 74 P 71 22 33 66.7 6 28 21.4 28 61 45.9 9 15 60.0 4 34 38 13 24 18 18 7 0 0 72
13.01.2024 14:00 WrapMania.eu KK Oleśnica (d) 51 : 86 P 51 11 25 44.0 6 34 17.6 17 59 28.8 11 16 68.8 8 28 36 8 21 18 24 6 2 3 32
17.01.2024 17:00 Pogoń Prudnik (d) 48 : 83 P 48 14 38 36.8 6 29 20.7 20 67 29.9 2 9 22.2 6 26 32 6 18 14 14 7 3 4 28
21.01.2024 17:45 CM Magnolia KKS Siechnice (w) 102 : 90 P 90 19 34 55.9 15 44 34.1 34 78 43.6 7 15 46.7 12 25 37 22 24 15 13 12 2 1 98
27.01.2024 13:30 EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) 80 : 66 W 80 26 46 56.5 9 31 29.0 35 77 45.5 1 9 11.1 10 28 38 13 19 11 15 11 5 1 82
31.01.2024 20:00 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) 117 : 65 P 65 23 45 51.1 3 20 15.0 26 65 40.0 10 15 66.7 10 19 29 7 17 21 26 8 2 5 41
03.02.2024 13:30 Basket Club Obra Kościan (w) 104 : 90 P 90 26 41 63.4 8 27 29.6 34 68 50.0 14 18 77.8 10 20 30 22 18 16 20 9 5 1 98
10.02.2024 13:30 Exact Systems Śląsk Wrocław (w) 91 : 58 P 58 11 34 32.4 8 23 34.8 19 57 33.3 12 19 63.2 6 23 29 9 11 17 26 9 1 4 35
14.02.2024 19:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) 67 : 98 P 67 18 34 52.9 7 26 26.9 25 60 41.7 10 20 50.0 8 21 29 13 12 15 24 11 1 0 52
17.02.2024 14:00 ORLEN Akademia BM Stal (d) 77 : 70 W 77 26 35 74.3 6 27 22.2 32 62 51.6 7 13 53.8 6 27 33 14 16 14 22 18 2 0 86

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego