Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

01.10.2023 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - Oknoplast Kraków 36:101
01.10.2023 10:00 MKS Gorlice - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 90:61
01.10.2023 14:00 KS Korona 1919 Kraków - TS Wisła Kraków 116:52
15.10.2023 12:30 KS Korona II 1919 Kraków - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 108:50

2 kolejka

04.10.2023 18:30 TS Wisła Kraków - KS Korona II 1919 Kraków 92:65
08.10.2023 11:00 Oknoplast Kraków - MKS Gorlice 57:117
08.10.2023 12:45 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - KS UKS KADET Oświęcim 85:43
08.10.2023 14:00 Klub Basket Starachowice - KS Korona 1919 Kraków 32:137

3 kolejka

13.10.2023 16:30 MKS Gorlice - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 133:52
15.10.2023 10:00 TS Wisła Kraków - KS UKS KADET Oświęcim 131:18
17.10.2023 18:30 KS Korona II 1919 Kraków - Klub Basket Starachowice 126:73
18.10.2023 18:30 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - Oknoplast Kraków 83:60

4 kolejka

22.10.2023 10:00 Klub Basket Starachowice - KS UKS KADET Oświęcim 116:38
22.10.2023 13:00 TS Wisła Kraków - MKS Gorlice 67:79
22.10.2023 9:30 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 53:104
26.10.2023 18:30 KS Korona 1919 Kraków - KS Korona II 1919 Kraków 113:74

5 kolejka

08.10.2023 11:15 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków 71:46
29.10.2023 10:00 Oknoplast Kraków - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 89:44
29.10.2023 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - KS Korona 1919 Kraków 13:135
29.10.2023 14:00 MKS Gorlice - Klub Basket Starachowice 95:46

6 kolejka

24.10.2023 19:00 TS Wisła Kraków - Oknoplast Kraków 67:53
05.11.2023 10:30 KS Korona II 1919 Kraków - KS UKS KADET Oświęcim 126:45
05.11.2023 14:00 Klub Basket Starachowice - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 82:84
05.11.2023 14:00 MKS Gorlice - KS Korona 1919 Kraków 58:71

7 kolejka

19.11.2023 10:00 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - KS Korona 1919 Kraków 65:84
19.11.2023 11:30 Oknoplast Kraków - Klub Basket Starachowice 101:65
19.11.2023 14:45 MKS Gorlice - KS Korona II 1919 Kraków 97:65
19.11.2023 9:00 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - TS Wisła Kraków 53:110

8 kolejka

25.11.2023 13:30 Klub Basket Starachowice - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 101:62
26.11.2023 11:00 KS UKS KADET Oświęcim - MKS Gorlice 44:132
26.11.2023 14:30 KS Korona II 1919 Kraków - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 74:114
26.11.2023 16:30 Oknoplast Kraków - KS Korona 1919 Kraków 96:46

9 kolejka

03.12.2023 11:00 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - KS UKS KADET Oświęcim 105:26
03.12.2023 12:00 TS Wisła Kraków - Klub Basket Starachowice 88:42
03.12.2023 9:00 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - KS Korona 1919 Kraków 39:111
14.01.2024 12:00 Oknoplast Kraków - KS Korona II 1919 Kraków 65:76

10 kolejka

09.12.2023 12:00 Oknoplast Kraków - KS UKS KADET Oświęcim 76:80
10.12.2023 10:00 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Gorlice 57:78
12.12.2023 18:30 TS Wisła Kraków - KS Korona 1919 Kraków 57:83
18.01.2024 19:30 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - KS Korona II 1919 Kraków 67:80

11 kolejka

17.12.2023 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 60:119
17.12.2023 12:30 KS Korona 1919 Kraków - Klub Basket Starachowice 130:38
17.12.2023 17:00 KS Korona II 1919 Kraków - TS Wisła Kraków 62:64
16.01.2024 17:00 MKS Gorlice - Oknoplast Kraków 89:62

12 kolejka

07.01.2024 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - TS Wisła Kraków 47:112
07.01.2024 12:00 Klub Basket Starachowice - KS Korona II 1919 Kraków 58:105
25.01.2024 19:30 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - MKS Gorlice 55:81
27.01.2024 12:00 Oknoplast Kraków - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 72:130

13 kolejka

11.01.2024 18:15 KS Korona II 1919 Kraków - KS Korona 1919 Kraków 45:117
14.01.2024 10:00 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 113:28
14.01.2024 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - Klub Basket Starachowice 42:102
14.01.2024 13:00 MKS Gorlice - TS Wisła Kraków 96:47

14 kolejka

21.01.2024 12:00 KS Korona 1919 Kraków - KS UKS KADET Oświęcim 140:31
21.01.2024 12:00 Klub Basket Starachowice - MKS Gorlice 71:86
21.01.2024 14:45 TS Wisła Kraków - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 73:92
21.01.2024 9:30 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - Oknoplast Kraków 68:82

15 kolejka

28.01.2024 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - KS Korona II 1919 Kraków 58:127
28.01.2024 13:00 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - Klub Basket Starachowice 130:31
28.01.2024 14:00 Oknoplast Kraków - TS Wisła Kraków 79:71
24.02.2024 11:00 KS Korona 1919 Kraków - MKS Gorlice --:--

16 kolejka

04.02.2024 11:00 Klub Basket Starachowice - Oknoplast Kraków 68:86
04.02.2024 13:30 KS Korona II 1919 Kraków - MKS Gorlice 76:71
04.02.2024 15:30 KS Korona 1919 Kraków - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów 93:54
11.02.2024 10:00 TS Wisła Kraków - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 65:67

17 kolejka

31.01.2024 18:15 KS Korona 1919 Kraków - Oknoplast Kraków 123:35
11.02.2024 11:00 MKS Gorlice - KS UKS KADET Oświęcim 87:51
03.03.2024 10:30 Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz - Klub Basket Starachowice --:--
07.03.2024 18:30 ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów - KS Korona II 1919 Kraków --:--

18 kolejka

10.03.2024 KS Korona II 1919 Kraków - Oknoplast Kraków --:--
10.03.2024 10:00 KS UKS KADET Oświęcim - ELMIKO MUKS 1811 Unia Tarnów --:--
10.03.2024 11:00 Klub Basket Starachowice - TS Wisła Kraków --:--
10.03.2024 15:00 KS Korona 1919 Kraków - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz --:--

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego