Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Lorek Oknoplast Kraków 13 399 30.69
2. Sebastian Leśniak Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 15 396 26.40
3. Hubert Olszówka ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 11 364 33.09
4. Tomasz Mikosz MKS Gorlice 11 265 24.09
5. Bartłomiej Osikowicz MKS Gorlice 14 258 18.43
6. Konrad Łaś MKS Gorlice 13 240 18.46
7. Oskar Ortman KS UKS KADET Oświęcim 13 222 17.08
8. Igor Wiktorowski Klub Basket Starachowice 10 199 19.90
9. Michał Urbański Klub Basket Starachowice 11 198 18.00
10. Henryk Osiecki TS Wisła Kraków 13 190 14.62
11. Norbert Wolanin Oknoplast Kraków 13 188 14.46
12. Myroslav Bakhmach TS Wisła Kraków 10 186 18.60
13. Witold Michnik KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 12 184 15.33
14. Jakub Fritz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 171 17.10
15. Dominik Golański TS Wisła Kraków 12 169 14.08
16. Bartosz Owsiak TS Wisła Kraków 13 161 12.38
17. Filip Kowalski MKS Gorlice 14 153 10.93
18. Kajetan Gąstoł KS Korona 1919 Kraków 9 147 14.70
19. Kasjan Balicki KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 12 143 11.92
20. Filip Laskowski KS Korona 1919 Kraków 10 139 13.90
21. Jan Fiejdasz KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 12 138 11.50
22. Dawid Zaranek ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 12 129 10.75
23. Mikołaj Mól MKS Gorlice 13 120 9.23
24. Eryk Pokorny ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 10 117 11.70
25. Kacper Gąstoł KS Korona 1919 Kraków 10 116 11.60
26. Krzysztof Studencki Oknoplast Kraków 13 115 8.85
27. Szymon Witek ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 13 115 8.85
28. Bartosz Kosiński Oknoplast Kraków 12 111 9.25
29. Oliwier Janik MKS Gorlice 13 108 8.31
30. Marcel Czarnecki KS Korona 1919 Kraków 11 105 9.55
31. Damian Grzyb Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 102 10.20
32. Adam Bonar KS Korona 1919 Kraków 11 98 8.91
33. Zbigniew Smoleński KS Korona 1919 Kraków 9 98 10.89
34. Antoni Kuszewski TS Wisła Kraków 12 97 8.08
35. Antoni Wanat KS UKS KADET Oświęcim 11 95 8.64
36. Arkadiusz Fundament KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 10 94 9.40
37. Kacper Nosal ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 12 93 7.75
38. Wojciech Znamirowski ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 13 93 7.15
39. Jan Cichowlas KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 8 92 11.50
40. Franciszek Kordas KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 9 91 10.11
41. Aleksander Skoczylas KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 10 88 8.80
42. Wojciech Pasieczny KS Korona 1919 Kraków 10 88 8.80
43. Michał Kobylas KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 11 88 8.00
44. Wojciech Wędziński Klub Basket Starachowice 12 83 6.38
45. Ksawery Ronduda Klub Basket Starachowice 13 80 6.15
46. Borys Borysiewicz TS Wisła Kraków 12 79 6.58
47. Bartłomiej Rępała ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 13 79 6.08
48. Jakub Zyzman Klub Basket Starachowice 13 76 5.85
49. Aleksander Sobieraj Klub Basket Starachowice 14 75 5.36
50. Szymon Więcek TS Wisła Kraków 13 74 5.69
51. Artur Pogwizd Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 14 74 5.29
52. Arsen Martyniuk KS UKS KADET Oświęcim 11 66 6.00
53. Konstantinos Aravidis KS Korona 1919 Kraków 9 66 7.33
54. Ksawery Smagłowski ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 8 64 8.00
55. Szymon Janik MKS Gorlice 14 59 3.93
56. Jakub Chachlowski KS Korona II 1919 Kraków 10 55 5.50
57. Jan Boduch ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 13 54 4.15
58. Franciszek Baran KS Korona 1919 Kraków 9 53 5.89
59. Ignacy Łuczkowski KS Korona 1919 Kraków 8 53 6.63
60. Stanisław Kordas KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 10 51 5.10
61. Karol Opyrchał Oknoplast Kraków 14 50 3.57
62. Yevhenii Borysovets Klub Basket Starachowice 14 48 3.43
63. Alan Misztak Klub Basket Starachowice 11 46 4.18
64. Szymon Jacykiewicz TS Wisła Kraków 13 45 3.46
65. Ignacy Paw KS UKS KADET Oświęcim 9 40 4.44
66. Szymon Cieślik Klub Basket Starachowice 13 40 3.08
67. Jan Skowroński Klub Basket Starachowice 13 36 2.77
68. Jan Namysło Oknoplast Kraków 14 34 2.43
69. Filip Cisoń Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 33 3.30
70. Aleksander Dymacz KS Korona II 1919 Kraków 11 33 3.00
71. Bartosz Guja KS UKS KADET Oświęcim 9 28 3.11
72. Wiktor Gawin Oknoplast Kraków 8 28 3.50
73. Igor Gałecki ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 12 27 2.25
74. Maciej Roman Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 26 2.89
75. Adam Ligenza KS UKS KADET Oświęcim 10 25 2.50
76. Franciszek Gołda Klub Basket Starachowice 14 25 1.79
77. Maksymilian Mirek ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 8 23 2.88
78. Szymon Łukowski TS Wisła Kraków 9 22 2.44
79. Felix Rey TS Wisła Kraków 9 22 2.44
80. Szymon Wolski KS Korona II 1919 Kraków 7 22 3.14
81. Maciej Klimek TS Wisła Kraków 12 21 1.75
82. Tobiasz Machaj Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 19 1.73
83. Michał Dziadosz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 14 19 1.36
84. Michał Sołek KS UKS KADET Oświęcim 13 17 1.31
85. Mikołaj Rozwadowski Oknoplast Kraków 12 16 1.33
86. Michał Myśliwy MKS Gorlice 9 14 1.56
87. Filip Fąfara Klub Basket Starachowice 7 14 2.00
88. Antoni Płudowski KS Korona II 1919 Kraków 6 14 2.33
89. Jakub Skórski MKS Gorlice 9 13 1.44
90. Kacper Leśniara Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 14 11 0.79
91. Jakub Skóraś Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 9 1.00
92. Tymon Pańszczyk TS Wisła Kraków 8 6 0.75
93. Adam Sęk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 5 0.63
94. Krzysztof Czubaj Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 4 0.40
95. Mateusz Ziarkowski KS UKS KADET Oświęcim 11 4 0.36
96. Filip Andrejas Oknoplast Kraków 7 0 0.00
97. Jakub Kantyka KS UKS KADET Oświęcim 9 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego