Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktoria Filipowska Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 7 103 14.71
2. Magdalena Babieczko SPZ WJM Błażowa Rzeszów 6 102 17.00
3. Albina Pashkina Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 7 98 14.00
4. Antonina Juszkiewicz Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 8 95 11.88
5. Iga Florkiewicz Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 8 94 11.75
6. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 7 94 13.43
7. Iwona Janas Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 8 88 11.00
8. Erika Czekańska MLKS Rzeszów 7 86 12.29
9. Wiktoria Mróz UKS Żak Nowy Sącz 8 83 10.38
10. Daria Słaby SPZ WJM Błażowa Rzeszów 7 81 11.57
11. Milena Czekańska MLKS Rzeszów 7 80 11.43
12. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 6 78 13.00
13. Alicja Franckowiak Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 8 76 9.50
14. Julia Hatalska Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 8 76 9.50
15. Magdalena Cabała MLKS Rzeszów 7 73 10.43
16. Beata Ossysek Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 7 72 10.29
17. Beata Koroszec Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 8 71 8.88
18. Natalia Kwiecień Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 6 71 11.83
19. Patrycja Orlicka Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 8 66 8.25
20. Anna Boroń Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 8 61 7.63
21. Kamila Sowa UKS Żak Nowy Sącz 7 61 8.71
22. Julia Mączeńska Wisła CANPACK II Kraków 8 61 7.63
23. Urszula Wilk SPZ WJM Błażowa Rzeszów 7 59 8.43
24. Gabriela Pabian Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 6 58 9.67
25. Justyna Adamaszek Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 8 57 7.13
26. Monika Kawa SPZ WJM Błażowa Rzeszów 6 52 8.67
27. Olga Włoczewska Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 7 51 7.29
28. Zofia Ptak Wisła CANPACK II Kraków 7 51 7.29
29. Natalia Dadej Wisła CANPACK II Kraków 7 49 7.00
30. Oliwia Łabuńska SPZ WJM Błażowa Rzeszów 7 43 6.14
31. Sabina Stygar MLKS Rzeszów 7 39 5.57
32. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 6 39 6.50
33. Brygida Jakubczyk Wisła CANPACK II Kraków 7 38 5.43
34. Lidia Otręba MLKS Rzeszów 7 36 5.14
35. Martyna Jakubczyk UKS Żak Nowy Sącz 6 36 6.00
36. Maria Perzyna Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 7 36 5.14
37. Izabela Fałowska Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 5 36 7.20
38. Liliana Mazgaj Wisła CANPACK II Kraków 6 35 5.83
39. Karolina Fremel Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 7 34 4.86
40. Justyna Tomczyk Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 6 34 5.67
41. Łucja Gósz MLKS Rzeszów 7 34 4.86
42. Natalia Mróz UKS Żak Nowy Sącz 8 33 4.13
43. Martyna Kurzydło UKS Żak Nowy Sącz 8 31 3.88
44. Zofia Dąbrowska Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 7 31 4.43
45. Patrycja Machajska MLKS Rzeszów 6 31 5.17
46. Martyna Oracz UKS Żak Nowy Sącz 4 27 6.75
47. Natalia Kania MLKS Rzeszów 6 24 4.00
48. Anna Olchawa UKS Żak Nowy Sącz 7 19 2.71
49. Karolina Olchawa UKS Żak Nowy Sącz 8 18 2.00
50. Maja Sakra SPZ WJM Błażowa Rzeszów 5 18 3.60
51. Oliwia Cyrkowicz Wisła CANPACK II Kraków 8 16 2.00
52. Wiktoria Faryj MLKS Rzeszów 5 15 3.00
53. Aleksandra Kosińska Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "IKAR" w Niepołomicach 4 12 3.00
54. Agata Chmielowska SPZ WJM Błażowa Rzeszów 6 12 2.00
55. Amelia Wesołowska MLKS Rzeszów 4 11 2.75
56. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 5 10 2.00
57. Zuzanna Grzywa Wisła CANPACK II Kraków 6 8 1.33
58. Wiktoria Tomana Wisła CanPack Kraków 6 5 0.83
59. Izabela Jakielasz SPZ WJM Błażowa Rzeszów 5 4 0.80
60. Wiktoria Zegzda UKS Żak Nowy Sącz 5 4 0.80
61. Dominika Kalinowska UKS Żak Nowy Sącz 5 4 0.80
62. Wiktoria Kiszka SPZ WJM Błażowa Rzeszów 4 2 0.50
63. Aleksandra Kurzydło UKS Żak Nowy Sącz 8 2 0.25
64. Agata Podobińska UKS Żak Nowy Sącz 6 1 0.17

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego