Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Smutek TS Wisła Kraków 16 380 23.75
2. Łukasz Lisowski AZS UJK Kielce 17 379 22.29
3. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 14 306 21.86
4. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 16 293 18.31
5. Jakub Bącela TS Wisła Kraków 17 289 17.00
6. Eryk Grybel MKS Gorlice 16 280 17.50
7. Franciszek Jędrzejczyk Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 17 267 15.71
8. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 17 267 15.71
9. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 15 256 17.07
10. Danylo Vashchenko KS Korona 1919 Kraków 15 252 16.80
11. Leon Czopik Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 17 239 14.06
12. Szymon Boczoń MKS Gorlice 14 228 16.29
13. Jakub Leski KS Korona 1919 Kraków 15 226 15.07
14. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 17 221 13.00
15. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia Tarnów 16 215 13.44
16. Jakub Krzemiński AZS UJK Kielce 17 213 12.53
17. Konrad Michalik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 16 211 12.41
18. Ksawery Mrówczyński Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 16 205 12.81
19. Kacper Gąstoł KS Korona II 1919 Kraków 16 202 12.63
20. Jan Kordas KS Korona 1919 Kraków 17 201 11.82
21. Dominik Kubiela Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 13 193 14.85
22. Kacper Pabijan Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 17 183 10.76
23. Oskar Tomasik MUKS 1811 Unia Tarnów 12 163 13.58
24. Oskar Kubanek MKS SKAWA Wadowice 17 160 9.41
25. Szymon Nowak AZS UJK Kielce 15 159 10.60
26. Kajetan Gąstoł KS Korona II 1919 Kraków 16 157 9.81
27. Grzegorz Ząbczyk Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 12 151 12.58
28. Arkadiusz Lenartowicz AZS UJK Kielce 15 140 9.33
29. Bartłomiej Michalik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 15 137 9.13
30. Tomasz Mikosz MKS Gorlice 14 135 9.64
31. Mikołaj Kawalec KS Korona 1919 Kraków 15 130 8.67
32. Oliwier Hajduk MKS Gorlice 16 128 8.00
33. Igor Golubov Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 128 12.80
34. Jan Cichowlas KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 12 124 10.33
35. Marcel Czarnecki KS Korona II 1919 Kraków 16 123 7.69
36. Bartłomiej Osikowicz MKS Gorlice 16 120 7.50
37. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów 15 119 7.93
38. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 117 10.64
39. Sebastian Wardziukiewicz KS Korona 1919 Kraków 17 117 6.88
40. Szymon Skowron Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 13 113 8.69
41. Mykhaylo Tytar Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 12 111 9.25
42. Adam Kucała Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 15 103 6.87
43. Szymon Bednarz UKS Regis Wieliczka 16 102 6.38
44. Piotr Kuncewicz AZS UJK Kielce 13 97 7.46
45. Wojciech Kowalski MKS SKAWA Wadowice 16 96 6.00
46. Constantino Mak Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 13 89 6.85
47. Wiktor Korzonek TS Wisła Kraków 17 85 5.00
48. Karol Milanowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 14 85 6.07
49. Patryk Ebo KS Korona 1919 Kraków 14 84 6.00
50. Igor Rogoziński UKS Regis Wieliczka 17 84 4.94
51. Maciej Pazera AZS UJK Kielce 14 82 5.86
52. Franciszek Mosur UKS Regis Wieliczka 14 81 5.79
53. Hubert Przydatek Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 14 80 5.71
54. Daniel Sikora MUKS 1811 Unia Tarnów 16 79 4.94
55. Mikołaj Milanowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 16 79 4.94
56. Szymon Mazur TS Wisła Kraków 16 78 4.88
57. Mateusz Starowicz TS Wisła Kraków 12 73 6.08
58. Filip Laskowski KS Korona II 1919 Kraków 12 72 6.00
59. Adam Bonar KS Korona II 1919 Kraków 13 71 5.46
60. Ignacy Łuczkowski KS Korona II 1919 Kraków 14 71 5.07
61. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 16 70 4.38
62. Jarosław Pasek MUKS 1811 Unia Tarnów 12 64 5.33
63. Sebastian Sokół UKS Regis Wieliczka 9 64 7.11
64. Wojciech Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 16 63 3.94
65. Zbigniew Smoleński KS Korona II 1919 Kraków 11 63 5.73
66. Alex Karwacki AZS UJK Kielce 17 61 3.59
67. Stanisław Smoleński KS Korona 1919 Kraków 11 61 5.55
68. Dominik Bartoszewicz MKS SKAWA Wadowice 14 55 3.93
69. Konrad Łaś MKS Gorlice 12 54 4.50
70. Gustaw Piątek AZS UJK Kielce 10 51 5.10
71. Stanisław Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 13 50 3.85
72. Jakub Ciapała UKS Regis Wieliczka 16 49 3.06
73. Erwin Przybylski MKS Gorlice 14 48 3.43
74. Iwo Bednarski UKS Regis Wieliczka 10 45 4.50
75. Antoni Firek KS Korona 1919 Kraków 12 45 3.75
76. Filip Lorek Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 12 43 3.58
77. Jakub Świąder KS Korona 1919 Kraków 9 42 4.67
78. Wojciech Pasieczny KS Korona II 1919 Kraków 14 38 2.71
79. Sebastian Leśniak Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 38 3.80
80. Rafał Jędrzejowski MKS SKAWA Wadowice 11 36 3.27
81. Artur Kurzeja MKS SKAWA Wadowice 15 36 2.40
82. Sawin Wygona MKS SKAWA Wadowice 14 36 2.57
83. Konstantinos Aravidis KS Korona II 1919 Kraków 12 33 2.75
84. Ignacy Wójcik TS Wisła Kraków 11 33 3.00
85. Tomasz Melibruda KS Korona 1919 Kraków 9 32 3.56
86. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 16 31 1.94
87. Michał Korus MUKS 1811 Unia Tarnów 14 30 2.14
88. Tomasz Klepaczek KS Korona 1919 Kraków 11 30 2.73
89. Stanisław Sobota AZS UJK Kielce 12 29 2.42
90. Klaudiusz Mieczkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 29 2.90
91. Jeremi Wokurka MKS Gorlice 11 28 2.55
92. Antoni Żybura MUKS 1811 Unia Tarnów 11 28 2.55
93. Bartosz Florkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 26 2.17
94. Julian Adamski TS Wisła Kraków 15 25 1.67
95. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 14 23 1.64
96. Oliwier Janik MKS Gorlice 16 23 1.44
97. Kacper Miarecki MKS Gorlice 17 22 1.29
98. Filip Kałuża TS Wisła Kraków 11 22 2.00
99. Adam Cegła KS Korona 1919 Kraków 10 21 2.10
100. Jakub Kordas Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków 9 21 2.33
101. Maciej Bulski AZS UJK Kielce 14 18 1.29
102. Filip Szymuś TS Wisła Kraków 10 18 1.80
103. Franciszek Baran KS Korona II 1919 Kraków 12 18 1.50
104. Mikołaj Strzała TS Wisła Kraków 14 17 1.21
105. Mariusz Stelmaszuk MKS SKAWA Wadowice 14 17 1.21
106. Miłosz Oleksy MKS Gorlice 10 15 1.50
107. Nikodem Skawina MKS SKAWA Wadowice 17 15 0.88
108. Oskar Wiecheć UKS Regis Wieliczka 10 8 0.80
109. Karol Faber MKS SKAWA Wadowice 12 8 0.67
110. Franciszek Reciak MKS SKAWA Wadowice 12 8 0.67
111. Franciszek Wróblewski TS Wisła Kraków 10 7 0.70
112. Antoni Kolber MKS SKAWA Wadowice 12 6 0.50
113. Sebastian Żurek MKS SKAWA Wadowice 14 4 0.29
114. Adrian Pajdzik MKS SKAWA Wadowice 9 2 0.22

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego