Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 9 177 19.67
2. Dariusz Oczkowicz MKS Gorlice 8 176 22.00
3. Szymon Frojdenfal MKS Elektret Limanowa 8 134 16.75
4. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 9 132 14.67
5. Paweł Siedlarz MKS Elektret Limanowa 9 118 13.11
6. Bartosz Kiełboń KS Korona 1919 Kraków 9 118 11.80
7. Łukasz Siemieniec UKS Regis Wieliczka 7 107 15.29
8. Piotr Dawiec UKS Regis Wieliczka 6 101 16.83
9. Kacper Pasek UKS Regis Wieliczka 10 100 10.00
10. Maksymilian Sławecki MKS Elektret Limanowa 8 94 11.75
11. Jakub Leski KS Korona 1919 Kraków 8 94 11.75
12. Sebastian Dynda MKS Gorlice 8 93 11.63
13. Piotr Korczyński KS Cracovia 1906 Kraków 6 92 15.33
14. Wojciech Pabich MKS SKAWA Wadowice 7 91 13.00
15. Mariusz Nowacki MKS Gorlice 9 90 10.00
16. Bartosz Sierp MKS SKAWA Wadowice 7 89 12.71
17. Danylo Vashchenko KS Korona 1919 Kraków 7 88 12.57
18. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 10 87 8.70
19. Paweł Tabaka MKS SKAWA Wadowice 7 87 12.43
20. Filip Bulanda MKS Elektret Limanowa 8 79 9.88
21. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia Tarnów 10 78 7.80
22. Paweł Gawin KS Cracovia 1906 Kraków 6 78 13.00
23. Oskar Książek MKS SKAWA Wadowice 7 76 10.86
24. Sebastian Frączek MKS Elektret Limanowa 8 75 9.38
25. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 7 75 10.71
26. Tomasz Olczyk MKS Elektret Limanowa 7 74 10.57
27. Wojciech Rykała MKS Gorlice 7 68 9.71
28. Piotr Kindlik MKS Elektret Limanowa 9 59 6.56
29. Igor Szczerba MUKS 1811 Unia Tarnów 9 57 6.33
30. Jan Kawa MKS Gorlice 8 55 6.88
31. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 Kraków 4 55 13.75
32. Przemysław Cygan MKS Gorlice 6 52 8.67
33. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 10 49 4.90
34. Daniel Sikora MUKS 1811 Unia Tarnów 10 47 4.70
35. Sebastian Skrok MKS SKAWA Wadowice 5 47 9.40
36. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów 9 45 5.00
37. Robert Hoffmann UKS Regis Wieliczka 7 43 6.14
38. Wojciech Orlof MKS Gorlice 8 43 5.38
39. Gniewosz Kowalik KS Cracovia 1906 Kraków 4 43 10.75
40. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 10 41 4.10
41. Mateusz Pękala KS Korona 1919 Kraków 9 41 4.56
42. Jan Kordas KS Korona 1919 Kraków 9 40 4.44
43. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 10 37 3.70
44. Kamil Rajca KS Cracovia 1906 Kraków 4 37 9.25
45. Miłosz Stypiński KS Cracovia 1906 Kraków 5 35 7.00
46. Maksymilian Rokosz KS Cracovia 1906 Kraków 5 35 7.00
47. Wiktor Woźniak MKS SKAWA Wadowice 5 34 6.80
48. Jarosław Opiela MKS Gorlice 9 32 3.56
49. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 9 31 3.44
50. Michał Kaliński KS Cracovia 1906 Kraków 4 27 6.75
51. Mikołaj Wrona UKS Regis Wieliczka 5 25 5.00
52. Sebastian Wardziukiewicz KS Korona 1919 Kraków 9 25 2.78
53. Emil Jabłoński MKS SKAWA Wadowice 7 24 3.43
54. Artur Fejklowicz MKS Gorlice 9 24 2.67
55. Jarosław Łyko KS Korona 1919 Kraków 8 24 3.00
56. Patryk Ebo KS Korona 1919 Kraków 6 22 3.67
57. Paweł Puszkarek KS Cracovia 1906 Kraków 6 22 3.67
58. Jakub Wacław MKS SKAWA Wadowice 5 21 4.20
59. Mateusz Tokarczyk MKS Elektret Limanowa 6 21 3.50
60. Szymon Kempny MKS Elektret Limanowa 5 21 4.20
61. Wojciech Świerkosz MKS SKAWA Wadowice 4 19 4.75
62. Kamil Szostak KS Cracovia 1906 Kraków 3 18 6.00
63. Radosław Mączeński KS Korona 1919 Kraków 5 18 3.60
64. Szymon Witek MUKS 1811 Unia Tarnów 5 17 3.40
65. Stanisław Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 10 15 1.50
66. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 9 12 1.33
67. Dawid Tarnawa UKS Regis Wieliczka 9 11 1.22
68. Jan Krupa UKS Regis Wieliczka 8 10 1.25
69. Adrian Gajek MKS Gorlice 7 10 1.43
70. Michał Korus MUKS 1811 Unia Tarnów 8 7 0.88
71. Oliwier Świątek MKS SKAWA Wadowice 4 6 1.50
72. Karol Smagur UKS Regis Wieliczka 5 5 1.00
73. Michał Wojtas MKS Elektret Limanowa 5 3 0.60

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego