Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Pryka Wisła CanPack Kraków 10 218 21.80
2. Martyna Pażucha UKS Żak Nowy Sącz 10 163 16.30
3. Alicja Witowska UKS Żak Nowy Sącz 10 162 16.20
4. Martyna Moskal MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 162 16.20
5. Kamila Lechowicz MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 10 154 15.40
6. Łucja Ciapała UKS Żak Nowy Sącz 9 152 16.89
7. Aleksandra Majewska Wisła CanPack Kraków 11 137 12.45
8. Milena Laszewicz UKS Żak Nowy Sącz 10 130 13.00
9. Julia Słowik MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 9 111 12.33
10. Izabela Bouwman MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 111 11.10
11. Natalia Bochnak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 106 10.60
12. Aleksandra Majcher MOSiR Bochnia 5 92 18.40
13. Amelia Wcisło MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 10 83 8.30
14. Aleksandra Krawczyk MOSiR Bochnia 9 83 9.22
15. Kamila Kopeć MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 10 82 8.20
16. Rita Sławecka Wisła CanPack Kraków 11 79 7.18
17. Karolina Krauze MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 78 8.67
18. Kalina Szeliga MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 74 7.40
19. Uliana But MOSiR Bochnia 9 64 7.11
20. Nina Płusa UMKS Gracz Starachowice 9 57 6.33
21. Oliwia Wyżykowska MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 9 56 6.22
22. Karolina Karwat Wisła CanPack Kraków 10 56 5.60
23. Zuzanna Trojak MOSiR Bochnia 8 55 6.88
24. Oliwia Szwagierczak UMKS Gracz Starachowice 9 55 6.11
25. Lena Sołtysik Wisła CanPack Kraków 9 53 5.89
26. Wiktoria Olesińska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 51 5.67
27. Magdalena Tokarczyk MOSiR II Bochnia 9 48 5.33
28. Anna Jankowska MOSiR II Bochnia 11 48 4.36
29. Celina Mazgaj Wisła CanPack Kraków 8 44 5.50
30. Karolina Obłaza Wisła CanPack Kraków 9 43 4.78
31. Natalia Kozioł MOSiR Bochnia 8 43 5.38
32. Karolina Popiela UKS Żak Nowy Sącz 10 40 4.00
33. Daria Satała MOSiR Bochnia 8 39 4.88
34. Jaga Solecka Wisła CanPack Kraków 11 38 3.45
35. Magdalena Nabielec MOSiR Bochnia 8 36 4.50
36. Maja Pasterz MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 36 4.50
37. Zuzanna Rudnik MOSiR Bochnia 8 35 4.38
38. Gabriela Miękina MOSiR II Bochnia 11 34 3.09
39. Jagoda Luty Wisła CanPack Kraków 10 32 3.20
40. Anna Łakoma MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 31 3.88
41. Zofia Marta MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 31 3.10
42. Antonina Łagan Wisła CanPack Kraków 8 29 3.63
43. Milena Bochnak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 29 3.22
44. Barbara Biały MOSiR II Bochnia 7 27 3.86
45. Pola Dzierwa MOSiR Bochnia 5 25 5.00
46. Weronika Bańbor MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 23 2.30
47. Maja Krzyszkowska MOSiR Bochnia 9 23 2.56
48. Antonina Wójcicka Wisła CanPack Kraków 9 20 2.22
49. Sandra Hoffmann UMKS Gracz Starachowice 5 19 3.80
50. Olivia Palej Sethi MOSiR II Bochnia 9 19 2.11
51. Anna Harnowska MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 18 2.25
52. Zuzanna Gomułka UKS Żak Nowy Sącz 10 18 1.80
53. Anna Hełmecka MOSiR Bochnia, MOSiR II Bochnia 8 18 2.25
54. Zuzanna Gut MOSiR II Bochnia 9 17 1.89
55. Olga Starkowska MOSiR II Bochnia 8 14 1.75
56. Ewa Zaczkiewicz MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 5 14 2.80
57. Michalina Bąba UMKS Gracz Starachowice 8 13 1.63
58. Kinga Urbańczyk UMKS Gracz Starachowice 9 12 1.33
59. Kamila Pogwizd UKS Żak Nowy Sącz 10 12 1.20
60. Emilia Bober Wisła CanPack Kraków 6 12 2.00
61. Anastasiia But MOSiR Bochnia 9 11 1.22
62. Emma Świętek MOSiR II Bochnia 10 11 1.10
63. Antonina Struzik MOSiR Bochnia 7 10 1.43
64. Blanka Korta MOSiR II Bochnia 7 10 1.43
65. Maria Linek UMKS Gracz Starachowice 8 9 1.13
66. Zofia Zapała MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 8 1.33
67. Olga Ruśnica MOSiR II Bochnia 6 8 1.33
68. Weronika Przybyłowicz UKS Żak Nowy Sącz 7 7 1.00
69. Joanna Hyży MOSiR II Bochnia 8 7 0.88
70. Nadia Przybylska UMKS Gracz Starachowice 7 6 0.86
71. Maja Łyjak MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 7 6 0.86
72. Wiktoria Sprzączka UMKS Gracz Starachowice 8 5 0.63
73. Agnieszka Fedko UKS Żak Nowy Sącz 9 5 0.56
74. Aleksandra Cymerys UMKS Gracz Starachowice 7 4 0.57
75. Emilia Słowik MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 7 4 0.57
76. Tola Przybyło MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 8 4 0.50
77. Aleksandra Szczypka MOSiR II Bochnia 7 3 0.43
78. Ilona Święch MOSiR II Bochnia 9 3 0.33
79. Amelia Najduch UKS Żak Nowy Sącz 6 3 0.50
80. Laura Krzos UMKS Gracz Starachowice 6 2 0.33
81. Jadwiga Jachym MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 2 0.33
82. Julia Kot MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 5 2 0.40
83. Milena Dobosz MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 9 2 0.22
84. Lena Krzos UMKS Gracz Starachowice 7 0 0.00
85. Lena Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 0 0.00
86. Julia Kubisz UKS Żak Nowy Sącz 10 0 0.00
87. Amelia Gołąb UKS Żak Nowy Sącz 7 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego